Підсумки четвертого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Після завершення четвертого туру в Вищій лізі, можна констатувати, що в чемпіонських перегонах лишилося два колективи, і скоріш за все саме очний поєдинок Сумигазу та Технології-Агросвіт визначить чемпіона. До вашої уваги огляд зіграних поєдинків ігрового тижня в Елітному дивізіоні.

Хлібодар – CompService 9:3

/20 хв. – 1:0 Мартиненко Д.; 29 хв.-  1:1 Маценко І.; 30 хв. – 2:1 Дробний Р.; 33 хв. – 3:1 Гончаренко А.; 37 хв. – 4:1 Мартиненко Д.; 39 хв. – 4:2 Маценко І.; 41 хв. – 5:2 Дробний Р.; 42 хв. – 6:2 Дробний Р.; 45 хв. – 7:2 Малюченко Є.; 49 хв. – 7:3 Когулько В. (пен); 50 хв. – 8:3 Мартиненко Д.; 50 хв. – 9:3 Малюченко Є./

Мало хто міг очікувати на такий результат в матчі між Хлібодаром та CompService, та все ж таки Степанівці продемонстрували чудову зарядженість та бажання. Гості підійшли до матчу у дещо експериментальному складі, що не дозволяло «комп’ютерникам» тримати звично високий темп гри.  Господарі ж в свою чергу підійшли у найбільш оптимальному зборі, що дало змогу підопічним Дробного увімкнути їх улюблений пресинг на повну, та вимотувати суперників своїми активними діями. І якщо першу частину матчу на майданчику точилася рівна гра, та більше того рівний рахунок у матчі: на гол Мартиненка в кінці тайму, відповів Ігор Маценко одразу ж по відновленню зустрічі. То вже з середини другого тайму стало помітно, що гості починають просідати та не витримувати, що й дозволило господарям зусиллями їх головного ударного тріо: Мартиненко, Дробний, Гончаренко здобути комфортну перевагу. Такий рахунок змушував «комп’ютерників» розкриватися та ризикувати, що гравцям Хлібодару лише дозволило збільшити гандикап, та довести поєдинок до розгромної перемоги. Яка так потрібна була господарям, після поразки в минулому турі. Вітаємо Степанівців з першими очками в Вищій лізі, ну а CompService зазнає другої поспіль невдачі.

Лебедин – Третій Тайм 2:3

/8 хв. – 1:0 Супрун Д. (аг); 17 хв. – 2:0 Рябко О.; 24 хв. – 2:1 Супрун Д.; 30 хв. – 2:2 Петухов К.; 39 хв. – 2:3 – Тесленко Б./

Не менш цікавий поєдинок відбувався одразу по закінченню гри Хлібодар- CompService. На майданчику з’ясовували  сильнішого ФК Лебедин та Третій Тайм, який безперечно мав намір скористатися осічкою «комп’ютерників».  Та все виявилося не так просто, як того очікували гості. Лебединці змусили серйозно понервувати підопічних Віталія Паська, і вже до середини першого тайму господарі вели з перевагою у два м’ячі. Як би ж хотілося тоді господарям утримати рахунок до перерви, адже тоді колектив мав би змогу трохи перебудуватися та зіграти більш зосереджено у захисті. Та все ж Дмитро Супрун встиг відквитати один гол ще до завершення першого тайму, чим суттєво допоміг партнерам. Склад гостей налічує чимало гравців, які мають досвід витягувати  подібні поєдинки, команда як це часто полюбляє робити активно підключала Костянтина Петухова, і саме цей хід спрацював коли команда зрівняла рахунок у матчі. Голкіпер Третього Тайму, вже не в перше допомагає партнерам таким от чином, що являється приємним бонусом до того, що і в рамці воріт Костянтин стабільно надійний. Зрівняний рахунок суттєво вплинув на психологію господарів, адже це вже не в перше команда втрачає перевагу по ходу матчу, та навпаки додало впевненості підопічним Віталія Паська, які з усіх сил кинулися виривати перемогу. І як це часто буває в таких випадках, саме команди які відіграються з 0:2, дотиснули суперника та зусиллями Богдана Тесленка забили переможний гол у зустрічі, тим самим серйозно втрутившись у боротьбу за бронзові медалі Вищої ліги.

