Підсумки сьомого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу(+огляд матчів)

В суботу та неділю був зіграний сьомий тур. У зв’язку із енергетичною ситуацією не на всіх іграх була онлайн-трансляція, тому до вашої уваги короткий огляд цих зустрічей.

Перша гра суботнього ігрового дня була зустріч між командами Динамо та ЗіКоНі. Перший тайм зустрічі проходив за рівної гри, без особливо гострих моментів. команди проводили здебільшого позиційні атаки. Долю тайму вирішив єдиний гол Динамівців наприкінці першої половини. У другому таймі Динамівці пішли грати з 5м польовим, що і дало змогу забити другий гол. Після цього гравці ЗіКоНі взяли тайм-аут і теж почали грати з п’ятим польовим, але забити не змогли, натомість пропустили ще два голи.

Динамо ЗіКоНі 4:0 (1:0).

Голи: Захарченко В. (23), Бойко А. (17), Дядченко Р. (47), Турченко С. (50).

Все ближче і ближче Форза до омріяних очок, але нажаль і цього разу здобути їх не вдалося. Усі м’ячі були забиті у першій половині зустрічі. Спочатку два швидких голи у виконанні юних динамівців показали наміри ДФК Динамо взяти максимум від цієї зустрічі. Але маже відразу Форза відіграла один м’яч, а згодом і відновила статус-кво. Нажаль рівний рахунок протримався недовго, і на перерву команди пішли за мінімальної переваги білопільців. У другій половині забитих голів не було, навіть при чисельній перевазі гравців ДФК Динамо – універсал Форзи отримав повторне попередження і залишив майданчик.

ДФК «Динамо» (Білопілля)– Forza 3:2 (3:2).

Голи: Бехта Д. (5), Полубінський Д. (7), Семишкур Д. (23) – Горлач І. (8,17).

Попередження: Бехта – Овсянко.

Вилучення: Овсянко (повторне попередження).

Наступна гра була між командами Брокар та Лікарське. Гра між лідерами турнірних перегонів передбачала суцільну футбольну боротьбу на кожній ділянці ігрового майданчика та до останньої секунди. Нажаль у першому таймі ми цього не побачили. Хоч за відносно рівної гри відзначалися лише футболісти Лікарського. У другій половині лише у кінці тайму Брокар почав забивати – скоротивши відставання до двох м’ячів Лікарське знову повернули розрив до трьох голів. Надалі Брокар забив ще двічі, але цього не вистачило для бодай нічиєї. 4:3 і Лікарське обходить Брокар у турнірній таблиці.

Brocar – Likarske 3:4 (0:3).

Голи: Линник (48, 49), Піскун С. (49) – Синявський А. (9), Таранченко В. (19), Рудняк  Я. (23), Клочко Б. (48).

Попередження: Нікіфоров – Рудняк, Токаренко.

Остання гра суботнього дня відбулась між командами Гранум та Спартак. не дивлячись на відсутність двох ключових гравців Грануму, перемога підопічним Олександра Даценко далась досить легко. Вже до десятої хвилини Гранум мав перевагу у рахунку в 3 м’ячі. Спартак намагався щось протиставити супернику, але нічого конструктивного не вдавалося. Лише під завісу першого тайму підопічним Владислава Бєлоконя вдалося нарешті забити гол, але до цього вони пропустили ще 3. Після перерви Гранум трохи збавив обороти, але продовжив забивати. Спартак теж забив двічі, але загалом це не вплинуло на підсумкову картину.

ГранумСпартак 10:3 (6:1).

Голи: Петрунін О. (5, 9,50), Даценко О. (10), Бокач О. (13, 16), Казаков Д. (18), Артеменко К. (27,38), Краснянський С. (28) – Зігунов А. (24), Тесленко Б. (30), Нелін А. (46).

Попередження: Павленко, Лічман (Гран.).

Остання зустріч винесена на неділю була гра між Натоном та СумДУ. Політехнки підходили до цієї гри у статусі хоч і не явного, але фаворита. Але швидких гол Натону  сплутав усі карти підопічним Ткаченко-Шумило, і їм довелося виступати у статусі наздоганяючої команди. І лише наприкінці тайму СумДУ зрівнюють рахунок і команди ідуть на перерву за нічийного рахунку. У другій половині команди мали достатню кількість моментів, щоб забрати 3 залікові бали у цій грі. Так, одним із моментів скористалися гравці Натону, що і дозволило підопічним Едуарда Підлужного обійти опонента в турнірній таблиці.

Натон – СумДУ2:1 (1:1).

Голи: Семененко Є. (4), Ісмаїлов Р. (41) – Шепель А. (19).

Попередження: Щербаченко – Крикуненко, Нікітін.