Асоціація футзалу Сумщини

Підсумки п’ятого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Після п’ятого туру в Першій лізі визначився одноосібний лідер, яким стали гравці Forest, та ціла група переслідувачів, які будуть готові скористатися осічкою підопічних Олександра Михайлюка. До вашої уваги огляд п’ятого ігрового тижня в Першій лізі літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

СумДУ – Forest 4:5

/3 хв. – 1:0 Мінаков І.; 9 хв. – 1:1 Шевкунов І.; 17 хв. – 2:1 Ковбасенко І.; 22 хв.-  2:2 Смоляк С.; 23 хв. – 3:2 Зеленський І.; 25 хв. – 3:3 Шевкунов І.; 35 хв. – 4:3 Мінаков І.; 39 хв. – 4:4 Пімоненко Ю; 49 хв. – 4:5 Суходуб Б. /

Другий матч поспіль з драматичною розв’язкою виявився  для підопічних Олександра Михайлюка. Forest на фінальному етапі демонструє характер і не зважаючи на те як важко складався поєдинок для «лісників»  проти СумДУ таки вирвав важливу перемогу. У першому таймі команди вирішили без жодної розкачки тероризувати оборону одна одної та перевірити як у кого з реалізацією моментів. Вийшло доволі цікаво для вболівальників, адже ми мали змогу побачити шість голів на двох, і доволі валідольно для наставників, адже підопічним кожного з них тричі доводилося починати з центра поля. Здається, студенти краще себе почувають у ролі андердога та вже не в перше нав’язують серйозну боротьбу більш потужним опонентам. Не має жодних сумнівів, що політехівці можуть на рівних протистояти будь-якому колективу, проте є одне вагоме «але»… яке і зіграло з господарями в злий жарт. І це  «але» зветься досвідом, саме його не вистачило молодим студентам у не лише втриманні переваги ( команда чотири рази вела у рахунку) а й у тому, щоб уникнути поразки. Склад Forest переповнений гравцями, що зіграв не один десяток матчів на найвищому рівні АФС тож саме за рахунок цього команда знає наскільки важливо лишатися спокійним та холоднокровним у вирішальні хвилини матчу, що вже вдруге поспіль приносить підопічним Михайлюка перемогу на останній хвилині зустрічі. Як то кажуть чемпіонський хід. Побачимо чи все так буде складатися і надалі.    

Елітбуд – Фортуна 2:2

/11 хв. – 1:0 Єременко Р.; 12 хв. – 1:1 Кущенко Д.; 25 хв. – 1:2 Кущенко Д.; 29 хв. – Робец Д./

Матч команд із нижньої частини турнірної таблиці склався доволі цікаво. «Будівельники» , які до цього лише програвали були максимально налаштовані змінити цю невтішну тенденцію. Фортуна в свою чергу виступає дуже рівно і вже не одному більш іменитому супернику зуміла насолити в цьому сезоні. Як і очікувалося на майданчику в цілому точилася рівна боротьба де кожна з команд мала перемінний успіх. Першими рахунок відкрили господарі, проте навіть не встигнувши як слід порадіти вже змушені були витягати круглого із сітки власних воріт. Під кінець тайму вже гості виступили в ролі ведучого колективу, проте елітбудівці також з відповіддю не барилися і на старті другої половини гри відновили статус кво. І поки глядачі сперечалися кому ж віддати перевагу у матчі, жодна з команд до кінця поєдинку так і не наважилася на фінальний штурм вдовольнившись нічиєю. Закономірні 2:2, при яких здається усі були задоволені.

Зірка – Динамо 10:2

/2 хв. – 1:0 Грабар В,; 6 хв. – 2:0 Брухно В.; 14 хв. – 3:0 Страшок Є.; 17 хв. – 4:0 Грищенко Д.; 24 хв. – 5:0 Грінченко В.; 25 хв. – 6:0 Грищенко Д.; 26 хв. – 7:0 Грабар В.; 29 хв. – 7:1 Царіцин В.; 38 хв. – 8:1 Брухно В,; 38 хв. – 8:2 Охрименко М,; 48 хв. – 9:2 Грабар В,; 50 хв. – 10:2 Чернишенко Д./

Важко сказати, що відбувається з Динамівцями, але не встигли ми ще забути нищівні 0:8 від СК Поліцейських Сумщини, як команда вдруге отримує велику кількість м’ячів у власні ворота. Цього разу Зірка, не залишила жодних шансів гостям, розгромивши суперника з різницею у ті ж вісім голів. От якби ще до цієї блискучої перемоги втримати ще й нічию у минулому турі, то можна було б цілком серйозно помріяти про медалі, а так «адвокати» зберігають лише теоретичні шанси де не все залежить лише від них самих. Динамівці ж цією поразкою поставили під питання своє знаходження на п’єдесталі під кінець сезону. 

Прокуратура – СК Поліцейських Сумщини 1:1

/11 хв. – 1:0 Кисіль Д.; 35 хв. – 1:1 Єлшанський О./

Мабуть найцікавіший поєдинок на цьому тижні було зіграно між Прокуратурою та СК Поліцейськими Сумщини. І тут справа не лише в тому, що це дербі силових структур, чи турнірному положенні команд, а в першу чергу в малюнку гри та напрузі яка була відчутною з першої і до останньої хвилини зустрічі. Щоб не відпускати Forest у відрив обидва колективи мали здобувати лише перемогу (Прокуратура за втраченими очками мала ідентичні показники, що і Forest), тому на майданчику точилася запекла боротьба в якій кожен не хотів поступатися один одному в жодному компоненті. Команди без розкачки взялися до справи, і з поперемінним успіхом шукали  удачі біля воріт суперника. Першими свій момент реалізували саме господарі, коли Денис Кисіль після скидки Торби знайшов шпарину між голкіпером та захисниками і відправив м’яч у сітку, 1:0. Не зважаючи на пропущений гол, полісмени продовжували гнути свою лінію і за рахунок комбінаційних дій все частіше почали створювати гостроту поблизу володінь Дерев‘янка, який до слова творив у рамці справжні дива чим додав своїм партнерам натхнення і все більше змушував нервувати гостей. Друга частина матчу почалася з того з чого і завершувалася перша, а саме з навали на ворота господарів гравцями СК Поліцейських Сумщини. І після кількох влучань у каркас, який приходив на виручку Прокуратурі, господарі таки змушені були починати з центру. Це Олександр Єлшанський чудово завершив атаку ударом у дальній верхній кут воріт Дениса Дерев‘янка. Для того щоб вирвати необхідну перемогу у обох колективів було вдосталь часу, проте захист цього дня переважав атаку, через що жодній з команд не вдалося ще бодай раз розчарувати одна одну. У підсумку 1:1, які явно на користь лідеру чемпіонату, яким одноосібно стали гравці Forest.

Коментарі закриті.