Підсумки матчів сімнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області

В неділю команди Вищої ліги провели чотири гри сімнадцятого туру, до вашої уваги їх огляд.

Громада “Попівська сільська рада” – “Lex VSK”  6:1 (5:1)

Голи:  Бондаренко (1), Гурба (3), Бабенко (9,10), Гуц (22), Дяковський (46) – Торба (20)

Розпочинався недільний цикл матчів Вищої ліги з протистояння Громади “Попівська сільська рада” та “Lex VSK”. Підопічні Едуарда Ожога напередодні провели важкий поєдинок з “Технологією-Агросвіт”, який закінчився сухою нічиєю. Тож були побоювання до фізичного стану колективу із Попівки, адже часу на відновлення було зовсім мало. Та “Lex VSK” зробили все за суперника, вони прийшли на гру з трьома гравцями і голкіпером, таким подарунком Громада скористалася сповна, забивши чотири м’яча за десять хвилин, потім прийшов четвертий Старченко, але було вже запізно, обмінявшись ще голами в першому таймі, другу половину команди засушили, відзначившись лише одного разу, тож підсумкові 6:1 на користь Попівки, які дозволяють їм продовжувати боротьбу за бронзу чемпіонату. Ну а для “Лекса” цю гру можна назвати підсумком їхнього сезону, кожного туру були проблеми зі складом, а зараз вони проявилися на максимум, важко розраховувати на щось більше, ніж остання сходинка чемпіонату, коли ти приходиш на матч Вищої ліги з чотирьма гравцями.

“Сумиобленерго” – “Сумигаз” 3:2 (1:1)

Голи: Ігумнов (24), Хабовець (34), Клименко (43) – Биков (5), Бабинін (35)

Попередження: Черток (32)

Друге протистояння Вишки було вже більш цікавим. Обидва колектива боряться за високі місця, і обом потрібна була лише перемога. “Сумигаз” більш вдало почав гру, й першим відкрив рахунок на п’ятій хвилині зустрічі. Відзначимо, що “енергетики” проводили матч без номінального голкіпера, і місце в рамці воріт зайняв Черток Андрій, подальші дії якого можно оцінити на відмінно! Не сказати, що “газовики” створювали багато моментів, але з тими які виникали він впорався. Навідміну від його візаві, який на останній хвилині першого тайму пропустив зовсім непотрібний м’яч, це Дмитро Ігумнов застав його зненацька, ударом від своїх воріт. Другий тайм команди продовжили проводити в цілковитій боротьбі, в якій Хабовець знайшов можливість для удару, й вивів “Сумиобленерго” вперед. Та буквально через хвилину Бабинін відповів йому своїм влучним пострілом. Ну а на гол Клименка на 43 хвилині відповіді у Бурдюга не знайшлося, спробував він підключити й п’ятого польового, але безрезультатно. Констатуємо перемогу “Сумиобленерго”, після якої вони обходять “Сумигаз” в турнірній таблиці.

“Третій тайм” – “Сумихімпром-СДПУ”  2:2 (1:0)

Голи: Супрун (14), Тесленко (48) – Шпирьонок (27,41)

Попередження: Горлач (42)

З кожною наступною грою цього дня напруження в матчах лише зростало. “Сумихімпром-СДПУ” в цьому матчі міг гарантувати собі медалі Вищої ліги. Тому й почав діяти першим номером, постіно нагнітаючи небезпеку біля воріт Петухова, команда якого діяла сьогодні на контратаках. Одна з яких спрацювала на 14 хвилині, Супрун чи не вперше з початку гри перейшов свою половину майданчика і відразу відзначився забитим м’ячем. Тиск “Хімпрома” після цього лише збільшувався, та забиті м’ячі прийшли вже в другому таймі. Шпирьонок відзначився дублем і вже “Третьому тайму” потрібно було відповідати. Що вони й зробили, завдяки п’ятому польовому, а подальші дві з половиною хвилини стали справжньою насолодою для вболівальників. Команди почали грати без центра поля відповідаючи атакою на атаку, але м’яч вперто не хотів лізти в ворота, були і стійки і поперечини і сейви голкіперів, та все марно. Нічия, яка не влаштувавала жодну із команд, “Третій тайм” тепер без боротьби за бронзу, а доля медалі для  “Сумихімпром-СДПУ” тепер залежить не тільки від них.

“CompService” – “Технологія-Агросвіт”  3:4 (2:2)

Голи: Маценко (8), Ясько (11), Тюрін (27) – Довгополов (19), Прощенко (21,39),  Велієв (50)

Попередження: Дейнека (14), Яценко (38)

Ну й на відміну від попередніх матчів, в цьому не було якоїсь турнірної боротьби, тому команди грали в своє задоволення, виконуючи більш локальні завдання, “Технологія-Агросвіт” продовжує підготовку до фіналу Кубка, “CompService” заява перемога також не завадила б, та й перемогти чемпіона завжди приємно. Це й почав намагатися робити колектив Олексія Тюріна, вийшовши вперед на восьмій хвилині зустрічі, відзначився Маценко, таким чином перервавши суху серію “Технологів”, яка складалася з трьох матчів без пропущених м’ячів. На одинадцятій Ясько взагалі подвоїв перевагу своєї команди, тож “аграріям” потрібно було підзібратися, що вони і зробили, не обійшлося там без помилок “комп’ютерників”, та в підсумку 2:2 в першому таймі. Початок другого знову за “КомпСервісом” піймали вони Нагорного на помилці і Тюрін виводить свою команду вперед. “Технологія” відповіла голом від свого капітана –  Прощенка Романа, який цього дня зробив дубль. Останні 10 хвилин пройшли з хорошими атаками від обох команд, вийти вперед могла будь-яка з них, та зробили це більш досвідчені гравці “Технології-Агросвіт”, при чому за 15 секунд до фінальної сирени, герой епізоду Велієв Агіл, сам відібрав – сам забив, принісши чергову перемогу своїй команді.