Підсумки четвертого туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Перемоги Антифутболу та ТРО Суми,  також поразка Локомотива дуже цікаво закрутили боротьбу за бронзові та срібні нагороди у Третій лізі. Можемо сміливо говорити, що нас очікує гаряча розв’язка. До вашої уваги огляд ігрового тижня в Третій лізі.

Грифони – Сумиобленерго КПР 1:8

/3 хв. – 0:1 Колодяжний О.; 6 хв. – 0:2 Омельченко О.; 7 хв. – 0:3 Ведмедера Б. (аг); 10 хв. – 1:3 Тетяненко А.; 17 хв. -1:4 Колодяжний О.; 19 хв. – 1:5 Хухрянський Д.; 21 хв. – 1:6 Омельченко О.; 42 хв. – 1:7 Омельченко О.; 49 хв. – 1:8 Ярошенко Д./

Сумиобленерго КПР після тижневої паузи були мотивовані продовжити справу останньої своєї зустрічі, де вони неочікувано для всіх зуміли здолати Антифутбол, тож підійшли до гри проти Грифонів максимально заряджені на результат. Гості, з перших хвилин активно зустрічали суперників, та змушували їх помилятися, що призвело до трьох забитих голів ще у дебюті зустрічі. Грифони намагалися відповідати, проте цього дня реалізація явно підводила господарів, чого не скажеш про КПРівіців, які витискали максимум з епізодів, та ще в першому таймі закрили питання щодо переможця матчу. Друга частина гри пройшла в спокійному руслі, гості діяли по рахунку, стараючись не ходити великими силами вперед, а господарі так і не знайшли в собі сили перевернути гру на свою користь. У підсумку в кінці «енергетики» забили ще двічі та здобули впевнену перемогу 8:1.

Моноліт – Антифутбол 4:6

/8 хв. – 0:1 Зеленський С.; 16 хв. – 0:2 Якущенко А.; 28 хв. – 0:3 Якущенко А.; 35 хв. – 1:3 Бідак Ю.; 37 хв. – 1:4 Зеленський С.; 41 хв. – 2:4 Бідак Ю.; 43 хв. – 3:4 Бідак Ю.; 45 хв. – 3:5 Якущенко А.; 50 хв. – 3:6 Зеленський С.; 50 хв. – 4:6 Білоусов В./

Антифутбол, продовжує переслідування лідируючої групи, і щоб зберігати шанси на медалі, команда мала обов’язково перемагати гравців команди Моноліт. Як і анонсувалося, головною ударною зв’язкою гостей являється пара: Зеленський-Якущенко, які чудово взаємодіють між собою допомагаючи один-одному у створенні моментів. Тож щодо голів у колективу питань не виникало, залишалося лише зрозуміти, чи зуміють футзалісти Антифутболу відіграти надійно біля власних воріт. Що ж можна констатувати, що гості відіграли в найкращих традиціях  бразильців – суперник забив скільки зміг, а Зеленський з Якущенко скільки було потрібно для результату,  синхронно оформивши по хет-трику, чим допомогли партнерам святкувати важливу перемогу.

ДЮСШ ім..М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) – Локомотив (Ворожба) – 2:6

/22 хв. – 0:1 Аніщенко Д.; 25 хв. – 0:2 Багрій Я.; 27 хв. – 1:2 Рудь Р.; 31 хв. – 1:3 Зімін Д.; 33 хв. – 2:3 Сорочинський Я.; 40 хв. – 2:4 Шевченко І.; 48 хв. – 2:5 Пустовойтов Ю.; 50 хв. – 2:6 Зімін Д./

Після феєричного матчу у виконанні ДЮСШ  проти Peroff, чогось подібного очікувалося побачити у протистоянні з ще одним лідером Локомотивом (Ворожба), тим паче, що підстави для сенсації були, адже саме з гравцями Локо, підопічні Тюріна здобули своє перше очко у чемпіонаті. І початок зустрічі вселяв довіру. Гості дуже довго підбирали ключі до воріт господарів, а ті в свою чергу намагалися гідно відповідати, проте все ж провалили кінцівку тайму, та пропустивши два м’ячі ускладнили собі життя на другу частину матчу. Після перерви вихованці з смт Миколаївки спробували повторити, щось подібне як у попередньому матчі, забивши швидко гол у відповідь,розраховуючи, що це змусить нервувати суперника. Проте цього разу цей трюк до кінця не спрацював і гості в цілому  виглядали спокійно та контролювали ситуацію на майданчику, а ближче до завершення зуміли зняти всі питання про переможця забивши три м’ячі протягом десяти хвилин. У підсумку 6:2 на користь Локомотиву, і гравці підходять до очного поєдинку з Peroff в піднесеному настрої.

Peroff – Сумиобленерго КПР 5:1

/2 хв. – 1:0 Грошовик Ю.(аг); 5 хв. – 2:0 Пихтін В.; 18 хв. – 2:1 Семенеко Єв.; 32 хв. – 3:1 Пихтін В.; 40 хв. – 4:1 Гльоза В.; 41 хв. – 5:1 Качайло Є./

