Підсумки матчів одинадцятого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області

Цієї суботи завершився одинадцятий тур Першої ліги з футзалу. Глядачі мали змогу спостерігати за кількома непоступливими поєдинками, вишенькою з яких було протистояння між Гранумом та Likarske. Ще один матч відбувся в середу, де завдяки перемозі Peppers над Динамо, у нас змінився лідер перегонів чемпіонату. Тим цікавіше буде спостерігати за матчами кожного наступного туру. До вашої уваги огляд поєдинків ігрового уік-енду.

Brocar-Star Peppers – Динамо 5:3

Гості  не зуміли перервати  свою невтішну серію, яка тепер налічує три поєдинки. Хоча центральний матч між Brocar-Star Peppers та Динамо подарував вболівальникам хороший футзал.

Початок двобою був за «Перцями», які з перших хвилин перехопили ініціативу,  що вилилося в вже фірмову для команди «гольову двохвилинку» у їх виконанні. Голами відзначилися Карацюба та Роман . З цієї миті Динамівці перейшли на гру з п‘ятим польовим гравцем намагаючись переломити хід поєдинку. І коли Peppers думками були вже на відпочинку, гостям, зусиллями Павла Захарова, вдалося організувати гол у відповідь. Гол явно допоміг Динамівцям і по перерві команда продовжила грати в тій же манері, залишаючи власні ворота пустими.  Дядченко Руслан вже через п’ять хвилин підтвердив, що не дарма команда продовжила награвати п’ятого, відновивши статус кво.

Проте вже через три хвилини Сергій Шатьорний підловивши на помилці гостей допоміг «Перцям» знову вийти вперед. А далі настав час для лідера атак господарів, Павла Романа, активні дії якого спочатку зробили перевагу в два м’ячі, а коли гості зуміли один гол відквитати, закрити питання переможця гри ще одним влучним ударом. Підсумкові 5:3, і підопічні Валерія Карацюби очолюють турнірну таблицю.

СумДУ – ЗіКоНі 1:1

Бойовою вийшла зустріч між СумДУ та ЗіКоНі. Команди з перших хвилин продемонстрували свою готовність боротися за кожен м’яч, що вилилося в велику кількість фолів в першій половині гри з боку обох колективів. Підопічним Олександра Шумила важливо було підійти до матчу з правильним настроєм і можна рахувати, що студенти не до кінця змогли впоратися із завданням. Старт гри однозначно був  за гостями. Владислав Трофименко на сьомій хвилині відзначився дебютним голом за свою нову команду.  Лише ближче до завершення тайму політехівці нащупали свою гру та почали діяти більш активно попереду, що одразу допомогла команді зрівняти рахунок. Бойко Юрій наважився на дальній удар з яким не зумів впоратися Олександр Анцибор. До завершення першої двадцяти п’яти хвилинки обидва колективи мали чудові шанси забити ще мінімум по голу, проте двічі господарі і одного разу гості свої удари з дабл-пенальті змарнували.

Весь другий тайм пройшов за переваги політехівців, які намагалися переломити зустріч на свою користь. Чудовий момент мав Андрій Шепель, але ЗіКоНі підстрахувала поперечина. Гості продовжували вести гру від захисту, та все ж іноді більш зрілим  виконавцям команди не вдавалося встигати за мобільними гравцями СумДУ. Як наслідок, господарі мали ще кілька можливостей вирвати перемогу, але ударам Ігора Ямпільського та все того Бойка забракло влучності. Тож констатуємо бойову нічию 1:1, яка більше на користь колективу ЗіКоНі.

Натон – ДФК Динамо Білопілля 2:5

Продовжують свої гойдалки середняки чемпіонату Першої ліги, по черзі втрачаючи та набираючи в очки в матчах один з одним. Ось і в цьому поєдинку черга здобувати залікові бали випала для ДФК Динамо Білопілля. Абсолютна рівна в’язка гра в першому таймі де лише за хвилину до перерви вдалося трохи сколихнути глядачів. І винуватець цьому багаторічний лідер постольчан, Едуард Підлужний, який спочатку відкрив рахунок, а вже через один оберт секундної стрілки зрізав м’яч у власні ворота чим допоміг гостям зрівняти рахунок.

Початок другої половини мало чим відрізнявся від першого тайму, команди з поперемінним успіхом проводили свої атаки, але до особливої гостроти не доходило. Проте чи то молодість чи просто в захисних редутах господарів стався якийсь збій, але кінцівка матчу повністю пройшла за футзалістами Білопілля, які протягом восьми хвилин чотири рази змушували гравців Натона діставати м’яч з сітки власних воріт. Дублем відзначився лідер атак Дмитро Бехта та по голу на свій рахунок записали Іван Василець та Полубінський Данііл. Звісно в такій ситуації вже важко щось протиставити супернику, але до честі господарів своїм точним ударом вони змогли відповісти, хоч якось втішивши власних вболівальників. Щербаченко Вадим вписав власне ім’я до протоколу та підсумував загальний рахунок 2:5 на користь ДФК Динамо Білопілля.

Гранум – Likarske 5:2

Багатообіцяюче протистояння команд з лідируючого ешелону. Саме Гранум наніс першу поразку в чемпіонаті підопічним Віталія Паська, тож було цікаво подивитися чи зумів колектив Likarske зробити корективи з тієї гри. Господарям очна перемога дозволяла не відставати від лідерів перегону, впритул дихаючи в спину. Тож напевно саме з такою думкою вийшли на початок зустрічі підопічні Олександра Доценка. Адже дебют гри виявився повністю за ними. Вже на другій хвилині Андрій Пугач не змарнував свій шанс і відкрив рахунок у матчі. І поки гості приходили до тями та намагалися спіймати ритм своєї гри, Гранум продовжував тиснути і ще в першій половині тайму зробив вагомий внесок у загальну перемогу даного протистояння. Спочатку Артеменко Кирило, а потім Іванющенко Богдан довели рахунок до 3:0.  Така перевага дозволяла діяти господарям по рахунку зосередившись на захисті та контратаках.

Гол на останній хвилині першої частини матчу дозволив гостям дещо скинути напругу перед перервою, внести корективи та розраховувати на камбек. Проте відпочинок підопічним Віталія Паська не допоміг. Гранум продовжував контролювати перебіг подій на майданчику і знову збільшив відрив зусиллями Дмитра Козакова. Десь по грі було помітно, що господарі вже свого не відпустять і зможуть довести поєдинок до перемоги. Тож коли Владиславу Таранченко вдалося скоротити рахунок до двох голів, господарі швидко, стараннями Олександра Доценка організували свій у відповідь, наче демонструючи, що повністю контролюють перебіг подій. Так і сталося, гравці Гранума довели справу до кінця, перемігши з загальним рахунком 5:2. Чудова вікторія, з чим ми їх і вітаємо.

Підсумки туру:

Одинадцятий тур знову змінює лідера перегонів. Команди незмінно підносять сюрпризи один одному, тож цікаво як довго протримаються на вершині Peppers.

Приємно вразили:

1. Гранум – чудова та архіважлива перемога, яка і змінила лідера чемпіонату, потіснивши Likarske.

2. ЗіКоНі – другий тур поспіль команда демонструє непоступливість та виборює нічию проти молодих СумДУ.

3. Спартак – перемога над Forza демонструє всю серйозність Спартаківців у боротьбі за трійку.

Герой туру: Павло Роман – хет трик якого дозволив «Перцям» обіграти Динамо та піднятися на вершину турнірної таблиці.