Підсумки другого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Атакувальним вийшов другий тур Вищої ліги, команди продемонстрували чудову реалізацію подарувавши глядачам дуже результативні поєдинки. До вашої уваги огляд пройдених матчів команд Вищої ліги.

Хлібодар – Технологія-Агросвіт  1:6

/26 хв. 0:1 Пустовойт І.; 33 хв. – 0:2 Голибін Р.; 40 хв. – 0:3 Велієв А.; 41 хв. – 0:4 Прощенко Р.; 43 хв. 0:5 Сметаненко Я.; 47 хв. – 1:5 Гончаренко А.; 50 хв. – 1:6 Велієв А./

Сумигаз – Сумиобленерго 4:3

/3 хв. – 1:0 Расторугєв А.; 16 хв. – 2:0 Бурдюг А.; 23 хв. – 2:1 Скрипняк С.; 29 хв. – 3:1 Будко Д.; 45 хв. – 3:2 Ігумнов Д.; 47 хв. – 3:3 Сердюченко І.; 49 хв.-  4:3 Мигаль М./

CompService – Третій Тайм 5:3

/2 хв. – 1:0 Маценко І.; 8 хв. – 2:0 Маценко І.; 13 хв. – 2:1 Таранченко В.; 27 хв. – 3:1 Маценко І.; 30 хв. – 4:1 Кульбачний А.; 31 хв. – 5:1 Пархоменко О.; 36 хв.-  5:2 Петухов К.; 42 хв. – 5:3 Боріщик Я./

ФК Балу – ФК Лебедин 4:4

/9 хв. – 0:1 Шульга І.; 11 хв. – 0:2 Рябко О.; 12 хв. – 0:3 Іващенко О.; 23 хв. – 1:3 Горох Б.; 27 хв. – 1:4 Рябко О.; 29 хв. – 2:4 Горох Б.; 31 хв. – 3:4 Васильченко О.; 32 хв. – 4:4 Божок М./

В матчах Вищої ліги цього тижня можна було знайти все за що ми так любимо футзал.

Починаючи від неймовірних камбеків і до впевнених розгромних перемог.

В стартовому поєдинку між Хлібодаром та Технологією-Агросвіт в небі зависло  питання чи не завадить командам показати добротну гру погодні умови, які припали саме на матчі АФС. Проте зусиллями організаторів, матч розпочався вчасно і що головне видався напрочуд цікавим. Ой як би ж все могло закрутитися, забий Мартиненко в дебюті поєдинку, проте нападнику господарів завадила стійка воріт, яка підстрахувала Олександра Казявкіна, який захищав ворота гостей. Цей момент говорив про те, що Степанівці аж ніяк не збираються тушитися перед грізним суперником і готовий до боротьби. Буквально через миттєвість після першого моменту, гравці Хлібодару чудово розіграли стандарт поблизу воріт Технологія-Агросвіт, проте Дробний не встиг замкнути дальню стійку, тому рахунок лишився не змінним. Підопічні Максима Мисловського досить довго призвичаювалися до слизького покриття, через що в діях гостей прослідковувалася певна повільність в роботі з м’ячем, яка була на руку господарям, адже вони встигали закривати вільні зони поблизу власних володінь. Проте по перерві лідерам чемпіонату вдалося спіймати «свою гру» і в дебютній же атаці після відновлення матчу, Іллі Пустовойту чудово асистував Костянтин Сорока, тим самим допомігши першому відкрити рахунок у зустрічі. Цей гол абсолютно змінив плани господарів, адже тепер команді потрібно було сміливіше йти вперед, тим самим наражаючи себе на небезпечні контратаки.  А для такого колективу як Технологія-Агросвіт грати по рахунку не складає особливих зусиль довести матч до логічного завершення. Гості майже одразу ж подвоїли перевагу чим фактично вбили інтригу. Ближче до середини другого тайму, зусиллями Велієва та Прощенка «технологи» повністю зняли всі питання щодо переможця. У підсумку впевнена перемога підопічних Максима Мисловського 6:1, яка дозволяє продовжувати очолювати турнірну таблицю.

