Підсумки матчів третього туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

На цьому тижні більшість матчі вищої ліги пройшли без сенсацій, фаворитам вдалося здобути впевнені перемоги чим покращили своє турнірне становище. Перед екватором фінального етапу ситуація в турнірній таблиці виглядає доволі цікаво. Триває інтрига як в чемпіонській гонці так і за інші комплекти нагород. До вашої уваги огляд третього туру Вищої ліги.

Сумигаз – CompService 5:4

/2 хв. – 0:1 Маценко І.; 16 хв. – 1:1 Мигаль М.; 17 хв. – 2:1 Расторгуєв А.; 22 хв. – 3:1 Бурдюг А.; 23 хв. – 4:1 Бабинін С.; 30 хв. – 4:2 Маценко І.; 42 хв. – 5:2 Бабинін С.; 48 хв. – 5:3 Когулько В.; 49 хв. – 5:4 Маценко І. /

На цьому тижні першої поразки в сезоні зазнали футзалісти CompService. Підопічні Олексія Тюріна в цікавій боротьбі поступилися одному із своїх конкурентів за перемогу вичемпіонаті, Сумигазу. Хоча початок для «Газовиків» був не з найкращих. Вже в дебюті матчу Ігор Маценко відкрив рахунок, чим здавалося б мав би додати впевненості діям партнерів по команді, проте сталося з точністю до навпаки. Пропущений гол лише розлютив господарів, і їх креативне тріо в обличчі: Бабиніна, Мигаля та Расторгуєва раз по раз почали створювати гостроту біля воріт Волкова. Вже в середині тайму Сумигаз відновив паритет у зустрічі, та окрилений успіхом понісся вперед. І буквально ж в наступній атаці зумів вийти вперед. В даній ситуації для «комп’ютерників» важливо було зберігати спокій, аби в перерві зробити корективи та виправити ситуації, проте, все ж таки, провальний відрізок гостей , дався в знаки і підопічні Олексія Тюріна втратили контроль у грі, чим ще двічі скористалися «газовики», довівши рахунок у матчі до 4:1 на свою користь. Сказати, що у нинішнього Сумигазу важко відіграти три м’ячі – це нічого не сказати. Команда вдало користується контратаками, а швидкісні гравці атаки якісно користуються вільними зонами, які залишає суперник у намаганнях відігратися. Та до честі футзалістів CompService, колектив продемонстрував справжню жагу до перемоги та зумів нав’язати серйозну боротьбу після відпочинку. Підопічні Олексія Тюріна показали чому саме його команда знаходиться зараз серед числа претендентів на чемпіонство продемонструвавши якісний футзал у другому таймі. Проте на все ж втікти від поразки «комп’ютерникам» не вдалося. Не зважаючи на три забиті голи у виконанні гостей, втримати свої ворота на замку CompService не вийшло. У підсумку веселі 5:4 на користь Сумигазу.

Технологія-Агросвіт – ФК Лебедин 6:1

/18 хв. – 1:0 Довгополов Д.; 25 хв. – 2:0 Петраков Є.; 26 хв. -3:0 Довгополов Д.; 36 хв. – 4:0 Літній С.; 44 хв.- 5:0 Літній С.; 48 хв. – 5:1 Яковенко С.; 50 хв.- 6:1 Літній С./

Технологія-Агросвіт продовжує свою переможну ходу,  третій тур поспіль лідери чемпіонату екзаменують дебютантів Вищої ліги. Цього разу суперником «технологів» був ФК Лебедин, який минулого тижня примудрився втратити перемогу проти ФК Балу, маючи гандикап у три м’ячі. Проте даний поєдинок для гостей видався зовсім не просто. Воно і зрозуміло, адже у протистояннях з кращою командою ліги по іншому і бути не може. Підопічні Максима Мисловського вдруге в сезоні не мали проблем з Лебединцями зумівши забити суперникам шість м’ячів, лише раз пропустивши, тож господарі продовжують очолювати турнірну таблицю.

Балу – Третій Тайм  1:4

/15 хв. – 0:1 Таранченко В.; 31 хв. – 1:1 Тодор А.; 31 хв. – 1:2 Брухно Ю.; 39 хв.- 1:3 Боріщик Я.; 50 хв. – 1:4 Боріщик Я./

Перша перемога Третього тайму у Вищій лізі. Дебютні три очки, підопічні Віталія Паська здобули, як то кажуть, на класі. На гол Владислава Таранченка у першому таймі, на старті другого відповів Артур Тодор. І можна лише здогадуватися чи вдалося б «ведмедям» розвинути свій успіх не пропусти вони вже в наступній же атаці. Гості навіть не встигли понервувати, як вже знову вели у рахунку завдяки удару Юрія Брухно. В цілому команди діяли у відкритому стилі, тому моментів було вдосталь біля обох воріт, і в такому випадку на перший план вийшов один із найважливіших аспектів у футзалі – реалізація. Цього дня вона була значно краща у гравців Треього Тайму які зуміли ще двічі забити господарям та святкувати важливу перемогу 4:1, яка безсумнівно додасть підопічним Віталія Паська впевненості на наступні матчі.

Хлібодар – Сумиобленерго 2:11

/1 хв. – 0:1 Локоть В.; 17 хв. – 0:2 Ігумнов Д.; 24 хв. – 0:3 Хабовець Є.; 25 хв. – 0:5 Локоть В.; 25 хв. – Ігумнов Д.; 30 хв. – 0:6 Ігумнов Д.; 32 хв. – 1:6 Павлов Б.; 35 хв. – 1:7 Хабовець Є.; 42 хв. – 2:7 Гончаренко А.; 47 хв. – 2:8 Білоненко А.; 48 хв. – 2:9 Скрипняк С.; 49 хв. – 2:10 Смолінський О.; 50 хв. – 2:11 Колісніченко Д./

Дуже цікаво було подивитися на реакцію «енергетиків» після поразки у минулому турі. Адже невдачі на останніх хвилинах часто доволі часто серйозно впливають на психологію команд. Проте на яву виявилося що у підопічних Євгенія Хабовця з стійкістю все в повному порядку! Сумиобленерго буквально лавиною пройшлись по новачку «вишки» Хлібодару, забивши їм одинадцять голів. Така звитяга може стати важливою з огляду на майбутній поєдинок проти Технології-Агросвіт. Яскрава перемога «енергетиків» з чим ми її вітаємо.