Підсумки одинадцятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

Продовження переможної серії “Технології-Агросвіт”, перші “0:0” в чемпіонаті, “Явір” вже третій, і важливі перемоги Громади “Попівська сільська рада” та “CompService”. До вашої уваги огляд 11 туру Вищої ліги.

“Сумихімпром-СДПУ” – “Технологія-Агросвіт”  1:2 (0:1)

Голи: Власенко (37) – Головльов (23), Прощенко (45)

Попередження: Яцюк (11)

Відкривали одинадцятий тур Вищої ліги “Технологія-Агросвіт” та “Сумихімпром-СДПУ”. Абсолютно нічим  “педагоги” не поступалися лідеру чемпіонату. Але як то кажуть грають всі, а перемагає “Технологія”. Для якої це вже десята поспіль “вікторія”. При чому чотири з них з мінімальною перевагою, і три перемоги з відривом в два м’ячі, це явно чемпіонський хід.  Щодо цієї гри, то рівна боротьба в першій половині гри завершилася єдиним голом у виконанні Головльова. Та відразу ж на старті другого тайму Власенко зіграв на добиванні і відновив нічійний рахунок. Подальша рівна боротьба тривала до гола-красеня від Прощенка, який ефектно п’яткою замкнув передачу Довгополова. Потім Петраков міг закривати питання про переможця, та влучив у стійку із зовнішньої сторони. “СДПУ” пішов рятувати гру з п’ятим, створив декілька небезпечних моментів, навіть стійка зіграла за Нагорного, але зрівняти так і не вдалося.

“Сумиобленерго” – “Україна” Токарі 0:0 (0:0)

Попередження: Сердюченко (33) – Чеглов (25), Гученко (31)

Перший безгольовий матч в цьому сезоні, та й взагалі цей тур став найменш результативним в Вищій лізі, лише 13 забитих м’ячів за п’ять матчів. “Україна” проводила цю гру без дискваліфікованих Смоляка і Шевкунова, також відсутній був Пімоненко, як виявилося без них в атаці Токарівцям довелося зовсім складно, в першому таймі навіть не пригадується бодай один 100-відсотковий момент, навідміну від “енергетиків”, які турбували Дмитра Зікратого дальніми ударами від Дмитра Ігумнова, плюс був нереалізований вихід один в один від Скрипняка. Друга половина зустрічі мало чим відрізнялася від першої, хіба що моменти перестали створювати і “енергетики”. Лише за 5 хвилин до кінця гри, Хабовець і компанія повинні були виходити вперед, після обрізки голкіпера Токарів Локоть Владислав не зміг вразити порожні ворота. На останніх секундах “Сумиобленерго” спробувало підключити п’ятого, та ні до чого це не призвело, тож гра так і закінчилася 0:0.

“Lex VSK” – “CompService” 3:4 (1:0)

Голи: Старченко (14,29), Торба (41 а/г), Окопний (46) – Когулько (38,43), Пархоменко (49)

Попередження: Старченко (25), Торба (28) – Дейнека (16)

На відміну від попередніх матчів тут ми побачили чималу кількість забитих м’ячів. Ну а інакше в матчах “КомпСервіса” і не буває. Обидва колективи підійшли до гри не в оптимальних складах, “CompService” не міг розраховувати на свого капітана Олексія Тюріна, в “Lex VSK” ці проблеми виявилися ще більш глобальними, лише п’ять польових гравців. Перший тайм команди почали досить обережно, особливо не намагаючись заволодіти ініціативою. В такій грі першими свій момент вдалося реалізувати підопічним Валерія Шепеля, це Старченко продерся по центру майданчика і переграв Волкова. Створивши ще по декілька хороших можливостей забити в першій половині зустрічі не вдалося. Натомість на старті другої той таки  Старченко робить дубль. Після чого Тюрін вже вносить корективи в гру, і “КомпСервіс” починає високо пресингувати, втомлені гравці “Лексу” починають більше помилятися, і не встигають накрити Когулька, який скорочує відставання. Заведені “комп’ютерники” продовжують нагнітати і забивають ще двічі, не обійшлося тут без серії рикошетів. Тут вже Валерій Шепель відповідає своїм ходом у вигляді підключення п’ятого польового. Й буквально через декілька хвилин це працює – 3:3! Та й це їх не зупиняє, вони йдуть на ризик і продовжують грати з п’ятим. Як виявилося ризик не був виправданий, адже Олексій Пархоменко вчергове в цьому чемпіонаті вразив порожні ворота суперника, і приніс для своєї команди таку важливу перемогу.

“Явір” Краснопілля – “Сумигаз” 1:0 (0:0)

Голи: Зеленський (49)

Попередження:  Зеленський (39)

Дещо схожа гра з матчем “Сумиобленерго” – “Україна”, також не велика кількість моментів, можна хіба що відзначити більш активні дії в атаці “газовиків” які частіше за все завершувалися дальніми ударами Расторгуєва, ну і пам’ятається два хороших момента Будка на старті кожного із таймів, де хоча б один повинен був реалізовувати Денис. В “Явіра” було декілька дальніх пострілів від Мигаля, але без особливої небезпеки для воріт Харченка. Тож в принципі рівна гра, в якій “Сумигаз” більше володів ініціативою і був більш активний в атакувальних діях. І коли вже матч підходив до завершення, краснопільцям вдалося вибігти 3 в 2 і Зеленський за хвилину до кінця гри вивів свою команду вперед. Залишивши зовсім мало часу Бурдюгу і компанії щоб відігратися. “Сумигаз” спробував підключити п’ятого, та безрезультатно, поразка 0:1, на яку скажемо відверто газовики не заслуговували. Та так чи інакше, а “Явір” обійшов їх в турнірній таблиці, та перебуває вже на третій сходинці, маючи при цьому ще гру в запасі, 2023 рік для краснопільців складається більш чим добре.

Громада “Попівська сільська рада” – “Третій тайм” 2:0 (0:0)

Голи: Бондаренко (35), Скотніков (45)

Судячи з того, як складалися матчі одинадцятого туру, ще одній безгольовій грі ми б не здивувалися. Тим паче грають команди з досить надійною обороною. Після першого тайму ці думки лише посилювалися, адже закінчили його команди 0:0. Не сказати що якийсь з колективів сильно переважав, тож доволі закономірний результат. В другому таймі Костянтин Петухов все частіше починає підключатися до атак своєї команди (напевне пам’ятаючи свої два гола “Попівці” в першому колі), та цього разу це не спрацювало, Костянтин віддав невдалу передачу і на 35 хвилині Бондаренко вразив порожні ворота “Третього тайму”, а через 10 хвилин вже Скотніков класним ударом подвоює перевагу своєї команди. Більше голів в цій зустрічі ми не побачили, перемога Громади “Попівська сільська рада” 2:0, після якої вони впритул наближаються до “Третього тайму”.