Підсумки перших матчів 1/8 фіналу Другої ліги Чемпіонату України

У середу пройшли  перші матчі 1/8 фіналу розікрашу Чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Першим матчем було сумське дербі. Номінальні господарі Технологія приймали Сумихімпром СДПУ. З самого початку і до середини першої половини команди грали у рівний футзал почергово створюючи  гострі моменти біля воріт одна одної, і після цього на 12 хвилині рахунок було відкрито. Бугай пройшов лівим флангом і філігранно перекинув голкіпера. Але за хвилину Мисловський відновлює паритет. Вже під завісу першої половини Петраков скористався сумбуром у карному майданчику «педагогів», обігрався з Мисловським і вкотив м’яч у порожні ворота, які прикривав лише захисник.

Вже на першій хвилині другої половини гри все той же Бугай влучним ударом зрівнює рахунок, а у середині тайму взагалі – виводить команду Гладова-Кравченко уперед пробивши точнісінько у кут воріт поміж ніг захиснику. Технологам нічого не залишається як розпочати гру з п’ятим польовим. Але одна обрізка призводить до того, що Дрога подвоює перевагу гостей. І на допомогу Технології приходить Петраков, який ударом з відскока скорочує відставання і облегшує завдання на матч відповідь.

Технологія – Сумихімпром СДПУ 3:4 (2:1). Спорткомплекс СДПУ ім. А.С. Макаренка (вул. Роменська, 87). Кількість глядачів:100.

Голи: Мисловський (13), Петраков (18, 40) – Бугай (12, 22,34), Дрога (39).

Арбітри: Пєсоцький Я. Тюрін О. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Шабан О.

Технологія: Гуменюк – Пацюк, Мисловський, Довгополов, Смоляк – Стрибак, Петраков, Головльов, Бєлодєд, Окопний, Бєліба, Береговий – Нагорний.

Сумихімпром СДПУ: Балухта – Бугай, Єлшанський, Дрога, Тодор – Козуб, Савченко, Голіков, Расторгуєв, Сєнченко, Чернишов – Волков.

У другій грі Аросвіт приймав гостей з Полтавщини – Кременчуцьку Геологію. У весь перший тайм пройшов у завзятій боротьбі і лише брудна гра гостей, яка призвела до шостого командного фолу вивела на пробиття десятиметрового штрафного удару Агросвіт. До позначки підійшов Ярослав Калашник, який без проблем переграв голкіпера. Багато моментів мав Костянтин Сорока, але м’яч чомусь ніяк не потрапляв у ворота.

У другій половині зустрічі малюнок гри майже не змінився і взяття воріт були зафіксовані лише під завісу тайму. Спочатку Ткаченко зняв павутинку у «дев’ятці» воріт технології, а за кілька митєвостей Саркісян скоротив відставання кременчужан. Але все ж судилося Агросвіту закінчити гру з перевагою у два м’ячі, і своє прізвище у протокол вписав Богдан Білошніченко завершивши точним ударом чудову комбінацію.

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Геологія (Кременчук) 3:1(1:0).Спорткомплекс СДПУ ім. А.С. Макаренка (вул. Роменська, 87). Кількість глядачів: 100.

Голи: Калашнік (19 дабл.пен), Ткаченко (37), Білошніченко (38) – Саркісян (38).

Арбітри: Єлшанський О. СавєльєвА., Пєсоцький Я. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Стрілецький С.

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2: Сітнер – Вєлієв, Калашник, Сорока, Бублик – Грибачов, Ковтанюк, Таранченко, Кукса, Єрний, Ткаченко, Наровенко, Білошніченко, Петровський В.

Геологія: Ноженко – Лавський, Голубченко, Юрченко, Даниленко – Гончар, Львов, Саркісян, Смірнов, Костиренко.