Підсумки тринадцятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу.

“Технологія-Агросвіт” ще на крок ближче до чемпіонства, “Сумиобленерго” не знає поразок п’ятий матч поспіль, а “Явір” та “Україна” Токарі закріплюються в першій трійці. Дл вашої уваги огляд тринадцятого туру.

“Україна” Токарі – “CompService”  6:2 (3:1)

Голи: Шевкунов (8,24), Суходуб (17), Гученко (28,44), Смоляк (32) – Маценко (6,47)

Попередження: Чухненко (44)

Розпочинали тринадцятий тур “Україна” Токарі та “CompService”, як і в першій їхній зустрічі відкрили рахунок саме “комп’ютерники”, знову ж таки відзначився Маценко. Та буквально перша ж зміна декількох гравців першої четвірки призводить до пропущеного м’яча. Тож командам потрібно було розпочинати все спочатку, обидва колектива продовжували застосовувати високий пресинг, намагаючись спіймати суперника на обрізці, і першими це вдалося саме “Україні”, після помилки Владислава Когулько, Богдан Суходуб вивів свою команду вперед, а згодом Ігор Шевкунов результативно завершив вихід 3 в 1, зробивши дубль вже в першій половині гри. Варто відразу відзначити, що з Шевкуновим і без нього зовсім по різному виглядають Токарі. Другий тайм розпочався зі швидкого голу Токарівців, який напевне поставив хрест на надіях “КомпСервіса” відігратися, подальша спроба зробити це з п’ятим польовим теж нічим хорошим не закінчилася, досить грубі помилки дозволили ще двічі вразити порожні ворота “синіх”, на що вони відповіли лише одним голом, тож в підсумку перемога “України” – 6:2. Яка дозволяє їм відірватися від більшості конкурентів та почуватися більш комфортно.

Громада “Попівська сільська рада” – “Сумигаз” 2:2 (1:1)

Голи: Груша (50) – Расторгуєв (3, 49 – з пенальті), Колесник (11 а/г)

Попередження: Ожог (3), Бабенко (25), Гурба (49) – Колесник (35), Луценко (50)

Другою суботньою грою стала зустріч сусідів по турнірній таблиці, й провівши досить емоційну гру завершили вони її мировою нічиєю. “Сумигаз” саме та команда матчі якої точно потрібно дивитися до останньої секунди, вже неодноразово в цьому сезоні доля їх поєдинків вирішувалася на останніх хвилинах, при чому вони як і відігравалися так і втрачали перемоги. В цій грі відбувся останній сценарій, вийшовши вперед на 49 хвилині, це Расторгуєв відзначився з пенальті (варто відзначити, що Андрій спеціалізується по забиттю голів саме Попівці, з дев’яти голів в цьому чемпіонаті, п’ять прийшлось саме у ворота цього суперника), команда була за крок від перемоги, Ожог і компанія пішли з п’ятим польовим, за що їх відразу ледве не покарав Бабинін, пробивши по порожнім воротам, але м’яч прокотився рядом зі стійкою. Й по всім законам, коли не забиваєш ти – забивають тобі, Груша буквально за декілька секунд до сирени зрівнює рахунок, фіксуючи підсумкові 2:2, які наврядчи влаштовують сьогоднішніх суперників.

“Третій тайм” – “Сумиобленерго” 3:6 (1:2)

Голи: Боріщик (20), Тесленко (28) – Сердюченко (7,29,50), Колісніченко (17), Скрипняк (26,27), Холоша (30 а/г)

Попередження: Новіков (34), Гудименко (41)

Знову хорошу результативність продемонстрували команди в особистій зустрічі. Як і в грі першого кола ті ж самі дев’ять м’ячів на двох, щоправда цього разу більш впевнена перемога “енергетиків”. Нарешті непогана гра підопічних Євгена Хабовця починає давати результат. Ще починаючи з сьомого туру, матчем з “Технологією-Агросвіт” ми неодноразово наголошували, що заслуговують “енергетики” на вище місце в турнірній таблиці. І дві перемоги в останніх турах підіймають їх вже на восьму сходинку, з грою в запасі. В цьому матчі більш ніж чудово проявили себе Колісніченко і Скрипняк, які відзначилися хет-триком і дублем відповідно. Щодо “Третього тайму” то можливо впевнена перемога над “Явіром” тижневої давнини десь розслабила команду, і гравці вже подумали що подальші матчі будуть даватися з такою ж легкістю. Та поразка “КомпСервісу” в Кубку і зараз від “Сумиобленерго” повинна десь привести до тями підопічних Віталія Паська, адже відстань до третьої сходинки вже шість очків.

“Явір” Краснопілля – “Сумихімпром-СДПУ” 3:2 (2:0)

Голи: Шаврін (3), Бушля (17),  Мигаль (35) – Шпирьонок (44 – з пенальті, 50)

Попередження:  Зеленський (8), Бушля (43) – Кобцов (30)

Вилучення: Прилепа (44)

В центральній грі туру “Явір” виявився сильнішим за “Сумихімпром-СДПУ”. Відкривши рахунок вже на третій хвилині матчу, а забити першим в таких зустрічах більш, чим важливо. На сімнадцятій Антон Бушля подвоїв перевагу своєї команди, пішовши на перерву за рахунку 2:0. Зігравши ще десять хвилин в другій половині зустрічі краснопільці забили втретє, здавалося закривши питання про переможця. Та це був би не “Сумихімпром-СДПУ”, якби вони не спробували б врятувати гру. І їм це майже вдалося, дубль Шпирьонка скоротив відставання до мінімуму, та не більше. “Явір” все ж втримав свою перевагу, яка дозволила їм закріпитися на третій сходинці чемпіонату, випереджаючи СДПУ вже на п’ять балів, а в цьому чпмпіонаті це досить вагомий відрив.

“Lex VSK” – “Технологія-Агросвіт” 4:7 (3:3)

Голи:  Торба (10), Кисіль (11), Параконний (20), Лубашев (35) – Літній (17,45), Петраков (19,28), Сорока (22), Прощенко (30,41)

Попередження: Літній (35)

Ну і закрили тринадцятий тур Вищої ліги “Lex VSK” та “Технологія-Агросвіт”. Як і в першому колі “прокурори” зуміли доставити проблем “технологам”, та за очки зачепитися не вдалося. Хоча шанси для цього були, вже звично для себе “помаранчеві” прийшли на гру з п’ятьма польовими гравцями, “аграрії” вирішили напевно трішки вирівняти положення команд в кількості гравців, і з’явилися на гру з шістьма футзалістами. Тож якогось швидкісного футзалу з купою моментів навряд чи було варто очікувати, і даремно, адже команди забили одинадцять м’ячів! Першими відкрили рахунок “Lex VSK”, й буквально через хвилину вже подвоїли свою перевагу. Важливо було втримати її до перерви, і сто відсотків далі було б легше. Та не вдалося, “Технологія” ще в першому таймі зуміла відігратися, а в другій половині зустрічі прогнозовано довела гру до перемоги 7:4, тим самим зберігши свою перевагу над переслідувачами. Таким чином, при певних обставинах вже у наступному турі “Технологія-Агросвіт” може стати чемпіоном Вищої ліги!