Підсумки матчів шостого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області(+огляд матчів)

Лідери чемпіонату здобувають синхронні перемоги, Громада “Попівська сільська рада” розібралася з “КомпСервісом”, а “Lex VSK” виявився сильнішим за “Сумигаз”.

“Lex VSK” – “Сумигаз” 2:1 (1:0)

Голи: Окопний (5), Торба (47) – Расторгуєв (41)

Попередження: Параконний (29) – Расторгуєв (43)

Розпочався шостий тур Вищої ліги, з такої собі міні-сенсації. Адже здавалося, що “Сумигаз” зараз на ходу і як мінімум програвати в цьому поєдинку не повинен. Та цей чемпіонат вже неодноразово доводив, що переможцем протистоянь може стати будь-який колектив. Так сталося і цього разу, “Lex VSK”, який початок чемпіонату проводив в кінці турнірної таблиці, здобувши дві перемоги в останніх турах виправив цю ситуацію. Схоже колектив Валерія Шепеля знайшов свою гру, на відміну від попереднього сезону, де “Лекс” в основному проводив матчі першим номером, застосовуючи високий пресинг, зараз вони змінили стратегію і це дає свої результати. Грамотна дія в обороні, плюс непогана гра голкіперської лінії і як підсумок повернення команди в боротьбу за високі місця.

“Україна” Токарі – “Третій тайм” 2:0 (0:0)

Голи: Пімоненко (30), Чеглов (47)

Попередження: Петухов (25), Откидач (35)

Найменш результативною грою в турі стала зустріч “України” Токарі та “Третього тайму”. Це й недивно адже ціна помилки була дуже високою. Тому команди вирішили більше зосередитися  на захисті своїх воріт, намагаючись піймати суперника на помилці. Першим це вдалося гравцям “України” на 30 хвилині гри, Пімоненко головою відкрив рахунок у зустрічі. Підопічні Віталія Пасько добавили активності в атаці, все частіше підключаючи п’ятого польового, та своїми моментами не скористалися. На відміну від Токарів, які на 47 хвилині забили в порожні ворота суперника і закрили питання про переможця. Це до речі вже п’ята гра  поспіль “України” без поразок, і на даний момент саме вони виглядають колективом, який повинен нав’язати боротьбу “Технології -Агросвіт” за чемпіонство Вищої ліги.

“Явір” Краснопілля – “Технологія-Агросвіт” 5:8 (3:4)

Голи: Мигаль (9), Береговий (12), Бушля (27), Шаврін (48) – Пустовойт (2), Довгополов (11,44), Петраков (14, 28,31), Стрибак (15 а/г), Велієв (22), Прощенко (33)

Попередження: Зеленський (30) – Прощенко (10)

Цей поєдинок можно охарактеризувати, як один з найяскравіших в шостому турі. Тринадцять голів на двох, більше в цьому сезоні ще не забивали. “Явір” зумів нав’язати боротьбу лідеру чемпіоната, відігрававшись протягом поєдинку чотири рази! Та провальні п’ять хвилин другого тайму, протягом яких краснопільці пропустили тричі, не дали їм змогу зачепитися за очки в цьому матчі. Тож “Технологія-Агросвіт” продовжує втримувати лідерство в турнірній таблиці, і залишатися останньою командою, яка ще не програвала.

Громада “Попівська сільська рада” – “CompService” 6:0 (1:0)

Голи: Гурба (20,41), Прафененко (30), Вавілов (32), Максимюк (40,41)

Попередження: Ожог (35) – Король (3), Маценко (7)

Скажемо чесно від цього поєдинку очікувалося більшої інтриги та боротьби до останньої хвилини. Та Громада “Попівська сільська рада” вирішила по іншому, забивши шість  м’ячів в ворота суперника! Гравці “CompService”, як і попередні матчі досить непогано провели першу половину зустрічі, та що з ними стається після перерви абсолютно незрозуміло. За шість турів команда не програла другий тайм лише “Lex VSK”, в усіх інших випадках поразки. Якщо б гра закінчувалася після першої половини зустрічі у підопічних Тюріна було б 11 залікових балів, замість 4, які є на даний момент. А колектив із Попівки завдяки цій перемозі підіймається на поточне сьоме місце, та з хорошим настроєм закінчує цей футзальний рік.

“Сумихімпром-СДПУ” – “Сумиобленерго” 4:2 (2:0)

Голи: Шульга (12), Шпирьонок (20,50), Яцюк (29 а/г) – Білоненко (26 а/г), Сердюченко (37)

Попередження: Шпирьонок (37) – Ігумнов (16), Сердюченко (48)

Закінчувався шостий тур у вівторок, грою “Сумихімпром-СДПУ” – “Сумиобленерго”. В якому гравці педуніверситету прервали свою двохматчеву серію без перемог і повернулися на третю сходинку турнірної таблиці. Щодо гри, то складалася вона для СДПУ більш чим добре, забивши два “сухих” м’яча в першому таймі, та уже потроївши свою перевагу на початку другого, здавалося, що гра зроблена. Та чи то молодий колектив Ігора Кравченка зарано повірив у перемогу, чи то “енергетикам” потрібно було пропустити тричі, щоб вони увімкнулися у гру – незрозуміло. Але на 37 хвилину зустрічі рахунок вже був 3:2 і відповідно інтрига в матчі знову відродилася, та трималася до останньої хвилини, коли ми знову побачили гол. На жаль для “Сумиобленерго” він був у їхні ворота, та віддамо колективу Євгена Хабовця належне, адже не кожна команда змогла б повернутися в гру після 3:0.