Сумиобленерго – Технологія-Агросвіт 3:5

/12 хв. – 1:0 Ігумнов Д.; 20 хв. – 2:0 Ігумнов Д.; 23 хв. – 2:1 Літній С.; 25 хв. – 2:2 Петраков Є.; 31 хв. – 2:3 Головльов І.; 35 хв. – 2:4 Пустовойт І.; 43 хв. – 2:5 Сметаненко Я.; 50 хв. – 3:5 Параконний Д./

Матч в якому лідер чемпіонату відбувся легким переляком. Сумиобленерго вирішив нічого не змінювати у своїй грі та спробував діяти проти Технології-Агросвіт відкрито, активно вступаючи в пресинг. І така тактика можна вважати не погано працювала в першій частині першого тайму. Господарі завдяки чудовому виконанню штрафного удару від Дмитра Ігумнова відкрили рахунок, а потім через кілька хвилин вдруге приголомшили «технологів» запресингувавши суперників біля чужих воріт, відкотили під удар все тому ж Ігумнову, який і подвоїв перевагу.

Здавалося б, підопічним Євгенія Хабовця, саме час подумати про захист, в якому доречі не все так гладко складалося, адже в одного Костянтина Сороки було дві чудові нагоди, проте в обох випадках стійка воріт грала на стороні «енергетиків». Але Технологія-Агросвіт через те і являється лідером чемпіонату, що вміє перевертати все з ніг на голову. Ще до перерви спочатку Сергій Літній завершив сольний прохід потужним ударом в дальній кут, а через миттєвість Євгеній Петраков скористався помилкою захисту та реалізував вихід віч-на-віч, 2:2 і явно не на такий підсумок тайму розраховували гравці Сумиобленерго, для яких така кінцівка першої половини стала шоком.

Друга частина матчу почалася з того ж чим і завершилася перша, «енергетики» помиляються, а гості безжально їх карали за ці похибки. Підопічні Максима Мисловського швидко збільшили перевагу до трьох голів, чим фактично зняли всі питання щодо переможця зустрічі.  Усі намагання господарів змінити хід матчу за допомогою п’ятого польового суттєво не вплинули на фінальний результат зумівши лише скоротити рахунок на останній хвилині, тим самим підсумувавши перемогу Технології-Агросвіт 5:3.

ФК Балу – Сумигаз 1:6

/3 хв. – 0:1 Колесник В.; 23 хв. – 0:2 Будко Д.; 26 хв. – 0:3 Клименко Є.(аг); 28 хв – 1:3 Немчунов М.;  36 хв. – 1:4 Бабинін С.; 39 хв. – 1:5 Бабинін С.; 45 хв. – 1:6 Мигаль М./

Сумигаз, у протистоянні з ФК Балу з перших хвилин продемонстрував свою рішучість в здобутті залікових трьох пунктів. Вже в дебюті зустрічі Владислав Колесник замкнув простріл партнера та відкрив рахунок у матчі. «Ведмеді» не з тих колективів кого може знітити невдалий початок гри, тож підопічні Станіслава Корсуна спокійно продовжили діяти немов нічого не сталося шукаючи свої моменти біля володінь Балухти. І тут варто відмітити, кваліфікацію першого номера «газовиків», котрому кілька разів довелося відводити серйозну загрозу від своїх воріт. Як це часто буває, спрацювало неписане правило футзалу: «не забиваєш ти, забивають тобі». Гості наприкінці тайму провели чудову атаку, наконечником якої виступив Будко Денис, який подвоївши перевагу відправив команди на відпочинок. Після перерви малюнок гри особливо не змінився, гравці Сумигазу знову повторили той же сценарій із голом в дебюті тайму, а Балу продовжував намагатися гостро відповідати, і господарі нарешті свого домоглися зусиллями Немчунова Максима, тим самим вселивши мінімальну надію на порятунок у матчі. Проте вся інтрига канула під активними лідера атак гостей, Сергія Бабиніна, котрий протягом кількох оформив дубль, та довів перевагу своєї команди до чотирьох голів.  Лише після цього команди заспокоїлися та фактично догравали поєдинок, не форсуючи події на майданчику. Господарі за допомогою підключень Богдана Гороха, намагалися скоротити рахунок, а гості зосередившись на контратаках реалізували один із таких контрвипадів завершився точним ударом Максима Мигаля, який і підсумував більш ніж впевнену перемогу Сумигазу 6:1.