Підсумки п’ятого туру Першої ліги Чемпіонату області(+огляд матчів)

Двома днями було зіграно п’ятий тур Першої ліги чемпіонату області. В суботу було зіграно 4 гри, і одна зустріч буда винесена на неділю. До вашої уваги короткий огляд цих поєдинків.

Відкривали футзальний вікенд команди Натон та Forza у спортивній залі педуніверситету. Форза, яка ще не має жодного залікового балу з кожним туром прагне отримати омріяні очки. Натон також не проти скриньку залікових балів у грі з аутсайдером першості. Тому підтвердження досить жвава гра з перших хвилин  зустрічі. Дивіденди це принесло гравцям Натону – вони до перерви двічі відзначились у воротах суперника, Форза змогла лише скоротити відставання. Після відпочинку натиск гравців Форзи збільшувався, збільшилась кількість фолів та попереджень, але забивали лише гравці Натону.

Натон – Forza 4:1 (2:1).

Голи: Гриценко Д. (3), Гелюх М. (18,30), Акімов Р. (48) – Овсянко Є. (19).

Попередження:Семенеко, Соляник – Горлач, Скоробагатько.

Вже на другу хвилину рахунок був 2:0 на користь Грануму. Ще кілька хвилин, і рахунок вже 3:0. Важко сказати чому ЗіКоНі так швидко наковталися голів, але після третього пропущеного команда почала щось вибудовувати і результатом стали кілька небезпечних моментів, один з яких призвів до голу. На другий тайм ЗіКоНі знову вийшли незібраними, пропускаючи систематично голи, майже не створюючи гострих атак. Лише на останній хвилині команді вдалося забити втішний гол.

Гранум – ЗіКоНі 10:2 (4:1).

Голи: Павленко А. (1,2), Артеменко (4), Бокач О. (24,30), Казаков Д. (27, 40), Лічман Б. (29), Лютов В. (40), Даценко О. (45) – Руденко С. (11), Погула А. (50).

З перших хвилин юні динамівці задали високий темп зустрічі, на що віковим футболістам Динамо довилось проводити довгі позиційні атаки і це дало свої плоди. Білопільці двічі відзначились у воротах суперника, що вимусило Динамо грати п’ятого польового. Ця тактика теж дала свій результат. Ще до перерви вдалося зрівняти рахунок. Але, нажаль, для ДФК другий тайм вийшов геть провальним. Сумські Динамівці триманням м’яча не давали ковтка повітря супернику. Тримання було результативним – 6 голів на противагу одному голу від білопільців.

ДФК «Динамо» (Білопілля) – Динамо 3:8 (2:2).

Голи: Полубінський Д. (11,46), Бехта Д. (14) – Захаров П. (15), Шумило О. (16,48), Захарченко В. (27), Охріменко М. (37), Стародубець Д. (38,41), Турченко С. (45).

Попередження:Турченко С. (Динамо).

Як ми зазначали в анонсі, зустріч Брокару та Спартака не передбачувала великої кількості забитих м’ячів. Першу половину команди провели досить акуратно, що в підсумку і відобразилось на табло сухою нічиєю. Вже після перерви короткотерміновий штурм воріт суперника дав результат – дубль гравця Брокару. Спартак продовжував підбирати ключі до воріт суперника, і лише під кінець зустрічі Спартаку вдалося скоротити відставання. Але після цього команди обмінялися голами, чим і зафіксували мінімальну перемогу Брокару.

Brocar – Спартак 3:2 (0:0).

Голи: Линник А. (31,32), Пархоменко Б. (48) – Єременко Д. (48), Тесленко Б. (49).

Попередження: Піскун – Зігунов, Бєлоконь.

Останню гру туру було винесено на неділю. Також, на відміну від інших  майданчиком для цієї баталії між командами СумДУ та Likarske став паркет Палацу студентського спорту СумДУ. З перших хвилин команди прийнялися штурмувати ворота одна одної. Такий футбол ознаменувався чималою кількістю фолів. Так гравці СумДУ отримали право на пробиття дабл-пенальті, але переграти голкіпера Лікарського не вдалося. Не забиваєш ти – забивають тобі.  І команди ідуть на перерву за мінімальної переваги підопічних Віталія Пасько. Після перерви гравцям СумДУ нажаль не вдалося вразити ворота суперника, натомість попустили ще тричі. 4:0 – саме такий підсумковий результат зафіксувала фінальна сирена.

СумДУ – Likarske 0:4 (0:1).

Голи: Рудняк Я. (22), Клочко Б. (29), Таранченко В. (42 пен.), Євп’ятьєв М. (48).

На 21-й хвилині Обраменко Д. (СумДУ) не реалізував дабл-пенальті.