Підсумки фінального туру «Срібного плей-офф» Другої ліги Чемпіонату Сумської області

Добігли кінця матчі Другої ліги, зокрема срібного плей-офф, де за втішний приз змагалися шість команд, що не зуміли потрапити до вісімки найкращих колективів ліги. Цієї суботи секстет розіграв останній третій тур, де і вирішився остаточний розподіл місць. До вашої уваги огляд найцікавіших подій останнього туру срібного плей-офф.

Антифутбол – Фортуна 0:2

/31 хв. – 0:1 Зякун А.; 46 хв.  -0:2 Кущенко Д./

Антифутбол приймав колектив Фортуна, яка була за крок від чемпіонства у срібному плей-офф, і для цього потрібно було, щоб склалося два варіанти подій. 1) Перемога Фортуни, і тоді не важливо як зіграє свій матч Колос 2) втрата очок, і тоді важливо слідкувати як свій поєдинок проведуть підліснівці, де важливо, щоб вони не здобули перемогу. І забігаючи далеко вперед, скажемо що обидва варіанти у підсумку б принесли гостям перше місце. Фортуна у притаманному для себе стилі, здолала Антифутбол. Зігравши надійно в обороні, гості як завжди вичікували на контратаки. Перший тайм пройшов без особливих моментів, а вже на початку другого Андрій Зякун зумів відкрити рахунок за гостей перегравши голкіпера з близької дистанції. Колектив і надалі підтвердив реноме найнадійнішої оборони ліги, та засушивши гру біля власних воріт зумів подвоїти перевагу під кінець матчу  Захист господарів проспав вбігання Кущенка, і Дмитро вийшовши віч-на-віч не залишив шансів голкіперу Антифутболу.

У підсумку 0:2, на користь Фортуни і підопічні Владислава Лавруся проходять другий етап без втрат.

ІМК Слобожанщина – Колос 3:1

/2 хв. – 1:0 Овсієнко С.; 16 хв. – 1:1 Чернишов А.; 40 хв.  -2:1 Коновалов Є.; 44 хв. – 3:1 Будник О./

Далі на майданчику зійшлися між собою ІМК Слобожанщина та Колос. Підліснівці вже знали про результат Фортуни, а тому були зосереджені на збереженні за собою другого рядку в групі. Проте «агрономи», зуміли нав’язати справжню боротьбу та внести в плани гостей певні корективи. Ми вже відмічали, що господарі демонструють достатньо непоганий футзал у срібному плей-офф, і лише дивом не зумів набрати залікових балів у попередніх двох зустрічах. Тож підопічні Овсієнка були заряджені змінити цю прикрість. Вже на другій хвилині граючий тренер відкрив рахунок у матчі першим зігравши на добиванні після удару Микити Воронцова. Слобожанщина і надалі продовжила володіти ініціативою, проте великої небезпеки біля воріт Дмитра Карімова, створити колективу не вдавалося. У Колоса ж цього дня відверто кажучи також не багато чого виходило попереду, але все ж на свій гол у відповідь підопічні Діденка таки награли. В середині першого тайму Чернишов Олег виконав чудову передачу із глубини на набігаю чого Чернишова Андрія, і сьомий номер гостей реалізував свій вихід віч-на-віч з флангу – 1:1. За такого рахунку команди і пішли на перерву, залишивши розв’язку на другу частину матчу. Довго колективи запрягали по перерві, і навіть почало здаватися, що перебіг подій на майданчику повністю влаштовує обидві сторони, проте за десять хвилин до кінця зустрічі Коновалов Євген перехитнув шальки терезів на сторону «агрономів», та вдруге у матчі вивів господарів вперед. Залишалося лише зберегти переможні цифри на табло, і з цим у Слобожанщини проблем не виявилося. Підліснівці не знайшли в собі сил піти на штурм воріт до того ж ще й пропустивши втретє – Олександр Будник обікрав суперника протягнув м’яч та обігравшись з Микитою Воронцовим подвоїв перевагу, чим фактично за такої гри поставив крапку. Тож констатуємо впевнену перемогу ІМК Слобожанщини, що заслужено взяли три пункти у другому етапі сезону, та завершили групу на четвертій сходинці.

