Підсумки матчів третього туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня два матчі Третьої ліги було скасовано через погодні умови, тому вони будуть зіграні  іншим разом. Тож тур вийшов дещо неповний, проте результати зіграних поєдинків привнесли в турнірну цікаву ситуацію. До вашої уваги огляд ігрового тижня Третьої ліги.

Грифони – Колос Підліснівка 3:6

/7 хв. – 1:0 Черненко О.; 11 хв. – 1:1 Балінський С.; 12 хв. – 1:2 Балінський С.; 20 хв. – 2:2 Шатало С.; 24 хв. – 2:3 Балінський С.; 27 хв. – 3:3 Шатало С.; 32 хв. – 3:4 Балінський С.; 37 хв. – 3:5 Балінський С.; 47 хв. – 3:6 Семенець /

Підліснівці набрали хороший хід і здобувають чергову перемогу у Третій лізі. Цього разу підопічним Віталія Діденка протистояли Грифони, які висіла чергу мали в планах нарешті здобути свої дебютні очки в чемпіонаті. І варто відзначити, що матч видався дуже цікавим. Команди видали два феєричні тайми з великою кількістю голів. І якщо в першій частині гри колективи діяли в манері атака на атаку, обмінюючись небезпечними випадами на ворота один одного, що й вилилося у п’ять забитих м’ячів. На два голи господарів у гостей знайшлися сили відповісти своїми трьома. Лише в середині другого тайму Підліснівцям вдалося зломити супротив Грифонів та ще тричі забити своїм опонентам. Саме завдяки цьому гості святкували свою другу перемогу в сезоні та впритул наблизилися до третьої сходинки в турнірній лізі.

ТРО Суми – Антифутбол 2:6

/4хв. – 1:0 Дряпік В.; 16 хв. – 1:1 Зеленський С.; 19 хв. -1:2 Якущенко А.; 45 хв. – 2:2 Змисля А. (пен); 45 хв. – 2:3 Зеленський С.; 48 хв. – 2:4 Зеленський С.; 50 хв.- 2:5 Зеленський С.; 50 хв.-  2:6 Зеленський С./

Після провального минулого тижня у виконанні обох команд ТРО Суми та Антифутбол між собою вирішували хто з них  краще та швидше оговтався від невдач. Команди почали доволі рівну гру, де перевага переходила від одного колективу до іншого. На гол Вадима Дряпіка в дебюті матчу лідери атак гостей Зеленський та Якущенко відповіли своїми влучними ударами. Що і дозволило гравцям Антифутболу піти на перерву ведучі у рахунку. Після перерви малюнок гри не змінився, обидві команди намагалися здобути перемогу, тим самим значно покращити свій бойовий дух. Доволі довго рахунок залишався незмінним, аж до тієї самої визначальної сорок п’ятої хвилини зустрічі, на якій спочатку ТРОшники завдяки точному пенальті Змислі Андрія відновлює паритет, а вже за миттєвість Зеленський Сергій знову виводить своїх партнерів вперед. Брак часу змушував господарів відкриватися та ризикувати, проте дивідентів цей ризик не приніс, а скоріше навпаки. Антифутбол тричі зловив військових на помилці тим самим довівши перевагу до чотирьох м’ячів. У підсумку перемога гостей 6:2 і друга поразка поспіль ТРО Суми.

Моноліт – Локомотив (Ворожба) 2:7

/7 хв. – 0:1 Корецький А.; 12 хв. – 0:2 шевченко І.; 20 хв. – 0:3 Зімін Д.; 25 хв. – 1:3 Люлін Д.; 25 хв. -1:4 Корецький А.; 34 хв. – 1:5 Корецький А.;35 хв. –  2:5 Шелепов М.; 40 хв. – 2:6 Боханов А.; 43 хв. – 2:7 Зімін Д./

Для Локомотиву з Ворожби конче необхідно було перемагати, для того щоб не дозволити Peroff відірватися у турнірній таблиці. Тому до протистоятояння з Монолітом гості підійшли з максимальною відповідальністю, що і дозволило «залізничникам» святкувати впевнену перемогу. Команда ще в першому таймі зробила вагому заявку на максимум у цій грі, тож після перерви діяли з позиції сили без проблем довівши поєдинок до логічного завершення.

ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) – Peroff 5:6

/10 хв. – 1:0 Акіменко С.; 12 хв. – 1:1 Качайло Є.; 14 хв. – 1:2 Гльоза В.; 17 хв. – 1:3 Волченко Є.; 19 хв. – 2:3 Акіменко С.; 25 хв. – 2:4 Гльоза В.; 27 хв. – 3:4 Акіменко С.; 34 хв. – 4:4 Кузьменко М.; 47 хв. – 5:4 Акіменко С.; 49 хв. – 5:5 Волченко Є.; 50 хв. – 5:6 Гльоза В./

Без сумніву найцікавіше протистояння тижня пройшло між ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна та Peroff. Гості у разі перемоги мали можливість відірватися у турнірній таблиці від переслідувачів, тож підходили до гри з максимальним настроєм. Проте на ділі, підопічні Дмитра Ігумнова виявилися не готовими до такого супротиву у виконанні молоді, адже до цього поєдинку особливих проблем з суперниками, команда не мала. Саме ця, скажімо так, недооцінка ледь не зіграла з Peroff у злий жарт. До середини тайму колективи придивлялися один до одного, а далі вирішили зіграти без захисту покладаючись лише на атаку. Першими відкрили рахунок господарі, проте з відповіддю гості не забарилися, та і вже за кілька хвилин конвертували свої атаки у три голи. Здавалося б така ситуація могла вплинути на молодь і вони б мали розклеїлися, проте цього дня підопічні Тюріна були налаштовані як ніколи. В першу чергу через знаходження на майданчику досвідченого Сергія Акіменка який своїм характером не дозволяв партнерам здаватися, та власним прикладом змушував їх боротися за кожен м’яч. У підсумку команди ще по разу обмінялися голами перед перервою і пішли на відпочинок за переваги Peroff у два голи. Хто знає які слова сказав Олексій Тюрін своїм гравцям, але у другому таймі колектив змусив серйозно нервувати гостей, зумівши не лише зрівняти рахунок, а й не задовго до завершення матчу вийти вперед. І тепер вже футзалістам Peroff довелося демонструвати характер. І як показав колектив, ми не марно приписували їх до числа головних фаворитів за чемпіонську гонку. Лише справжнім чемпіонам до снаги рятувати поєдинок в таких ситуаціях, і у Волченка та компанії це вийшло. Спочатку на останній хвилині сам Євген зрівняв рахунок, а коли всі думали, що матч так і завершиться, Вадим Гльоза влучним ударом приніс Peroff перемогу у цьому яскравому поєдинку.