Підсумки першого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

На тижні, як і всі стартувала Вища ліга, де вісімка кращих команд попереднього етапу розіграють між собою комплект найпрестижніших нагород. В перший ігровий день, головні фаворити змагань: Технологія-Агросвіт та Сумигаз екзаменували новачків дивізіону Балу та Хлібодар зі Степанівки відповідно. І варто відзначити, що обидва поєдинки пройшли за схожим сценарієм, де гостям вдавалося швидко вийти вперед, проте клас суперників дався в знаки і вони одразу ж відповідали двома голами та перевертали протистояння на свою користь. Далі як для Перших так і для других не складало особливих зусиль втому, щоб не лише втримати а й розвити перевагу, тим самим здобувши комфортні перемоги 4:2 та 5:2 відповідно.

Технологія Агросвіт – ФК Балу 4:2

/1 хв. – 0:1 Божок М.; 2 хв. – 1:1 Сорока К.; 4 хв. – 2:1 Літній С.; 23 хв. – 3:1 Головльов І.; 41 хв. – 4:1 Літній С.; 44 хв. – 4:2 Васильченко О. (пен.) /

Сумигаз – Хлібодар 5:2

/9 хв. – 0:1 Мартиненко Д.; 10 хв. – 1:1 Мигаль М.; 11 хв. – 2:1 Мигаль М.; 32 хв. – 3:1 Расторгуєв А.; 40 хв. – 3:2 Паращенко Б.; 41 хв. – 4:2 Мигаль М.; 43 хв. – 5:2 Бабинін С./

Ще двома зустрічами Вищої ліги завершувався ігровий тиждень. Спочатку глядачі стали свідками того самого улюбленого протистояння між Третім Таймом та Сумиобленерго, яке забігаючи наперед а ні трохи не розчарувало тих хто зібрався цього дня на ФЦ Барса. Команди продемонстрували якісну гру з великою кількістю гольових моментів поблизу обох воріт. В першому таймі в дебюті зустрічі Владислав Таранченко в кращих традиціях гри на стовпа розвернув опікуна та потужно пробив у верхній дальній кут воріт Олександра Гніденка. Можливо цей гол трохи зменшив атакувальний порив господарів, дозволивши тим  самим заволодіти територіальною перевагою гостей. Якою вони скористалися в середині тайму, коли після затяжного розіграшу Дмитро Ігумнов чудовим пасом з глубини помітив вбігання Євгенія Хабовця, якому лишалося підправити круглого у ворота – 1:1. Підопічні Віталія Паська періодично діяли з підключенням до атак Костянтина Пєтухова,і варто відмітити, що це завжди несло небезпеку, проте захист «енергетиків» хоч і не без проблем та все ж відбивав подібні наступи господарів. І так було аж до самісінького кінця першої половини зустрічі, поки своє слово не сказав Дмитро Супрун, який спочатку знайшов передачею партнера, а потім відкрившись під нього чудово пробив повз голкіпера Сумиобленерго. У другому таймі, команди продовжили справу першого, обидва колективи діяли з націленістю на взяття чужих воріт, що не могло не подобатися глядачам. Можливо всьому виною став швидкий гол Дмитра Ігумнова, який порушив всі плани Третього тайму, і змушував атакувати і тих і інших. І коли все тому ж Ігумнова вдався чудовий дальній постріл, здавалося, що шанси «енергетиків» на перемогу дуже високі, та тільки но промайнула подібна думка, як спрацювало підключення Костянтина Пєтухова, якого на дальній стійці забули захисники гостей. Та все ж, всі ми знаємо, що у подібного підключення голкіперів є дві сторони медалі, і дуже складно провести поєдинок жодного разу не помилившись. Євгеній Хабовець вдало зіграв на перехопленні в момент коли ворота господарів були порожніми, та стійка зуміла підстрахувати покинувшого свої володіння Костянтина Пєтухова, проте першим на підбиранні виявився Владислав Локоть, який і забив вирішальний м’яч у зустрічі. У підсумку веселі 4:3 на користь Сумиобленерго.

Ще в одній зустрічі CompService приймав ФК Лебедин, та щоб залишатися в числі лідерів повинен був обов’язково перемагати. Проте не дивлячись на рахунок, зробити це «комп’ютерникам» виявилося не так і просто. Лебединцям довгий час добре вдавалося нав’язувати боротьбу більш майстерним опонентам. Саме в подібних матчах дуже важливо мати у своєму складі людину, яка може реалізувати свій шанс буквально з нічого. На щастя Олексія Тюріна, в його команді така людина є,  і це Ігор Маценко. Сьомий номер CompService наважився на дотепний удар п’яткою, який застав зненацька голкіпера гостей. Цей гол додав впевненості діям господарів і надалі команда діяла з певним куражем, що вилилося ще в один гол до перерви, який сильно вплинув на настрій Лебединців. В другому таймі гості спробували щось змінити, проте досвід «комп’ютерників» дався в знаки, команда діяла по рахунку та не дозволяла собі вольностей поблизу власних воріт. А ближче до завершення гри, підопічні Тюріна зуміли розвити результат та ще тричі змусити Андрія Томащука діставати м’яч з сітки власних володінь.

Третій Тайм – Сумиобленерго 3:4

/6 хв. – 1:0 Таранченко В.; 13 хв. – 1:1 Хабовець Є.; 22 хв. – 2:1 Супрун Д.; 28 хв. – 2:2 Ігумнов Д.; 41 хв. – 2:3 Ігумнов Д.; 43 хв. – 3:3 Пєтухов К.; 49 хв. – 3:4 Локоть В./

CompService – ФК Лебедин 5:0

/13 хв.- 1:0 Маценко І.;23 хв.-  2:0 Тюрін О.;39 хв.-  3:0 Маценко І.; 45 хв. –  4:0 Маценко І.; 46 хв. – 5:0 Пархоменко О./