Валедіанс – Bingo-Peroff 3:4

/3 хв. – 0:1 Гльоза В.; 10 хв. -1:1 Скоробагатько М.; 17 хв. – 2:1 Аушев І.; 19 хв. – нереалізований пенальті Гльоза В.; 26 хв.- 2:2 Качайло Є.; 28 хв. – 3:2 Кас’ян А.; 34 хв.  – 3:3 Боріщик Д.; 42 хв. – 3:4 Качайло Є./

Найцікавіші перипетії нас чекали в завершальному матчі срібного плей-офф між Валедіанс та Bingp-Peroff, який отримав чудовий шанс піднятися на другу сходинку обійшовши Колос з Підліснівки. Проте здобути перемогу в зустрічі з Валедіансом це справа над якою варто чимало попрацювати, перш за все в плані фізики та боротьби. Адже господарі, можуть дати фору багатьом командам по виконаній біговій роботі під час своїх матчів. Хоча дебют матчу видався більш ніж вдалим для Волченко і Компаніїї. Вадим Гльоза спочатку зробив невеличку пристрілку, але голкіпер господарів двічі перевів м’яч на кутовий, чим відтермінував взяття воріт Вадимом на декілька секунд, проте вже через миттєвість Володимир Папета чудовим пасом знаходить Гльозу попереду, і Вадим опинившись перед воротами чітко пробиває повз Дмитра Верхогляда. Та сказати, що Валедіанс забарився з відповіддю не можна, через сім хвилин  господарі ловлять Peroff на контратаці, в якій Михайло Скоробагатько пройшов на фланзі свого опонента та вискочивши на ворота під кутом, переправив м’яч у ближній кут воріт Мурза Вадима. В цілому тайм проходив за ініціативи гостей які більше контролювали м’яч та намагалися ходити вперед більшими силами. Особливо активним був автор першого голу Гльоза Вадим, який ще кілька разів загрожував воротам господарів. Та поки підопічні Дмитра Ігумнова захоплювалися своїми атакуючими діями, проспали випад Валедіанса, і Ігор Аушев опинившись перед воротами був безжально точним вивівши господарів вперед. Проте у гостей дуже швидко з’явилася нагода зрівняти рахунок. Захисники Валедіанса необачно повелись проти Качайло Євгена у власному карному майданчику та привезли собі пенальті, який викликався виконувати Вадим Гльоза. Але переграти Верхогляда сімдесят сьомому номеру Peroff не вдалося, безхитрісно пробивши по центру, голкіпер відвів небезпеку від власних воріт. Така прикрість під кінець тайму могла негативно вплинути на підопічних Ігумнова, проте команда зуміла проявити характер і вже у дебюті другої частини гри організувати гол у відповідь. Довге вкидання Мурза через весь майданчик на Волченка, Євген вдало обробляє м’яч і викачує його на набігаю чого іншого Євгена – Качайла, який і відновив рівновагу пробивши у незахищений кут воріт Валедіансу.  Та тільки но здалося, що у господарів можуть виникнути проблеми, як вони спочатку організували небезпечну атаку, наконечником якої був Скоробагатько, проте м’яч пролетів над поперечиною, а потім у наступній атаці Кас’ян Андрій дотепно перекинув м’яч над вийшовши на нього голкіпером Peroff, та знову вивів підопічних Сеня вперед. Що точно можна відмітити протягом цього сезону у гостей, так це те що колективу не має проблем з характером. Команда неодноразово опинялася у ролі наздоганяючої, та дуже часто знаходила в собі сили вирівняти становище. Так сталося і в даному матчі. В середині другого тайму після кутового Боріщику Дмитру вдається поразити дальній кут Верхогляда та встановити статус кво. Усі ми чудово знаємо вислів: « Хто не ризикує – той не вживає шампанського», тож чому б не було спробувати гостям наважитися вирвати перемогу, адже часу було більш ніж вдосталь. І саме за ризик йти вперед та намагання забити переможний м’яч і були нагороджені своїм голом Bingo-Peroff. Після штрафного у виконанні Боріщика та серії рикошетів сфера опинилася у Євгена Качайло, який з кількох метрів переправив її у ворота Валедіанса. За залишений час господарі спробували знайти в собі сили відігратися, але відверто кажучи до небезпечних моментів справа так і не дійшла. Тож у підсумку перемога гостей 4:3, яка дозволила Peroff вийти на другий рядок по завершенні срібного плей-офф.