Підсумки другого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

У Першій лізі після пройденого другого туру лишилася лише одна команда, яка поки йде без втрат. Це говорить про пристойний рівень усіх команд, і що кожна з них здатна відібрати очки у кожної. Тож до вашої уваги огляд другого туру Першої ліги.

Елітбуд – СумДУ 2:6

/2 хв. – 1:0 Силенко Е.; 8 хв. – 1:1 Обраменко Д.; 15 хв. – 1:2 Субота А.; 23 хв. – 1:3 Мінаков І.; 29 хв. – 1:4 Мінаков І.; 32 хв. – 2:4 Єременко Р.; 50 хв. – 2:5 Зеленський І.; 50 хв. – 2:6 Мінаков І./

Фортуна – Зірка 2:2

/3 хв. – 0:1 Шпаков А.; 24 хв. – 1:1 Тітарєв О.; 40 хв.- 1:2 Матвієнко М. (аг); 44 хв. – 2:2 Матвієнко М./

СК Поліцейських Сумщини – Forest 2:4

/3 хв. – 1:0 Яжборовський Р.; 22 хв. – 1:1 Старинський В.; 25 хв. – Суходуб Б. (НДП); 27 хв. – 1:2 Суходуб Б.; 29 хв. – 1:3 Ніколаєвець А.; 37 хв. – 2:3 Бугай А.; 39 хв. – Пимоненко Ю./

Динамо – Прокуратура 3:1

/14 хв. – 1:0 Царіцин  В.; 46 хв. – 2:0 Тетявкін Р.; 49 хв. – 2:1 Бехта Д.; 49 хв. – 3:1 Дядченко Р./

У першій лізі Динамівці вийшли у одноосібні лідери чемпіонату, зумівши переграти в своєму матчі гравців Прокуратури.Гол Віталія Царіцина в першому таймі прийшовся як ніколи доречним, адже завдяки ньому господарі мали змогу діяти по рахунку, усіляко збиваючи темп гри подовгу розігруючи власні атаки. Так тривало аж до самісінької кінцівки матчу поки Романа Тетявкіну не вдалося подвоїти перевагу. Цей гол фактично знімав питання про переможця, адже підопічні Коваленка доволі надійно виглядали в обороні власних воріт. За хвилину до завершення поєдинку команди обмінялися голами, та встановили остаточний рахунок 3:1 на користь футзалістів Динамо.

Інший переслідувач Динамівців, СумДУ після невдалої серії поєдинків повернувся на переможний шлях, впевнено перегравши Елітбуд. Щоправда починалося все не так обнадійливо для підопічних Олександра Шумила, адже вже на старті матчу «будівельники» зусиллями Силенка відкрили рахунок. Та все ж цього дня з реалізацією своїх моментів у студентів проблем не виникло і команда ще до перерви встигла не лише відігратися, а здобути комфортну перевагу у два м’ячі. Другий тайм пройшов фактично за тим же сценарієм, що і перший,  на гол господарів, студенти протиставили свої ще три, та в підсумку впевнено перемогли 6:2.

Фортуна після вдалого матчу з СумДУ, протистояла Зірці, що мала бажання реабілітуватися за поразку в минулому турі. Проте господарі виявилися міцним горішком для адвокатів, і двічі  в кожному з таймів знаходили в собі сили відігратися,проявивши характер, тим самим не дозволивши гостям здобути важливу перемогу та обігнати їх у турнірній таблиці. Підсумкові 2:2 скоріше не принесли бажаного не тим не іншим, проте все ж таки лишають обидва колективи у боротьбі за бронзові нагороди Першої ліги.

Центральне протистояння туру між СК Поліцейських Сумщини та Forest мало дати відповідь на питання, чи готові підопічні Олександра Михайлюка втрутитися в боротьбу  за чемпіонство. І склад на гостей на гру, дав яскраву відповідь на це питання. Присутність на майданчику усіх лідерів команди говорить про те, що Forest не збирається просто так відпускати нагороди. Матч виявився дійсно цікавим, адже господарі вже давно продемонстрували, що їх колектив сто відсотків буде претендентом на найвищі місця, а тому повинні бути готовими до матчів проти сильних суперників. Першими вдалося відкрити рахунок як раз господарям. Яжборовський Роман влучним ударом завершив атаку полісменів. Проте відсутність у складі СК Поліцейських Сумщини лідерів команди Олександра Єлшанського та Ігора Шелеста все ж вдавалася в знаки. Адже по трохи гості повністю прибрали м’яч під свій контроль та з все більшим тиском атакували ворота Іллі Лизогуба, з чим дедалі складніше було впоратися захисту господарів. Така активність гравців Forest  увінчалася успіхом ближче до завершення тайму, коли гол у відповідь забив Віталій Старинський. А ще перед самісінькою перервою Богдан Суходуб не зумів реалізувати дабл-пенальті. Проте тринадцятому номеру гостей вдалося реабілітуватися одразу ж після відновлення гри, та вивести партнерів вперед. А ще через кілька хвилин Андрій Ніколаєвець скористався пасом Ігора Шевкунова та подвоїв перевагу Forest. Для такого досвідченого колективу не склало особливих проблем закрити гру, та довести її до логічного кінця. Команди обмінялися ще по голу, та все ж підопічні Олександра Михайлюка беруть три бали, тим самим наздоганяючи суперників за очками у турнірній таблиці.