Підсумки матчів третього туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Результати третього туру Першої ліги остаточно загострили ситуацію на вершині турнірної таблиці. Втрата очок Динамівців та СумДУ дозволили конкурентам впритул наблизитися до них, і тепер відстань між першою та п’ятою сходинкою відділяє всього одне очко, що робить ситуацію дуже цікавою. Тож до вашої уваги огляд матчів третього туру Першої ліги.

Динамо – СК Поліцейських Сумщини 0:8

/22 хв. – 0:1 Стародубець Д.; 23 хв. – 0:2 Кодак Е.; 25 хв. – 0:3 Токаренко О.; 28 хв. – 0:4 Кодак Е.; 30 хв. -0:5 Шелест І.; 32 хв. – 0:6 Стародубець Д.; 39 хв. – 0:7 Кодак Е.; 45 хв. – 0:8 Стародубець Д./

Так одразу і не пригадаєш чи були в історії Динамівців більш розгромні поразки за цю, але вона точно входить до числа найрозгромніших. СК Поліцейських Сумщини продемонстрували видатну гру, підкріпивши її чудовою реалізацією (хоча відверто кажучи кілька прекрасних нагод таки було змарновано). Підопічні Олександра Єлшанського запропонували суперникам високий пресинг до якого господарі виявилися неготовими, в наслідок  чого гості здобули більш ніж впевнену перемогу.

Елітбуд – Прокуратура 2:4

/3 хв. – 0:1 Бехта Д.; 4 хв. – 1:1 Єременко Р.; 23 хв. – 1:2 Кисіль Д.; 29 хв. – 1:3 Бехта Д.; 47 хв. – 1:4 Бехта Д.; 49 хв. – Красюк В./

Прокуратура здобула важливу перемогу проти аутсайдера ліги Елітбуду. Хоча в перші хвилини поєдинку здавалося, що «будівельникам» вдасться створити проблеми «прокурорам». Гості, стараннями Дмитра Бехти швидко відкрили рахунок. Проте не встигли вони навіть як слід порадіти, а рахунок знову вже був рівним. Багаторічному лідеру господарів Роману Єременку, вдався чудовий удар.  Далі команди взяли своєрідну паузу з голами, більшу частину ведучи доволі спокійну гру, та все змінив забитий м’яч Кисіля Дениса не задовго до перерви. Що додало Прокуратурі натхнення на другу частину матча. Чого не скажеш про господарів, які не встигли оговтатися за відпочинок та в самому дебюті тайму втретє пропустили атаку гостей, та дозволили Дмитру Бехті подвоїти перевагу. Завдяки цій перевазі, «прокурори» почали діяти по рахунку, віддавши ініціативу господарям та спокійно діючи на контратаках, одна з яких закінчилася четвертим голом – хет-трюк оформив Бехта Дмитро (здається в особі Дмитра команда знайшла нового лідера атак). До честі господарів, «будівельники» знайшли в собі сили на гол у відповідь га останній хвилині. У підсумку впевнена перемога Прокуратури 4:2.

Фортуна – Forest 1:4

/5 хв. – 0:1 Ніколаєвець А.; 27 хв. – 0:2 Ніколаєвець А.; 28 хв. – 1:2 Іванющенко С.; 45 хв. – Суходуб Б. (НДП); 50 хв. – 1:3 Смоляк С. (ДП); 50 хв. – 1:4 Ходаков О./

Господарів таки не вистачило на три поєдинки. Після двох вдалих матчів у виконанні гравців Фортуни, їм таки не вистачило емоційного запалу на ще одне протистояння в якому колектив являвся андердогом. Forest з перших хвилин взяв м’яч під свій контроль і доволі впевнену вів гру від початку і до самого її завершення.  Підкріпивши свою перевагу чотирма голами, на який у господарів знайшлася відповідь лише раз. У підсумку 4:1 на користь підопічних Олександра Михайлюка які впритул наблизилися до лідерів турнірної таблиці.

СумДУ – Зірка 1:1

/2 хв. – 0:1 Руднєв Є.; 15 хв. – 1:1 Субота А./

Мабуть найнеочікуваніший результат туру відбувся між СумДУ та Зіркою. Явно не так сподівалися розпочати свої виступи в Першій лізі студенти. Команда протягом трьох турів зібрала так званий футбольний стріт: здобувши одну перемогу, звівши матч внічию та зазнавши поразку.  Цього туру підопічні Олександра Шумила виступали явним фаворитом матчу, проте на ділі вийшло так, що команді виявилися не по зубах захисні редути «адвокатів». Гра з самого початку задався не по сценарію господарів, які пропустили в самісінькому дебюті зустрічі. Відновити статус кво команді вдалося в середині тайму після влучного удару Антона Суботи. Проте показати щось більше не тим не іншим не вдалося. Сконцентровані та самовіддані дії гостей дозволили їм створити міні-сенсацію та здобути важливе очко.