Асоціація футзалу Сумщини

Підсумки першого туру шостой групи Другої ліги України

В цю середу стартували матчі у групі 6 Чемпіонату України серед команд Другої ліги. Як вже повідомляли раніше, ця група складається, виключно із команд міста Суми. Окрім минулорічних учасників Технології та Lex-VSK, ло групи додались дебютанти Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 та Тріумф-Sigma. За регламентом змагань дві найсильніші команди гарантовано пройдуть у наступну стадію змагань.

Першими турнірний шлях розпочинали команди Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Тріумф-Sigma. Ті, хто обізнаний у сумському футзалі, визначити фаворита пари зможуть одразу, так і показав початок гри. Але досить сенсаційно у рахунку повели саме номінальні гості. Після стрімкої контратаки Петрунін розписався у воротах Сітнера. Ще до перерви підопічні Катериніна зрівняли рахунок та повели у рахунку 4:1.

Після перерви тиск Агросвіту на ворота Тріумфу продовжився, і вилився у результат. Хоча підопічні Козолупа не мали наміру здаватися і забили 2 голи у другій половині. Хоча один гол Агросвіт забив у свої ворота – Ігумнов філігранно перекинув Нюкало. На тому і розійшлись.

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Тріумф-Sigma 10:3.Спорткомплекс СумДУ (вул. Р.-Корсакова, 2). Кількість глядачів: 20.

Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я.. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Кірієвський С.

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2: Сітнер – Грибачов, Калашнік, Ковтонюк, Таранченко – Вєлієв, Сорока, Ігумнов, Літній, Наровенко, Білошніченко, Куска, Петровський – Нюкало.

 Тріумф-Sigma: Дяченко – Козолуп, Гурба, Дубина, Шульженко – Юрченко, Крутов, Альошин, Петрунін.

Голи: Таранченко (7,29), Ігумнов (10, 15,33аг), Сорока (16,40), Грибачов (21,21,38), Літній(25) – Петрунін (6), Дубина (32).

Попередження: Петрунін, Дубина (Тріум.)

 Через годину після початку першої гри у групі розпочалась друга гра між Lex-VSK та Технологією. Зустріч проходила у стінах спорткомплексу педуніверситету. Команди досить жваво розпочали зустріч, і запам’ятались масованими атаками. Обрізкою однієї з таких атак на 2й хвилині і було відкрито рахунок у зустрічі. В середині майданчику м’яч потрапив до Петракова, який вийшов сам-на-сам із Абдулаєвим і низом пробив повз голкіпера. Прокурори відповіли кількома ударами повз ворота. Через декілька хвилин Головльов протягнув шкіряного по бровці і віддав на Петракова. Євген з першої спроба не зміг переграти Шаміля, але із-за сумбуру у карному майданчику м’яч знову опиняється у 15го номера технологів, і з Другої спроби Євген забиває. Так до перерви рахунок і не змінився, хоча команди мали на це не одну можливість.

Після перерви малюнок гри не змінився і команди почергово проводили свої атаки. В одній з таких атак Петраков відпасував на Стрибака, і Олександр з ліні штрафного майданчика потроїв перевагу технологів. За фол перед карним майданчиком був назначений штрафний удар і Чеглов низом пробиває голкіпера і робить рахунок досить не пристойним – 0:4. Лексу не залишалось нічого, окрім розіграшу п’ятого польового гравця. В одній із таких атак номінальні господарі заробили право на штрафний. З першого удару Гученко поцілив у стінку, але на добиванні вдалося відквитати один гол. Був і матчі пробитий 6-ти метровий удар. У своєму штрафному «прокурори» завалили Лебеденка. Вирок без вагань виконав Пацюк, встановивши остаточний рахунок на табло.

Lex-VSK – Технологія  1:5. . Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87). Кількість глядачів 50.

         Арбітри: Савєльєв А. Мисловська М. Хронометрист: Лабєнок В., Спостерігач арбітражу: Шабан О.

Lex-VSK: Дерев’янко – Сайко, Гученко, Атаманюк, Кодак – Захарченко, Борищик, Ханюков, Торба, Пархоменко, Білодід, Єлшанський, Танчик –Абдулаєв.

Технологія: Нагорний – Петраков, Пацюк, Стрибак, Лебеденко – Чеглов, Смоляк, Головльов, Загорулько, Окопний, Довгополов, Беліба, Колесник – Костюченко.

Голи: Гученко (38) – Петраков (2,9), Стрибак (22), Чеглов (24), Пацюк (38 пен.).

Попередження: Танчик, Кодак – Пацюк, Смоляк, Петраков.

Після першого туру перше та друге місця ділять Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 та Технологія, але у аграріїв кращий показник по забитим/пропущеним голам. Далі йдуть Lex-VSK та Тріумф Сігма.

Прес-служба АФС

Коментарі закриті.