Підсумки шостого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу

Першою грою шостого туру Першої ліги зимового чемпіонату АФС була зустріч між командами СумДУ та Брокар. Перший тай зустрічі вийшов доволі прісним, не дивлячись на те, що вже на 4й хвилині футзалісти СумДУ вийшли уперед. Кілька небезпечних моментів, та невелика ініціатива гравців Брокару. А У другій половині Брокар почав більш наполегливо про водити свої атаки, але нажаль без результативно. А СумДУ двічі провели вдало свої атаки і вже зробили чудовий гандикап. Надалі команди почергово обмінялися парою голів.

СумДУ – Brocar 5:3 (1:0).

Голи: Бойко Ю. (4, 13), Ямпольський І. (26), Левченко Б. (40), Шепель А. (41) – Роман П. (41), Піскун С. (28), Костюченко О. (50).

Попередження: Левченко – Нікіфоров.

Сценарій першого тайму дуже подібний на першу половину минулої зустрічі. Так, уболівальники у першому таймі побачили, і кілька атак у виконанні обох команд і лише один забий м’яч – гравці Лікарського реалізували штрафний удар. Після перерви Динамівці розпочали грати з п’ятим польовим і почалась гра із затяжними позиційними атаками.  Так в одній із таких атак рахунок було зрівняно. Кілька хвилин – і динамівці уже попереду. Надалі усі намагання гравців Лікарського  здобути очки у цій зустрічі були марними.

Likarske – Динамо 1:2 (1:0).

Голи: Клочко Б. (17) – Захарченко В. (38), Бойко А. (42).

Попередження: Токаренко (Лік.)

Наступна зустріч відбулася між колективами Спартак та Натон. На перших хвилинах команди обмінялися небезпечними моментами, надалі гра вирівнялась. У другій частині тайму Натону вдалося вийти уперед, а під завісу тайму і взагалі, подвоїти перевагу. У другому таймі ініціативу почали перебирати гравці Спартака. Спочатку красенем голом вдалося  скоротити відставання, а потім протягом однієї хвилини зрівняти рахунок і вийти вперед.  3:2 такий рахунок підсумував фінальний свисток.

Спартак  – Натон 3:2 (0:2).

Голи: Ретушняк С. (27), Тесленко Б. (44), Нелін А. (45) – Акімов Р. (17), Підлужний Е. (22).

Попередження: Хижняк Є. (Спартак).

Остання зустріч суботнього ігрового дня у Палаці студентського спорту відбулась між командами Форза та Гранум. Дуже емоційний та цікавий за розвитком подій двобій видали обидві команди. Ще у дебюті зустрічі гравцям Форзи досить несподівано вдалося вийти вперед. Десь до середини тайму Гранум зусиллями Володимира Лютова зрівняв рахунок. У другому таймі Форза знову виходить уперед відповідаючи контратаками на позиційний штурм у виконанні Грануму. Градус згри наклювався і під час одного із епізодів між гравцями відбулася невелика потасовка, підсумком якої стали три вилучення.  Але нажаль Форзі не те, що не вдалося реалізувати кількісну перевагу, а ще й гравці умудрились пропустити вбільшості, а згодом і пропустили один гол із двох дабл-пенальті. Ця перемога дозволила Грануму закріпитись у верхній частині таблиці.

Forza – Гранум 2:3 (1:1).

Голи: Сахненко О. (2), Маруна А. (38) – Лютов В. (10), Казаков Д. (46), Артеменко К. (47 дабл.пен.).

Попередження: Тиченко, Овсянко – Лічман, Щоличев.

Вилучення: Лупач – Пугач, Іващенко.

• На 44-й хвилині Бокач О. (Гранум) не реалізував дабл-пенальті.

Єдина зустріч яка проходила окремо – була гра ЗіКоНі – ДФК Динамо. Першими вперед вийшли юні динамівці, а вже за кілька хвилин вдалося подвоїти перевагу. Але такий рахунок тримався не довго. За кілька хвили ЗіКоНі скорочують відставання до мінімуму. До перерви команди обмінялися ще по голу і пішли на відпочинок за рахунку 3:2 на користь білопільців. Після перерви ЗіКоНі почали намагатися зрівняти рахунок. Але всі спроби були марними, натомість пропущений гол на початку другого тайму тримав різницю у 2 голи майже весь поєдинок. Під завісу зустрічі команди все ж обмінялися голами, але на перевагу ДФК це ніяк не вплинуло.

ЗіКоНі – ДФК «Динамо» (Білопілля) 3:5 (2:3).

Голи: Приходько Д. (15,48), Руденко С. (25) – Бехта (6,21,30,50),  Василець І. (12).

Попередження: Ігнатенко – Бехта, Клименко.

Вилучення: Дружченко Ан. (тренер ДФК).