Підсумки третього туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу(+огляд матчів)

“Технологія-Агросвіт” очолила турнірну таблицю, “Сумихімпром-СДПУ”, “Україна” Токарі та Громада “Попівська сільська рада” здобули важливі для себе перемоги, а  надконфліктна гра “Явір” – “Третій тайм” закінчилася мировою нічиєю.

“CompService” – “Сумихімпром-СДПУ” 3:7 (1:0)

Голи: Тюрін (10), Маценко (44,47) – Шульга (29,49), Яцюк (30), Шпирьонок (34,47), Бугай (38), Шамрицький (42)

Попередження : Когулько (30) – Шпирьонок (47)

Відкривали цикл недільних матчів Вищої ліги гравці “КомпСервіса” та “Педуніверситета”, гра яких стала найрезультативнішою в третьому турі – 10 забитих м’ячів на двох. Хоча після першого тайму такий розвиток подій був малоймовірним. 1:0 його виграли “комп’ютерники” завдяки сольному проходу Олексія Тюріна. Але, що з ними сталося в другій половині гри не зрозуміло, п’ять поспіль пропущених м’ячів, більшість з яких із-за обрізок на власній половині поля.  Після цього гра з п’ятим польовим, яка дозволила дещо скоротити рахунок, та не більше. Перемога “Сумихімпром-СДПУ” 7:3 – непоганий подарунок для Ігора Кравченка, який цього дня святкував день народження!

“Сумигаз” – “Технологія-Агросвіт” 1:5 (1:3)

Голи: Расторгуєв (18), Биков (48 а/г) – Довгополов (1), Голибін (19), Петраков (24), Велієв (35)

“Технологія-Агросвіт” перемагає “Сумигаз” і очолює турніру таблицю. І здається, що пусунути її звідти буде досить складно. Адже з кожним туром команда добавляє і показує все кращий футзал. Це вже на собі встигли відчути гравці “Сумигазу”, які попри пропущений м’яч на першій хвилині гри зуміли відігратися, але тут же пропустили, а гол в роздягальню закрив всі питання. На ще один камбєк “газовики” не спромоглися й програли 1:5!

“Україна” (Токарі) – “Lex VSK” 5:2 (2:1)

Голи: Чугай (23), Суходуб (25,29,48), Чеглов (50) – Коваль (12), Яценко (38)

На 50 хвилині Суходуб не реалізував дабл-пенальті

На 50 хвилині Старинський не реалізував дабл-пенальті

Попередження: Чеглов (15), Кірієнко (27), Чугай (36) – Коваль (37,50), Старченко (44)

Вилучення : Ходаков (36) – Яценко (49), Коваль (50)

Матч, в якому було все – голи, не забиті дабл-пенальті, вилучення, і що найголовніше, напруга до останньої хвилини. Переможцем в цій беззаперечно цікавій грі стала команда “Україна” Токарі, яка здобула другу перемогу поспіль і поступово стає одним із фаворитів чемпіонату. Ну а “Lex-VSK” знову чогось не вистачило, хоча і забили вони першими і вилучення голкіпера у команди суперників, але і це не допомогло їм зіграти хоча б в нічию. Також хотілося б відмітити перший “хет-трик” в чемпіонаті, автором якого став Богдан Суходуб, якому, здається, зі штрафних забивати вдається краще, ніж з дабл-пенальті.

“Третій тайм” – “Явір” Краснопілля  2:2 (2:0)

Голи: Боріщик (10), Кульбачний (22) – Мигаль (42),  Береговой (47)

Вилучення : Петухов (42), Супрун(44), Пасько (44)

Найбільш скандальна гра третього туру Вищої ліги, яка закінчилася нічиєю 2:2. І відразу трьома вилученнями у складі “Третього тайму”. Який досить непогано розпочав гру, закінчивши першу половину зустрічі з рахунком 2:0. Щоправда до другого голу у гравців “Явіра” виникло багато запитань. Другу половину зустрічі “краснопільці” почали проводити більш активно, що вилилося у вилучення Петухова, який на думку арбітрів зіграв руками за межами воротарського майданчика, з чим були не згодні гравці “Третього тайму”. Своєю більшістю колектив із Краснопілля скористався, скоротивши відставання до мінімуму. Тож напруга в грі лише зростала, емоції переповнювали гравців, ще декілька спірних епізодів і ці емоції переросли в грубощі. Спочатку вилучення Віталія Паська, через декілька миттєвостей Дмитра Супруна. Цю можливість номінальні гості використали звівши рахунок до нічийного.

“Сумиобленерго” – Громада “Попівська сільська рада” 1:4

Голи: Ігумнов (7) – Бабенко (4), Сліпухін (17,50), Скотніков (50)

Попередження : Груша (30)

Завершували програму третього туру Вищої ліги “Сумиобленерго” та Громада “Попівська сільська рада”. Не дивлячись на рахунок, перемогу в цій зустрічі могла святкувати будь-яка команда, адже до останньої хвилини трималася мінімальна перевага “Попівки” і лише два м’ячі в порожні ворота зафіксували болючі 4:1  для “енкргетиків”. Особливо, якщо згадати, які моменти вони не реалізовували при рахунку 2:1. Але віддамо належне і Громаді “Попівська сільська рада”, що дійсно класно у них виходить, так це вигравати “нічийні” поєдинки.