Підсумки другого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Результату другого туру у третьому за силою дивізіоні кардинально змінили положення команд на вершині турнірної таблиці і тепер колишнім лідерам доведеться діяти в ролі наздоганяючих. До вашої уваги огляд матчів Другої ліги.

Слобожанщина-Агро – ЕФК Олександрія 3:3

/1 хв.-  1:0 Піскун С.; 11 хв. – 1:1 Перцев М.; 20 хв. – 2:1 Будник О.; 20 хв. – 2:2 Ярошенко А.; 21 хв. – 3:2 Лустенко В.; 43 хв. – 3:3 Кириленко В. (аг)/

Patriots – Спартак 5:6

/1 хв. – 0:1 Гранько В.; 2 хв. -1:1 Стригунов О.; 6 хв. – 2:1 Резнік І.; 13 хв. -2:2 Гранько В.; 21 хв. – 3:2 Шкут О.; 24 хв. – 3:3 Гранько В.; 33 хв. – 3:4 Гранько В. (пен.); 40 хв. – 3:5 Зігунов А.; 44 хв. – 3:6 Гранько В.; 48 хв. – 4:6 Резнік І.; 50 хв. – 5:6 Резнік І./

Натон-Лікарське – Валедіанс 2:0

/30 хв. – 1:0 Ісмаїлов Р.; 50 хв. – 2:0 Глянько О./

Forza – Гранум 4:6

/3 хв. – 0:1 Артеменко К.; 11 хв. – 0:2 Даценко О.; 20 хв. – 0:3 Лічман Б.; 24 хв.-  0:4 Бокач О.; 25 хв. – 0:5 Артеменко К.; 25 хв. – 1:5 Овсянко Є. (ДП); 28 хв. – 1:6 Лічман Б.; 31 хв. – 2:6 Скоробагатько О.; 34 хв. – 3:6 Пухкало О.; 50 хв. – 4:6 Пуха Є./

У Другій лізі справжню феєрію голів було зафіксовано у трьох зустрічах . Команди в першу чергу надіялися на власну атаку, тому матчі виявилися дуже цікавими.

Слобожанщина-Агро у протистоянні з ЕФК Олександрією, тричі вела у рахунку, проте підопічні Віталія Гученка щоразу знаходили в собі сили відігратися. Господарі другий матч поспіль зводять до нічиєї тим самим застовпивши за собою реноме найбільш миролюбивої команди на старті фінального етапу. Ну а гості продовжують боротьбу за нагороди і здобуття кожного очка в таких поєдинках, може стати дуже цінним на фініші чемпіонату.

Спартак нарешті зумів здобути важливу перемогу. Підопічні Владислава Білоконя у неймовірній перестрілці були кращими за гравців Patriots. І якщо в першому таймі, гостям доводилося постійно відіграватися, то після перерви Спартаківці зробили потужний спринт вперед зумівши тричі забити господарям, та фактично знявши питання переможця. Хоча варто віддати належне футзалістам Patriots які зуміли скоротити рахунок до мінімуму, проте на більше часу вже не вистачило. У підсумку, перемога Спартака 6:5.

В Центральному матчі туру між Forza та Гранумом як такої боротьби не вийшло, гості продемонстрували серйозну налаштованість на здобуття результату, і ще в першому таймі закрили всі питання щодо переможця забивши п’ять голів. У другій частині матчу господарі зуміли дещо скоротити рахунок, проте шансів на камбек після провального старту гри не лишилося. Впевнена перемога Грануму, яка підняла підопічних Олександра Даценка на першу сходинку.

Натон-Лікарське в надважкому поєдинку таки зломив супротив Валедіансу, який чинив гідний опір до самого фінального свистка. Після сухого першого тайму, підопічним Едуарда Підлужного вдалося забити на початку другого, і цей гол став як ніколи важливим, адже фактично саме він і вирішив долю переможця зустрічі. Під кінець матчу гості намагалися врятувати становище тим самим все більше оголяючи власні тили, чим і зуміли скористатися господарі, подвоївши перевагу на останній хвилині поєдинку. Важлива перемога для Натон-Лікарського, який продовжує вести боротьбу за чемпіонство у Другій лізі.