Підсумки матчів третього туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Продовжується боротьба за медалі у Другій лізі. Не зважаючи на три перемоги поспіль, Гранум досі не може почувати себе спокійно на вершині таблиці, адже переслідувачі буквально наступають на п’яти, що змушує команди викладатися на повну. До вашої уваги огляд матчів третього Другої ліги.

Слобожанщина-Агро – Валедіанс 2:1

/14 хв. – 1:0 Воронцов М.; 35 хв. – 1:1 Прядко М.; 49 хв. – 2:1 Антипенко Б./

«Агрономи» продовжують маленькими кроками підніматися до гори, чого не скажеш про їх суперників, які досі ще не взяли жодного пункту у фінальній стадії чемпіонату.

Матч проходив у доволі в’язкій боротьбі де ніхто не хотів поступатися, з обміном голів команд в середині кожного з таймів. І коли здавалося б все іде до логічної нічиєї, господарі зуміли скористатися неуважністю гравців Валедіансу у захисті та вирвати перемогу на останній хвилині, завдяки голу Богдана Антипенка.

У підсумку перемога Слобожанщини-Агро, яка дозволила обійти опонентів у турнірці.

ЕФК Олександрія – Спартак 6:4

/17 хв. -0:1 Тихоненко П.; 25 хв. – 1:1 Гученко В.; 28 хв. – 1:2 Гранько В.; 36 хв. – 2:2 Ярошенко А.; 40 хв. – 2:3 Зінченко В.; 41 хв. – 3:3 Підлужний О.; 43 хв. – 4:4 Білокур С.; 47 хв. – 5:3 Назаренко Д.; 50 хв. – 5:4 Гранько В.; 50 хв. – 6:4 Некрасов С./

Доволі веселим виявився поєдинок між ЕФК Олександрією та Спартаком. Команди влаштували справжні американські горки одна для одної, де одна виходила вперед, а інша наздоганяла. Тричі протягом матчу підопічні Владислава Білоконя виходили вперед і стільки ж Кровенчани знаходили в собі сили на відповідь. Здавалося, що так і буде продовжуватися й надалі, проте ближче до завершення поєдинку кількісна перевага господарів далася в знаки і гості по трохи почали просідати та більше помилятися. Цим і скористалися гравці ЕФК Олександрії, які ближче до завершення матчу зуміли не лише вийти вперед, а через й подвоїти перевагу. Та потрібно дати віддати належне спартаківцям, які до останнього продовжували йти в атаку намагаючись відігратися. Саме активні дії гостей дозволили їм скоротити рахунок та внести інтригу, яку буквально за миттєвість вбив Сергій Некрасов, тим самим забезпечивши своїм партнерам перемогу у матчі.

Натон-Лікарське – Forza 1:1

/25 хв.- 0:1 Лупач Д.; 38 хв. – 1:1 Мироненко О. (пен.) /

Доволі сухий поєдинок видали між собою Натон-Лікарське та Forza. На команди  певний тиск чинив результат, адже для обох колективів важливо було не програти, щоб не дати можливість конкурентам відірватися. Напевно саме через це гравці відчували себе скуто попереду, зосередившись в першу чергу на захисті. Не можна сказати, що гол у ворота якоїсь із команд назрівав, проте хвилинна втрата концентрації почергово дозволила колективам забити по голу у воротах один одного.

Patriots– Гранум 3:6

/6 хв. – 1:0 Стригунов О.; 12 хв. – 1:1 Артеменко К.; 24 хв. – 2:1 Меша Р.; 25 хв. – 2:2 Лічман Б.; 31 хв. – 2:3 Бокач О.; 43 хв. – 2:4 Артеменко К.; 44 хв. – 2:5 Артеменко К.; 46 хв. – 2:6 Павленко А.; 47 хв. – 3:6 Камінський Д.; 49 хв. – Лютов В. (НДП)/

Доволі довго господарям вдавалося нав’язувати серйозну боротьбу лідеру чемпіонату в Другій лізі. Patriots двічі виходив вперед в першому таймі, проте жодного разу не зумів втримати перевагу, через що команди пішли відпочивати за нічийного рахунку. Це наштовхувало на думки про те, що якщо господарі будуть продовжувати в тому ж дусі, нас очікує перша втрата очок підопічними Даценка. Та все ж досвід гостей зіграв вирішальний аспект у даній зустрічі. Футзалісти Грануму зуміли трохи підняти темп гри попереду і господарям стало важче встигати за переміщеннями гравців групи атаки суперників. Завдяки цьому почали з’являтися небезпечні моменти біля воріт Олександра Грабіна, що і вилилося у чотири забиті голи. Лише після цього Гранум дозволив собі дещо розслабитися та пропустити один гол, який на підсумок матчу жодного значення не мав.