Підсумки першого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Натон-Лікарське – Слобожанщина-Агро 1:1

/31 хв. – 1:0 Ясенок В.; 32 хв. – 1:1 Будник О./

Гранум – Валедіанс 10:4

/5 хв. – 1:0 Бокач О.; 6 хв. – 2:0 Бокач О.; 9 хв. – 2:1 Бондаренко В.; 11 хв. – 3:1 Козаков Д.; 15 хв. – 4:1 Павленко А.; 15 хв. – 4:2 Аушев І.; 20 хв. – 4:3 Прядко М.; 28 хв. – 5:3 Артеменко К.; 33 хв. – 6:3 Лютов В.; 34 хв. – 7:3 Павленко А.; 36 хв. – 8:3 Даценко О.; 41 хв. – 9:3 Лютов В.; 43 хв. – 9:4 Бондаренко В.; 49 хв. – Овсієнко Д./

Forza – Спартак 11:2

/1 хв. – Лупач Д.; 19 хв. – 2:0 Лупач Д.; 23 хв. – 2:1 Коломоєць Д.; 23 хв. – 3:1 Пухкало О.; 29 хв. – 4:1 Лупач Д.; 34 хв. – 5:1 Комендант А.; 36 хв. – 6:1 Комендант А.; 39 хв. – 6:2 Скляров В.; 41 хв. – 7:2 Лупач Д.; 46 хв. – 8:2 Бабич О.; 47 хв. – 9:2 Пухкало О.; 48 хв. – 10:2 Лупач Д.; 50 хв. – 11:2 Скоробагатько О./

ЕФК Олександрія – Patriots 5:4

/9 хв. – 1:0 Некрасов С.; 9 хв. – 1:1 Стригунов О.; 17 хв. – 2:1 Ярошенко А.; 20 хв. – 3:1 Ярошенко А.; 25 хв. – 3:2 Резнік І.; 26 хв. – 3:3 Камінський Д.; 38 хв. -4:3 Підлужний О.; 45 хв. – 4:4 Стригунов О.; 47 хв.-  5:4 Некрасов С./

Матчі Другої ліги подарували глядачам справжній голепад м’ячів, команди розписалися у воротах одна одної 38 разів.

В першому матчі Натон-Лікарське зустрічався із Слобожанщиною-Агро. Обидва колективи занадто обережно віднеслися до суперника, націлившись насамперед на захисті власних воріт. У підсумку видали ударну двохвилинну в середині матчу коли обмінялися голами і на цьому все. Команди розписали мирову, поповнивши свої доробки по одному очку.

Грануму в матчі проти Валедіансу  знадобилося добряче попотіти в першому таймі, адже супернику вдавалося активно відповідати на атаки підопічних Олександра Даценка. В дебюті гри  господарі зусиллями Бокача зробили собі фору у два м’ячі, проте майже одразу у гостей знайшлася відповідь на це, зумівши відіграти один гол. Проте господарі вирішили не випробовувати долю та ще двічі в таймі змусили гостей виймати м’яч із сітки власних воріт. Та все ж характер підопічних Леоніда Сеня дозволив їм знайти в собі сили і скоротити рахунок до мінімуму ще до перерви. Здавалося, що на нас чекає інтригуючи розв’язка, проте потужність атаки господарів таки мала визначальний ефект. Гранум добре відомий тим, що завжди націлений на гру вперед, і в другій частині зустрічі таки остаточно зломив супротив Валедіансу, забивши їм шість сухих м’ячів. В підсумку 10:4 на користь підопічних Олександра Даценка, які вже увійшли до трійки в турнірній таблиці.

Ще в двох поєдинках ліги, Forza не мала проблем із Спартаком, зумівши забити аж одинадцять голів. Найбільше до перемоги долучився Денис Лупач, якому вдалося п’ять разів відзначитися в цьому поєдинку. В іншій зустрічі ЕФК Олександрія та Patriots подарували глядачам класний матч, з інтригою до самого фінального свистка. Гойдалки почалися з самого початку гри, коли протягом хвилини команди обмінялися голами в воротах одна одної. Проте ближче до завершення першого тайму здалося, що Олександрія здобула собі комфортну перевагу, зумівши двічі забити зусиллями Артема Ярошенка.  І можливо б для гостей все могло б і закінчитися, якби не гол перед самісінькою перервою, який повернув їх у гру. Цей м’яч надав Patriots психологічної переваги, якою вони скористалися одразу ж після початку другого тайму. Далі матч проходив в почергових атаках, в яких командам вдалося обмінятися голами. І коли вже все йшло до того, що поєдинок завершиться бойовою нічиєю, Кровенчани підловили на помилці гостей, та провели вирішальну атаку, яку завершив Сергій Некрасов та приніс важливу перемогу господарям. У підсумку підопічні Віталія Гученка знаходяться серед лідерів Другої ліги, і дуже цікаво буде подивитися як молоді хлопці будуть справлятися з додатковим тиском.