Підсумки четвертого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

На цьому тижні матч між Прокуратурою та СумДУ було перенесено, тому тур Першої ліги вийшов дещо незакінченим. Проте результати інших трьох поєдинків подарували нам нове двовладдя чемпіонату, яким стала пара команд Forest та СК Поліцейських Сумщини. До вашої уваги огляд 4 туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Зірка – Forest 3:4

/6 хв. – 0:1 Шевкунов І.; 18 хв.- 0:2 Пімоненко Ю.; 26 хв. – 0:3 Пімоненко Ю.; 36 хв. -1:3 Руднєв Є.; 38 хв. – 2:3 Чернишенко Д.; 44 хв. -3:3 Страшок Є.; 50  хв. – 3:4 Старінський В./

Неоднозначні враження залишив підсумок матчу Зірки з Forest. З одного боку «лісники» мали абсолютну ігрову перевагу, володіючи м’ячем ледь не 80% матчу, що вилилося у перевагу в три м’ячі. Спочатку Ігор Шевкунов завершив сольний прохід влучним ударом, а потім двічі Юрій Пімоненко завершував атаку пробиваючи у незахищені ворота. А з іншого боку надмірна самовпевненість та небажання розвивати свій успіх у виконанні підопічних Олександра Михайлюка мало не призвели до фатальних наслідків. Господарі, які вже не мали що втрачати раз по раз почали підключати до власних атак п’ятого польового, що стало несподіваною для гостей, та зусиллями Руднєва та Чернишенко зуміли скоротити рахунок, та повернути інтригу у гру. Мінімальна перевага змусила нервувати гравців Forest, що призводило до необов’язкових помилок, однією з яких скористався Євгеній Страшок та своїм влучним ударом відновив паритет у зустрічі. Лише тоді гості знову увімкнулися, адже втрата очок могла поставити хрест на перспективах команди у боротьбі за чемпіонство. Варто відмітити, що господарі дуже сконцентровано працювали у захисті, і фактично нічого не дозволяли зробити футзалістам Forest поблизу своїх воріт. Та все ж коли здавалося, що нічийого рахунку не змінити, Віталій Старінський скористався плутаниною біля чужого карного майданчику та потужним ударом приніс перемогу підопічним Олександра Михайлюка.

Фортуна – Динамо 1:1

/24 хв. – 1:0 Зінченко Б.; 50 хв. – 1:1 Линник А./

Фортуна стає справжнім каменем спотикання для лідерів чемпіонату, і в слід за СумДУ відбирає важливі очки у Динамо. Господарі не стали змінювати рецепт до успіху, і віддавши ініціативу, зосередилися на захисті власних воріт та пошуках своїх шансів у контратаках. І варто відмітити, що план на гру у підопічних Владислава Лавруся спрацював на відмінно, команда надійно працювала на власній половині не дозволяючи вільно себе почувати атакуючих гравців Динамо, та на останній хвилині тайму скористалася своїм моментом відкривши рахунок. Здавалося б, що в другій частині футзалісти Фортуни можуть виснажитися від такої роботи, та колектив протягом усього часу виглядав досить сконцентровано, і фактично нівелював усі сильні сторони гостей. Та все ж таки досвід гостей допоміг динамівцям  втікти від поразки,за миттєвість до того коли судді збиралися оголосити про завершення поєдинку. У підсумку нічия 1:1, яка явно не на користь гравців Динамо.

Елітбуд – СК Поліцейських Сумщини 1:4

/5 хв. – 0:1 Бугай А.; 6 хв. – 0:2 Кодак Е.; 19 хв. – 0:3 Токаренко О.; 35 хв. – 1:3 Красюк В.; 41 хв. – 1:4 Бугай А. 50 хв. – Кодак Е. (НДП)/

СК Поліцейських Сумщини після класної перемоги в минулому турі над Динамо, зуміли продовжити свій успіх і у матчі проти Елітбуду. Звісно ж очікувати від підопічних Єлшанського другу поспіль розгромну перемогу було б занадто, проте команда продемонструвала максимальну зарядженість на результат, що і стало головною складовою до позитивного завершення матчу. Вже на перших хвилинах завдяки голам Бугая та Кодака заробила собі перевагу у два м’ячі. Ближче до завершення тайму гості забили втретє, чим поставили господарів у скрутне становище. У другій частині поєдинку команди дещо заспокоїлися і можна сказати спокійно догравали матч, обмінявшись одна з одною по голу, та встановили підсумкові 4:1 на користь «полісменів».