Підсумки ігор вівторка

У перший робочий день тижня було зіграно 3 гри. 2 гри у групі В та одна зустріч групи С. Відкривали ігровий день команди Технологія та Слобожанщина. Технологи значно підсилившись у порівнянні із зимовим турніром з перших хвилин почали тиснути на суперника, і відповідно один за одним розписуватись у воротах суперника. Перший тайм закінчився з рахунком як у відомій пісні – 5:0.

Технологія  – Слобожанщина 10:0 (5:0).

Голи: Грибачов В. (2,12), Літній С. (17), Ганжа М. (20,41), Загорулько Я. (23), Окопний (27, 29, 48), Чеголов М.(37).

Наступною грою була зустріч між Елітбудом та Гранумом. На перший погляд будівельники виглядали фаворитом цієї пари, але підопічні Даценка виявилися більш підготовленими та настроєним на гру. Рахунок було відкрито автоголом, але за хвилину був відновлений паритет. Далі Елідбуд забив лише одного разу, натомість футболісти Грануму 4 рази розписалися у воротах суперника.

Гранум – ЕлітБуд  5:2 (2:1).

Голи: Бокач О. (18,35), Пугач А. (32), Бугай А. (37) – Єрьоменко Р.(4, а/г), Соляник А. (5), Брижик М. (41).

Попередження: Єрьоменко.

Паралельно з цією зустріччю відбувалась гра між Компсервісом та NK-Group (Саме така зараз назва у команди Краснопілля). Фундамент перемоги комп’ютерники почали закладати ще у першому таймі повністю перегравши опонентів 5:1. А ось друга половина була за Краснопільцями, але цього не вистачило задля сумарної перемоги.

NK-Group – Compservice  5:8 (1:5).

Голи: Савченко А. (30), Рубан М. (33), Вангородський В. (49), Мигаль В. (50) – Ясько М. (2,5,27), Кисельов М. (9,14), Мацценко І. (12,19а/г, 41), Ходаков О. (32).