Peroff, який вже знав результат матчу за участі Локомотиву, перед їх очною зустріччю мав обов’язково перемагати, щоб зберігати очковий запас та діяти з позиції сили. І колектив впорався з даним завданням на всі сто. Не зважаючи на те, що КПРівці останні свої матчі суттєво додали в якості, гостям все ж важко було протистояти більш збалансованій команді, якою являються господарі. Підопічні Дмитра Ігумнова швидко здобули собі перевагу, двічі забивши в перші п’ять хвилин. Peroff постійно намагався тримати високий темп гри, що змушувало гостей часто помилятися при виході з оборони, за часту переходячи просто на довгий пас вперед. Як це часто буває, маючи територіальну перевагу гравці втратили концентрацію у захисті, чим і скористалися гості відквитавши один м’яч ще до перерви. Історія знає багато прикладів, коли скорочуючи рахунок з 0:2 команда здіймається духом та розвиває успіх не лише зрівнявши, а й вигравши свій поєдинок. Проте цей матч не вписується в вище описані канони. В другому таймі Peroff не дав створити нічого путнього поблизу володінь Олександра Дмитренка при цьому самі ще тричі залишали свій автограф в сітці КПРівців. Підсумкові 5:1, і до лобової гри проти Локомотиву, господарі підходять з форою у три очки та матчем у запасі.

Грифони – ТРО Суми 3:9

/2 хв. – 0:1 Дряпік В.; 10 хв. – 1:1 Черненко О.; 12 хв. – 2:1 Мороз В.; 24 хв.- 2:2 Змисля А.; 25 хв. – 2:3 Зуєв О.; 25 хв. – 2:4 Змисля А.; 27 хв. – 2:5 Доценко М.; 31 хв. – 2:6 Медяний В.; 32 хв. – 3:6 Мороз В.; 41 хв. – 3:7 Змисля А.; 42 хв. – 3:8 Скринник В.; 48 хв. – 3:9 Змисля А. /

ТРОшники, яких ми вважали як головних претендентів на чемпіонство у лізі, після невдалих попередніх матчів, наразі мусить зосередитися в  боротьбі за бронзові медалі, та розраховувати на те, що команди вище будуть також втрачати, щоб мати шанс повернутися в «золоті» перегони. Цього тижня команда не мала проблем у поєдинку з Грифонами, здобувши впевнену перемогу. Варто відмітити найбільший вклад до успіху вклав лідер гостей – Андрій Змисля, який оформив покер.

ДЮСШ ім..М.І. Масалітіна – Антифутбол 2:7

/2 хв. – Коломієць М.; 12 хв. – 0:2 Нищета М.; 19 хв. – 0:3 Якущенко А.; 25 хв. – 1:3 Яценко А.; 28 хв. – 1:4 Зеленський С.; 38 хв. – 1:5 Якущенко А.; 41 хв. – 1:6 Зеленський С.; 45 хв. – 2:6 Зеленський С. (аг); 48 хв. – 2:7 Зеленський С./

В край невдалим видався тиждень у підопічних Олексія Тюріна. Миколаївці зазнали другої нищівної поразки. Цього разу господарі не зуміли нічого протиставити гравцям Антифутболу, які в свою чергу навпаки набрали непоганий хід та намагаються надолужити згаяне, адже після поразки від Колосу з Підліснівки, здавалося, що гостям вже навряд чи вдасться бути серйозним претендентом на нагороди, тож ці дві перемоги на тижня (перша з Монолітом на початку тижня) відкривають перед колективом цікаві перспективи. Також хочеться відмітити головну зв’язку команди Антифутболу – Зеленський-Якущенко, які залишили по два автографи у воротах ДЮСШ.

Сумиобленерго КПР – Колос (Підліснівка) 1:4

/11 хв. – 0:1 Сметаненко І.; 32 хв. – 1:1 Грошовик Ю.; 36 хв. – 1:2 Доленко Д.; 40 хв. – 1:3 Бирченко С.; 41 хв. – 1:4 Бирченко С./

КПРівці не витримали божевільного ігрового ритму, адже на цьому тижні «енергетики» провели цілих три поєдинки (один із них перенесений з минулого туру) Господарі досить довго залишалися у  грі, проте  в підсумку гравці Колосу з Підліснівки зуміли дотиснути Сумиобленерго КПР. Підліснівці проявили терпіння і як знатний мисливець вичікував поки суперник повністю знесилиться, щоб далі споживати плоди. Для гостей ця перемога дуже важлива з точки зору боротьби за бронзу, адже команда максимально щільно наблизилися до лідируючої групи команд. Тож наступні матчі для підопічних Діденка матимуть визначальний характер.

Локомотив (Ворожба) – Peroff 2:3

/10 хв. – 0:1 Гльоза В.; 12 хв. -1:1 Багрій Я.; 14 хв. – 1:2 Обзор А.; 35 хв. – 1:3 Пазуха В.; 46 хв. – 2:3 Корецький А./

Центральний матч туру не розчарував. Команди добре підготувалися до очного протистояння, тож мали що показати одна одній. Середина першого тайму мала визначальний характер для підсумкового результату, адже протягом чотирьох хвилин колективи влаштували невеличку перестрілку, в якій футзалісти Peroff зуміли двічі відзначитися при цьому пропустивши лише раз. Тож підопічні Дмитра Ігумнова за рахунку 2:1 на свою користь пішли на другий тайм. Розуміючи, що вся боротьба ще попереду гості спробували розвинути набуту перевагу, адже гравці Локомотиву явно не були налаштовані так просто віддавати перемогу. В середині другої частини гри Peroff знову вдалося забити, і тепер маючи гандикап у два м’ячі гостям залишалося максимально сконцентровано відіграти поблизу своїх воріт. І варто відмітити, що зі своїм завданням гості  впоралися майже без похибок, не дозволивши господарям достатньо створити, щоб втікти від поразки. У підсумку важлива перемога Peroff, завдяки якій підопічні Дмитра Ігумнова роблять вагому заявку на чемпіонство.