Другий матч цього дня між Сумигазом та Сумиобленерго ніс більше інтриги, а команди продемонстрували насичений футзал з великою кількістю яскравих моментів. Старт поєдинку явно краще вдався господарям, які вже в дебюті реалізували контратаку яку розігнав Андрій Расторгуєв і після перетасовки з Мигалем сам же її і завершив, тим самим відкривши рахунок. Ближче до середини першого тайму  «енергетики» проспали вбігання з глибини у виконанні Максима Мигаля, пас якого завершив Андрій Бурдюг. Лише після другого пропущенного голу підопічні Євгенія Хабовця зуміли увімкнутися та завдяки активному пресингу, почали створювати проблеми поблизу воріт Балухти. Після кількох пристрілок, які господарям вдавалося ліквідувати,  перед самою перервою Сергію Скрипняку вдалося підкорегувати удар дмитра Ігумнова та скоротити рахунок, тим самим залишивши питання переможця відкритим. Другий тайм проходив в манері «атака на атаку»  тому цілком логічним було те, що в таких гойдалках, голи будуть неминучими. Спочатку Денис Будко вдало зорієнтувався на підборі та потужно пробив у нижній кут воріт Олександра Гніденка, що дозволило «газовикам» знову почувати себе більш-менш спокійно. Проте сказати, що цей гол якось зломив гостей не можна. Команда продовжувала активно йти вперед нав’язуючи активний відбір на кожному клаптику поля. Саме такі дії змусили помилитися Сергія Козолупа, який у боротьбі з Андрієм Білоненко грубо порушив правила, тим самим схлопотавши другу жовту, тим самим залишивши Сумигаз вменшості, чим швидко скористался гравці Сумиобленерго, скоротивши рахунок зусиллями Дмитра Ігумнова. Ближче до завершення матчу, гості перейшли до підключень п’ятого польового гравця, що й увінчалося в забитий гол. Іван Сердюченко був найрозторопніший в карному майданчику  та п’яткою переправив шкіряного у сітку воріт Балухти, чим відновив статус кво. І коли здавалося, що все йде до бойової нічиєї своє слово вирішила сказати примхлива пані фортуна, яка минулого туру в подібному ж стилі подарувала три очки гравцям Сумиобленерго, дозволивши святкувати перемогу за хвилину до завершення матчу з Третім Таймом. Цього разу ця пані була вже не настільки прихильна до підопічних Євгенія Хабовця, та нагородила Максима Мигаля, який наважився на удар до якого виявився не готовий голкіпер гостей. У підсумку важлива перемога для Сумигазу, який продовжує переслідування за Технологією-Агросвіт.

Іншого ігрового дня в матчі між CompService та Третім Таймом як такої інтриги не вийшло, адже «комп’ютерники» виявилися більш налаштованими на позитивний результат. Такий настрій дозволив команді вже дебюті створити собі комфортну перевагу у два м’ячі завдяки голам Ігора Маценко. Ближче до середини тайму Владислав Таранченко відродив інтригу, і вболівальники вже почали проводити паралелі з поєдинком між Сумигазом та Сумиобленерго. Проте перерва явно не пішла на користь підопічних Віталія Паська, які здається так і не зуміли увімкнутися на старті другого тайму. Це і призвело, що гравці CompService швиденько скористалися пасивністю гостей, та довели забили три голи, довівши свою перевагу до чотирьох голів. Усі намагання Третього Тайму виправити ситуацію дозволили лише скоротити відставання, проте на більше команду Віталія Паська не вистачило.

В останній зустрічі Вищої ліги між ФК Балу та ФК Лебедин, дебютанти продемонстрували всю серйозність намірів здобути свою першу перемогу у лізі. Першими до справи взялися гості, і вже в дебюті матчу буквально ошелешили «ведмедів» її ж зброєю, а саме активним пресингом. Така тактика була абсолютно виправдана, адже вже в середині першого тайму Лебединці вели у рахунку з перевагою у три м’ячі, що змушувало господарів ще в першому таймі перейти до гри з підключенням стража команди, Богдана Гороха. Саме гол Богдана перед перервою, давав сподівання підопічним Станіслава Корсуна на камбек. Проте початок другого тайму знову виявився за гравцями ФК Лебедин, які майже одразу після відновлення гри поновили перевагу у три м’ячі. Та все ж варто віддати належне господарям, які не опустили руки та намагалися змінити перебіг подій на майданчику. І поки гості думками святкували перемогу, «ведмеді» зуміли перевернути все з ніг на голову і протягом трьох хвилин зрівняли рахунок. На те щоб вирвати перемогу залишалося вдосталь часу, проте обидва колективи так і не наважилися на фінальний штурм, вдовольнившись нічиєю. Яка стала першим набраним балом у Вищій лізі для кожної з команд.