Підсумки четвертого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Ігровий тиждень в Другій лізі пройшов під знаком впевнених перемог фаворитів, які на екваторі фінального етапу синхронно активізувалися, тож цілком вірогідно, що на нас чекає дуже цікава боротьба на фініші чемпіонату. До вашої уваги огляд зіграних матчів 4 туру Другої ліги.

Patriots – Натон-Лікарське 3:7

/2 хв. – 0:1 Мироненко О.; 12 хв. – 1:1 Резнік І.; 16 хв. – 1:2 Ісмаїлов Р.; 24 хв. – 2:2; 30 хв. – 2:3 Клочко Б.; 37 хв. – 2:4 Рудняк Ян; 46 хв. – 2:5 Мироненко О.; 48 хв. – 3:5 Стригунов О.; 49 хв. – 3:6 Ясенок В.; 50 хв. – 3:7 Зебер С./

Натон-Лікарське, на досвіді святкував перемогу у поєдинку проти Patriots. Господарів вистачило на перший тайм, де команда діяла фактично на рівних та двічі знаходила в собі сили відповісти на пропущені голи. Проте в другій частині матчу, гості вирішили не ризикувати, та почали все активніше діяти поблизу чужих воріт, що і призвело до того, що захист господарів почав частіше помилятися і як наслідок пропустив три голи, чим фактично зняв усі питання щодо долі матчу. Patriots, зусиллями Стригунова спробували повернути інтригу у гру, проте цього дня гості не були налаштовані ні з ким ділити очки та ще двічі забивши святкували впевнену перемогу, яка дозволяє колективу Підлужного залишатися у боротьбі за медалі.

Валедіанс – ЕФК Олександрія 1:8

/2 хв. – 0:1 Ярошенко А.; 7 хв. – 0:2 Гученко В.; 11 хв. – 0:3 Ярошенко А.; 12 хв. – 0:4 Гученко В.; 20 хв. – 0:5 Ситник А.; 22 хв. – 1:5 Заєць О.; 27 хв.- 1:6 Ярошенко А.; 43 хв. – 1:7 Колесник В.; 44 хв. – 1:8 Ярошенко А./

Ще один лідер Другої ліги, ЕФК Олександрія не залишив жодних шансів своєму супернику Валедіансу, забивши ще в першому таймі п’ять голів. Підопічні Віталія Гученка продемонстрували чудову комбінаційну гру, і за рахунок активного пресингу поставили господарів у глухий кут. Другий тайм, після швидкого шостого голу у виконанні Кровенчан,  повністю заспокоїв гравців. Команди не форсували події та відверто догравали поєдинок. Ближче до завершення матчу гості, ще двічі зловили Валедіанс на помилках та довели рахунок до розгромного. Також хочеться відмітити, вклад у загальний успіх ЕФК Олександрії Артема Ярошенка, який оформив покер у цьому матчі, чим значно полегшив життя своїм партнерам.

Спартак – Гранум 4:6

/ 8 хв. – 1:0 Гранько В.; 20 хв. – 2:0 Зігунов А.; 22 хв. – 2:1 Даценко О. (ДП ); 24 хв. – 2:2 Петрунін О.; 28 хв. – 2:3 Лічман Б.; 33 хв. – 2:4 Артеменко К.; 34 хв. – 2:5 Овсієнко Д.; 35 хв. – 2:6 Даценко О.; 38 хв. – Коломоєць Д. – (ЧК, Спартак) ; 41 хв. – 3:6 Тихоненко П.; 42 хв. -4:6 Гранько В./

Гранум у грі проти Спартака сам собі створив проблеми, а потім сам же їх героїчно і вирішив. Команда надто самовпевнено почала поєдинок за що і поплатилася, господарі двічі забили зусиллями Гранька та Зігунова. Проте вдосталь нафолившись, підопічні Владислава Білоконя привезли собі дабл-пенальті, який вдало реалізував Даценко. А коли команди вже думками були на відпочинку, Олег Петрунін зрівняв рахунок, чим явно підняв бойовий дух партнерів. Адже в другій частині матчу гості вирішили не відкладати питання переможця, та одразу ж увімкнулися на повну. Тим паче підопічні Олександра Даценка знали як зіграли їх прямі конкуренти, тому чудово розуміли, що втрати очок бути не може. Протягом перших десяти хвилин тайму, Гранум забив чотири голи без відповіді, та забезпечив собі комфортну перевагу. Не зважаючи на два пропущені голи ближче до завершення матчу, гості святкують важливу перемогу, та продовжують лідирувати в чемпіонаті Другої ліги.

Слобожанщина-Агро – Forza 3:5

/ 8 хв. – 0:1 Лупач Д.; 13 хв. – 0:2 Овсянко Є.; 16 хв. – 1:2 Воронцов М.; 18 хв. – 2:2 Воронцов М.; 19 хв. – 2:3 Сахненко О.; 29 хв. – 2:4 Лупач Д.; 38 хв. – 2:5 Сахненко О.; 39 хв. – 3:5 Антипенко Б./

За схожим сценарієм пройшов інший поєдинок цього ігрового дня між Слобожанщиною-Агро та Forza за однією відмінністю, команда, що повела у рахунку все ж таки у підсумку зуміла дотиснути суперника. А саме річ йде про колектив Олександра Бабича, який перед матчем для того, щоб мати претензії на медалі просто зобов’язаний був здобувати максимум очок. І все для гостей починалося як ніколи вдало, Forza вже до середини першого тайму забилв два голи, і за логікою мала б почувати себе більш-менш впевнено. Проте скороминуща розслабленість, та дубль Воронцова одразу ж змусив струснутися гравців  Форци, адже здавалося б, гра яка дається команді, прямо втікає із під ніг. І тут як ніколи доречним став гол Сахненка, який гості забили буквально одразу ж після того як рахунок було вирівняно. Друга частина матчу мало чим відрізнявся від першої, знову гравцям Forza вдається забити двічі в дебюті тайму чим фактично знімає питання щодо переможця, а гол Антипенка в середині другого тайму став своєрідним голом престижу. Важливі три пункти для гостей які продовжують підпирати трійку лідерів чемпіонату.