Підсумки першого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Динамо – Елітбуд 6:3

/6 хв. – 1:0 Линник А.; 12 хв. – 2:0 Шумило О. 22 хв. – 3:0 Тетявкін Р.; 23 хв. – 3:1 Феденко Є.;  31 хв. – 3:2 Мурза В.; 34 хв. – 3:3 Брижик М.; 36 хв. –  4:3 Шумило О.; 39 хв. – 5:3 Дядченко Р.; 46 хв. – Тетявкін Р. (НДП); 50 хв. – 6:3 Линник А./

СумДУ – Фортуна 0:2

/34 хв. – 0:1 Іванющенко С.; 50 хв. – 0:2 Грома В./

Forest – Прокуратура 3:4

/20 хв. – 1:0 Смоляк С.; 24 хв. – 1:1 Кисіль Д.; 29 хв. – 1:2 Кисіль Д.; 31 хв. – 2:2 Смоляк С.; 38 хв. – 2:3 Бехта Д.; 44 хв. – 2:4 Бехта Д.; 50 хв. – 3:4 Чухненко В./

СК Поліцейських Сумщини – Зірка 7:0

/10 хв. – 1:0 Яжборовський Р.;15 хв. – 2:0 Кодак Е.;20 хв. – 3:0 Токаренко О.; 21 хв.- 4:0 Стародубець Д.; 30 хв. – 5:0 Коротенко М.; 44 хв. – 6:0 Максименко В.; 45 хв. – 7:0 Лизогуб І. /

В Першій лізі перший тур одразу ж виявився невдалим для лідерів турнірної таблиці СумДУ. І дивлячись на результат їх матчу проти Фортуни, виникає певне дежавю у порівнянні з першим матчем попереднього етапу, коли студенти були в подібній ситуації і також зазнали поразки, поступившись тоді Хлібодару. Що ж минулого разу політехівцям вдалося чудово відреагувати, та видати приголомшливу серію з перемог, побачимо як буде цього разу. Проте той факт, що команда не забила два матчі поспіль не може не турбувати Олександра Шумила. Ну а для Фортуни, кращого дебюту в Першій лізі годі й придумати. Перемога над одним із лідерів говорить проте, що підопічні Владислава Лавруся не збираються тут бути хлопчиками для биття та зуміють попсувати нерви багатьом фаворитам.

В центральному матчі між Forest та Прокуратурою, суперники доволі довго придивлялися один до одного, проте у підсумку команди продемонстрували, що з атакою у них проблем немає. Під кінець першого тайму колективи обмінялися голами, а після перерви майже одразу ж повторили процедуру ще раз. За рівного рівня команд, усе вирішують деталі. Гостям двічі  вдалося підловити «лісовиків» на помилках в середині тайму, тим самим здобувши для себе необхідну перевагу у два м’ячі, яку за в’язкої гри відіграти доволі складно. Господарі спробували врятувати гру за допомогою п’ятого, проте більше ніж на один гол награти не вдалося. У підсумку важлива перемога Прокуратури, яка піднімає колектив вгору.

Динамо в своєму поєдинку проти Елітбуду, влаштували для себе американські гірки де спочатку здобула комфортну перевагу у три м’ячі, а потім з тією ж легкістю розгубила її. Проте все ж досвід господарів в подібних ситуаціях мав вирішальне значення, в момент коли здавалося, що на нас чекає сенсація, Динамівці зуміли зібратися та видати потужний фініш, забивши тричі в кінцівці матчу.

В останньому поєдинку ліги, СК Поліцейських Сумщини камені на камені не залишила від Зірки. Здається підопічні Олександра Єлшанського не на жарт розізлилися після невдачі в останньому поєдинку, і зуміли продемонструвати класну гру, на яку «адвокатам» не вдалося нічого протиставити. 7:0 говорять самі за себе.