Асоціація футзалу Сумщини

Підсумки сезону Вищої ліги від представників команд

Сезон 2022-2023 офіційно завершено, деякі команди регіону продовжують гідно представляти Сумщину на всеукраїнській арені!

Прес-службі АФС вдалося поспілкуватися з представниками команд Вищої ліги для підбиття підсумків сезону.

Нет описания фото.

Ханюков Віталій (Lex-VSK)
Зимовий чемпіонат для команди Lex-VSK, із зрозумілих причин, оцінюємо повністю провальним. Але й на такий результат є низка об’єктивних причин. Це не тільки втрата більшості складу до початку чемпіонату, але й епідемія травм котра спіткала наш колектив на протязі турніру. В результаті різних пошкоджень ми не могли розраховувати на 3, а деколи й 4-5 гравців. В підсумку грали 5-6 виконавцями, але навіть при цьому демонстрували морально-вольові якості та намагалися нав’язувати боротьбу кожному. Зробимо правильні висновки, проаналізуємо власну роботу та рухаємося далі!

Тюрін Олексій (CompService)
Дякуємо насамперед ЗСУ за можливість в такий час займатися улюбленою справою, організаторам змагань Євгену Петракову та компанії, а також нашому президентові команди – Феноті Володимиру Володимировича, який нас підтримує в кожну хвилину. Щодо чемпіонату, а саме Вищої ліги, то вважаю, це був один із цікавих чемпіонатів за всю історію АФС. Команди були більш менш рівними і кожен матч ніс інтригу. Все як то кажуть – для глядача. Гадаю, що організація і проведення чемпіонату пройшло на найвищому рівні.

Хабовець Євгеній (Сумиобленерго)
Сезон для Сумиобленерго в цілому задовільний з видимим прогресом у другій частині чемпіонату. За підсумкам всього чемпіонату можу твердо сказати, що відсутність голкіпера не дозвоволила набрати якусь кількість залікових балів і більш впевнено зіграти у півфіналі кубку.

Пасько Віталій (Третій тайм)
Перш за все, хотів би подякувати всім людям, котрі встали на захист державності України та забезпечують наше сьогодення.
Також, хотів би висловити слова вдячності своїм одноклубникам, командам суперницям, організаторам і друзям: компанії “Дім піва” та Єгору Гречко за можливість прийняти участь в одному з найбезкомпромісніших футзальних сезонів в нашому місті.
Що стосується виступів команди “Третій тайм”, то вони вийшли максимально неоднозначні. Команда могла на рівних грати з головним фаворитом турніру, після чого, в наступному поєдинку допустити ряд критичних помилок, та втратити абсолютно виграшну гру. Часом нам банально не вистачало довжини складу. Ряд травм та відхід з команди одного з конструкторів гри в нападі – Сергія Ткаченко, котрий долучився до лав ЗСУ, та незамінну машину в особі Влада Курило, вплинули в негативному ключі на наші результати. Не можу не відмітити молодих новачків команди, котрі незважаючи на юний футзальний вік, з листка ввійшли в бурхливий чемпіонат. Але Богдан та Іван тільки набивають свої гулі здобуваючи досвід.
Тому підсумкове місце вважаю закономірним підсумком наших виступів в цьому сезоні.
На останок, хочу побажати всім нам тріумфального закінчення війни та світлого майбутнього нашій країні.

Зеленський Роман (Явір)
На початку сезону перед командою було завдання до потрапляння в трійку призерів чемппіонату, початок був дуже змазаний, ми не могли знайти нашої гри, але вже ближче середини чемпіонату ми провели серію із 7 матчів без поразок, що допомогло нам піднятися до трійки, команда прибавила в грі що не могло не радувати, але провальна кінцівка сезону де ми самі розгубили всю перевагу в очках , не дозволила нам виконати завдання що ставилось перед сезоном, тому вважаю сезон провальним.
Бажаю розвитку і процвітання АФС, вдосконалення своєї роботи і не зупинятися на досягнутому.
Дякую Збройним Силам України за можливість проведення чемпіонату. Героям Слава

Андрій Бурдюг (Сумигаз)
Сезон 22/23 можна оцінити на тверду четвірку. Перемоги в літньому чемпіонаті, кубку Танькова та 4/5 місце в зимовому чемпіонаті, як для новачка є хорошим результатом. Але зважаючи на потенціал команди будемо прагнути втримати позиції літнього чемпіона та покращити результати в зимовому чемпіонаті

Кравченко Ігор (Сумихімпром-СДПУ)
Дякуємо організаторам за проведення чемпіонату
на належному рівні . Результатом в чемпіонаті задоволенні,можливо результат міг бути і краще, але не хватало стабільності. В кубкі зупинились в кроці від фіналу. Разочарування від того,що не змогли продовжити виступ команди в чемпіонаті України з футзалу серед команд другої ліги. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення нашого чемпіонату .

Михайлюк Олександр (Україна “Токарі”)
Перед сезоном не ставили ніяких завдань. Вже по ходу чемпіонату набрали гарну форму і зрозуміли, що можемо поборотися за призові місця! Деякий час створювали суперництво Тенологіі в боротьбі за перше місце, але підвела гра першого кола з Краснопіллям, коли ми програли і втратили із за карток декількох футболістів! Сезон вважаю успішним! До цього команда не піднімалась так високо! Ну а фіналі кубку не вистачило трішечки фарту!!!

Мисловський Максим (Технологія-Агросвіт)
В першу чергу хочу подякувати нашим військовим за можливість нам зіграти цей чемпіонат. Велике їм ДЯКУЮ!
Щодо чемпіонату, то я хлопця можу поставити тільки 12 балів. Це їх повністю заслуга в двох кубках. Це було неперевершено. Не знаю чи вдасться комусь ще зіграти повноцінний чемпіонат в 18 турів і не поступитись нікому. Так, були ігри, коли ми в останній момент рятувались , але цей характер і став ключовим у боротьбі за чемпіонство. Дякую хлопцям, що ми на кожну гру приходили з настроєм, з бажанням, що і вилилося у результат. Зараз ми вирішили продовжити наш футзальний рік. Наскільки він виявиться довгим – побачимо протягом двох тижнів. Вже смак перемоги у Першій лізі чемпіоната України ми отримали, хочеться далі його продовжувати.

Коментарі закриті.