Підсумки ігор четверга у Першій лізі

Одразу після завершення традиційного, а цього року і ювілейного Різдвяного турніру пам’яті Володимира Костянтиновича Танькова, де перемогу святкувала команда «Випускники», на майданчик спорткомплексу педуніверситету увірвались представники Першої ліги зимового чемпіонату АФС.

Тріумф був номінальним господарем у зустрічі з Натоном. Початок гри пройшов за невеликої переваги підопічних Козолупа, що і стало підґрунтям для забитого голу. А ось після перерви почались справжні «гойдалки». Спочатку Натон зрівнює рахунок, згодом Тріумф знову виходить уперед, але за кілька хвилин попереду вже представники Постольного. Але все ж Фортуна цього вечора була не на боці Натону, і команда пропустила ще тричі.

Тріумф-Signal – Натон 5:3 (1:0)

Голи: Юрченко О. (10), Підопригора Д. (29), Котельва М. (35), Козолуп С. (37), Мартинюк О. (42) – Провозьон М. (26), Федченко Р. (30), Гиценко Д. (31).

Попередження: Шульженко – Гриценко.

Наступною зустріччю була гра між Вальхаллою та Гранумом. Гранум одразу почав активно тиснути і це принесло свої дивіденди – рахунок було відкрито. Але разючі контр випади «вікінгів» теж були не безрезультативними але не більше – 1:1. Далі, до кінця зустрічі відзначались лише підопічні Даценка. По разу до перерви та після. Ця перемога дозволила Грануму значно покращити своє турнірне становище.

Вальхалла – Гранум 1:3

Голи: Лупач Д. (9) – Пугач А. (5,19), Бокач О. (50).

Остання зустріч ігрового дня була, мабуть, найвидовищнішою. М’яч майже не затримувався в центрі майданчика. Системні атаки Автомобіліста уміло стримували гравці Валедіанса, при цьому досить гостро відповідаючи. А де вже захист був безсилий у гру вступав голкіпер, який протягом гри багато разів виручав колег по команді, робивши неймовірні сейви. Але все ж лебедицям двічі вдалося знайти ключі до воріт суперника. Перший раз не без допомоги везіння, а вже на останній хвилині завдяки влучному потужному удару під поперечку.

Валедіанс-Peroff – Автомобіліст 0:2 (0:1).

Голи: Свістюла Є. (15,50).

Попередження: Шпаков (Вал.)