Підсумки п’ятого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Доволі цікавим виявився тур у Другій лізі. Окрім матчу двох лідерів, в інших парах також точилася запекла боротьба, та до останнього важко було визначити переможця. Тож до вашої уваги огляд матчів п’ятого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

ЕФК Олександрія – Гранум – 2:5

/6 хв. – 1:0 Ярошенко А.; 12 хв. – 1:1 Бокач О.; 30 хв. 1:2 Бакляк Б.; 43 хв. – 1:3 Бокач О.; 46 хв. – 1:4 Артеменко К.; 50 хв. – 1:5 Бакляк Б.; 50 хв. – 2:5 Щербак Є./

В центральному матчі туру Другої ліги, Гранум виявився сильнішим за ЕФК Олександрію. Підопічні Олександра Даценка не зважаючи на те, що пропустили першими, зуміли чудово проявити себе в завершальній стадії атак, та можна сказати на класі здобули важливі три очки у матчі з одним з головних переслідувачів команди. Тож за два тури до фінішу, гості мають стовідсотковий показник та впевненими кроками йдуть до золотих медалей Другої ліги.

Спартак – Натон-Лікарське 3:4

/6 хв. – 0:1 Соляник Д.; 10 хв. – 0:2 Рудняк Ян; 12 хв. – 0:3 Клочко Б.; 22 хв. – 1:3 Гранько В.(ДП); 35 хв. -2:3 Зігунов А.; 43 хв. – 2:4 Рудняк Ян; 44 хв. – 3:4 Гранько В.; 49 хв. – Гранько В. (НДП)/

Натон-Лікарське, який знаходився на третій сходинці та веде переслідування лідерів чемпіонату, враховуючи очну зустріч команд, що знаходяться на вершині, мав обов’язково перемагати. І початок матчу нічого страшного для підопічних Едуарда Підлужного не віщав. Гості вже до середини тайму повели у рахунку 3:0 на свою користь, і здавалося б з легкістю доведуть матч до логічного завершення. Проте не так сталося як гадалося. Спартак ближче до завершення першої половини тайму таки намацав свою гру і раз по раз став створювати моменти, які у підсумку вилися у голи. Спочатку Владислав Гранько з дабл-пенальті а потім Зігунов Андрій з гри скоротили перевагу гостей до одного м’яча. Чим звісно ж змусили занепокоїтися гостей. Звісно ж втратити перемогу, яка вже майже була в руках гравцям Натону-Лікарського аж ніяк не хотілося, команда розвила перевагу зусиллями Яна Рудняка до двох голів, проте Гранько майже миттєво скоротив її до відстані в один забитий м’яч. Такий слизький рахунок змусив нервувати гостей, що призвело до необов’язкових фолів і як підсумок другого дабл-пенальті у грі для Спартака. Знову виконувати вирок взявся Владислав Гранько, та цього разу пані фортуна була до нього суворішою і реалізувати свій шанс не дозволила. Тож констатуємо не легку перемогу Натон-Лікарського, завдяки якій у підопічних Едуарда Підлужного зберігаються шанси на чемпіонство.

Слобожанщина-Агро – Patriots 4:3

/3 хв. – 1:0 Антипенко Б.; 4 хв. – 1:1 Камінський Д.; 7 хв. – 2:1 Воронцов М.; 10 хв. – 3:1 Піскун С.; 30 хв. – 3:2 Резнік І.; 34 хв. – 3:3 Камінський Д,; 44 хв. – 4:3 Воронцов М./

Слобожанщина-Агро зіграли з Patriots в так звані наздоганялки, де одні виходять вперед, а інші вирівнюють рахунок. В дебюті матчу команди обмінялися голами, на гол Антипенка відповів Камінський. Такий початок явно надихнув господарів і до середини першого тайму вони на куражі зуміли забити ще двічі і в цілому почували себе досить комфортно у матчі. Проте після перерви гості зуміли активізуватися і за рахунок вдалих індивідуальних дій окремих гравців поблизу чужих воріт, шальки терезів знову було вирівняно. Такий перебіг подій залишався на майданчику майже до самого кінця, аж поки Микита Воронцов своїм ударом не приніс жадану перемогу господарям, які теориточно ще зберігають шанси на бронзу.

Валедіанс – Forza 3:3

/7 хв. – 0:1 Лупач Д.; 12 хв. – 0:2 Пуха Є.; 13 хв. – 1:2 Прядка М.; 19 хв. – 2:2 Заєць О.; 23 хв. – Кузьменко М.; 30 хв. – 3:3 Прядка М.; 46 хв. – Скоробогатько О. (НДП)/

Forza для того щоб не відпускати конкурентів за нагороди мав здобувати перемогу у матчі проти одного з аутсайдерів ліги Валедіансу. Підопічні Леоніда Сеня підходили до гри з пятиматчевою серією із поразок, тож командний дух мав би бути не в найкращому стані, чим і повинні були б скористатися гості. Forza, як і належить фавориту краще почав поєдинок та вже з перших хвилин захопив ініціативу, яка увінчалася у перевагу в два м’ячі. Спочатку Лупач Денис зі штрафного пробив точно між стінкою та голкіпером, а потім захист «наварив» момент на свої ворота, який безжально реалізував свій шанс. Проте не встигли гості як слід порадіти другому голу, вже доводилося виймати м’яч із сітки власних воріт. Це Прядко протягнув сферу з власної половини та потужно пробив у дальній кут володінь Бабича. Гол додав впевненості діям Валедіансу, і команда все сміливіше почала ходите вперед, що і вилилося в чудовий гол у виконанні Заєць Олега, який потужним ударом влучив у самісіньку дев’ятку воріт гостей. В цілому протягом матчу відчувалася нервовість з боку господарів, через що гравці часто помилялися в простих ситуаціях буквально даруючи м‘яча супернику. Одним з таких подарунків на прикінці тайму не забарився скористатися Кузьменко та знову вивів Forza вперед. Можна лише здогадуватися про що говорили господарі під час перерви, але команда вийшла значно більш зарядженіша, а що головне зуміла мінімізувати необов’язкові помилки поблизу власних воріт. Як наслідок гості пов’язли у постійній боротьбі на кожному клаптику майданчику та за весь тайм так і не змогли створити серйозного моменту з гри (у команди буде дабл-пенальті, але по це трохи пізніше). Валедіанс змусив грати суперників у не притаманну їм гру і витиснув максимум із ситуації. Підопічні Леоніда Сеня швидко відновили паритет у зустрічі, забивши через п’ять хвилин після відновлення матчу, і мали в своєму розпорядженні вдосталь часу, щоб вирвати перемогу, проте скористатися перспективними контратаками, команді так і не вдалося. При цьому під завісу поєдинку господарі склопотали шостий фол, що давало гостям чудовий шанс здобути три очки, але Скоробогатько пробив безхитрісно по центру, що дозволило голкіперу перевести сферу на кутовий. У підсумку це був останній гольовий момент на двох і фінальний свисток зафіксував бойову нічию 3:3