Підсумки другого туру Вищої ліги Чемпіонату області(+огляд матчів)

Чотири мінімальні перемоги і розгром від «CompService». Таким вийшов другий тур Вищої ліги.

«Україна» (Токарі) – «Сумиобленерго» 3:2 (0:1)

Голи: Смоляк (32), Чеглов (35,37) – Клименко (22), Черток (50)

Попередження: Чеглов (19) – Скрипняк (4)

«Україна» Токарі після поразки в першому турі робить висновки, і здобуває три залікові пункти в грі з непоступливим «Сумиобленерго». Досить непогано проводили цю зустріч «енергетики», вийшовши вперед на 22 хвилині, але розвинути свій успіх не зуміли. В другому таймі пропустили тричі за доволі короткий проміжок часу, забивши при цьому лише раз, на останній хвилині зустрічі підключивши п’ятого польового гравця. Тож в підсумку мінімальна перемога «України» Токарі, з чим ми їх і вітаємо!

«Технологія-Агросвіт» – «Сумихімпром-СДПУ» 2:1 (0:1)

Голи: Пустовойт (28), Літній (30) – Шульга (1)

Попередженя: Пирхо (25),  Бугай (26),  Легкий (26)

Багатообіцяючим виявився старт другого недільного поєдинку. «Педагоги» відкрили рахунок вже на першій хвилині гри, та як виявилося це був єдиний гол в першому таймі. Всі спроби «технологів» вирівняти ситуацію на табло закінчувалися нічим. Проте в перерві Максим Мисловський схоже знайшов потрібні слова, і на початку другого тайму команда забиває двічі та доводить гру до перемоги.

«Сумигаз»  – «Явір» Краснопілля  2:1 (2:0)

Голи: Бабинін (11), Расторгуєв (14) – Елшанський (48)

Попередженя: Береговий (36)

«Сумигаз» потроху набирає хід і після нічиєї в першому турі, здобуває перемогу над «Явором», який тільки зараз вступив в турнірну боротьбу. Номінальні господарі не стали повторювати помилок минулої гри, і відразу взялися за справу, повівши 2:0 вже на 14 хвилині гри. Як і в матчі з «КомпСервісом» найактивнішими в складі «газовиків» були Бабинін і Расторгуєв, вони і відзначилися забитими м’ячами. Команда із Краснопілля відповіла лише голом у виконанні Єлшанського наприкінці матчу. Тож не найкращий старт вийшов у «Явіра», але все тільки починається.

«Третій тайм» – Громада «Попівська сільська рада» 2:1 (0:1)

Голи: Петухов (30,44) – Гуц (6)

Попередження: Гудименко (20)

Черговий поєдинок в якому інтрига трималася до останньої хвилини гри. «Третій тайм» зустрічався з Громадою «Попівська сільська рада»  і нарешті перервав для себе невдалу серію ігор проти цієї команди. Та складалося все для підопічних Віталія Паська ох як не просто. Пропущений м’яч вже на шостій хвилині і «Попівка» починає робити те, що в неї вдається чи не найкраще в лізі – сушити гру, вдавалося це їм рівно до 30 хвилини. Далі Петухов, який постійно підключається до атак своєї команди зрівняв рахунок, а через 5 хвилин вивів її вперед.  Не даремно кажуть, що воротар це 50 відсотків команди, а в «Третьому таймі» здається навіть більше. Впевнена гра в рамці воріт плюс постійні підключення до атак своєї команди роблять Костянтина одним із кращих голкіперів ліги.

«CompService» – «LexVSK» 6:0 (3:0)

Голи: Лемешев (19), Король (22), Маценко (24), Когулько (37), Пархоменко (42), Тюрін (47)

Попередження: Яценко (17) – Старченко (45)

Абсолютно не за сценарієм другого туру пройшла ця гра, попередні чотири матчі закінчувалися мінімальними перемогами однієї із команд, і десь приблизно такого результату очікували і від цього поєдинку. Але «CompService» вирішив по іншому і розгромив «Lex-VSK» з рахунком 6:0! Хоча до першого забитого м’яча була абсолютно рівна гра, можливо навіть «помаранчеві» більше володіли ініціативою. Та провалена кінцівка першого тайму напевне деморалізувала колектив Валерія Шепеля, який до кінця гри так і не зміг зібратися. Ще тричі пропустивши в другому таймі зафіксували на табло підсумкові 6:0! Варто відзначити, що всі шість голів за «КомпСервіс» забили різні виконавці.