Підсумки дев’ятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області(+Highlights)

Цими вихідними відбулися матчі дев’ятого туру. Який сміливо можна назвати туром п’ятого польового. Адже в кожній грі цей компонент став вирішальним.

“Сумиобленерго” – ” CompService” 1:1 (0:0)

Голи: Хабовець (40) – Маценко (50)

Розпочинався ігровий вікенд суботньою грою аутсайдерів турнірної таблиці. Продемонструвавши доволі змістовний футзал гра закінчилася мировою нічією. Відзначимо, що “Сумиобленерго” навідміну від попередніх матчів, цей проводив з номінальним голкіпером. Тож команди провели більшість матчу в грі 4 на 4. Де “енергетики” грали першим номером, а “комп’ютерники” шукали свій шанс на контратаках. Варто відмітити, що для обох колективів їх тактика на гру працювала, адже шанси забити мали і одні і інші, та воротарі в тій зустрічі були на висоті. Так все продовжувалося до 40 хвилини, поки Хабовець нарешті не відкрив рахунок у грі. Після цього “КомпСервісу” довелося активізуватися, створивши декілька моментів забити не вдалося. Тож Тюрін вирішує підключити п’ятого польового, і за 45 секунд до кінця це спрацьовує, Маценко зрівнює рахунок. Підбиваючи підсумок гри 1:1, нічия, яка в цій грі виглядає абсолютно справедливою.

“Сумигаз” – “Третій тайм” 2:4 (1:1)

Голи: Бабинін (24,39) – Петухов (4), Откидач (28), Боріщик (45), Гудименко (49)

Попередження: Бурдюг (45), Будко (45)

Дещо несподіваним вийшов результат цього поєдинку. Особливо коли “Третій тайм” з’явився на гру лише з п’ятьма польовими гравцями. Та першою ж своєю атакою підопічні Віталія Паська показали, що налаштовані лишн на перемогу. Це до речі Петухов підключився п’ятим і відкрив рахунок і грі. Відразу відзначимо, що таких підключень в цій грі було більш чим достатньо, і “Сумигаз” з ними не впорався. Основна загроза від “газовиків” йшла від Бабиніна та Расторгуєва, та якщо Сергій приніс користь своїй команді двома забитими мячами, то для Андрія це був явно не його день, напевне більше чим 10 пострілів з дальньої відстані закінчилися сейвами Петухова або ударами від воріт. Та кому точно цю гру можно занести в актив так це Гудименку, який при рівному рахунку за 5 хвилин до кінця красиво обіграв Колесника і віддав гольову, а потім ще й забив сам, підбивши підсумок гри 4:2 на користь “Третього тайму”.

“Технологія-Агросвіт” – “Україна” Токарі 2:0 (2:0)

Голи: Пустовойт (1), Мороз (8)

Попередження: Головльов (42)

В центральній грі туру обійшлося без сенсацій, “Україна” перебуваючи не в оптимальному складі особливих проблем лідеру чемпіонату доставити не зуміла. Все пішло для них не за планом з самого початку гри. Коли  Пустовойт забив найшвидший гол Вищої ліги вже на 5 секунді. Потім Мороз зі штрафного подвоює перевагу своєї команди. Пам’ятаючи минулу гру “технологів” на мить здалося, що нас очікує черговий розгром. Та до честі Токарів, вони зуміли перебудуватися, заграли п’ятого польового, з яким провели решту частини матчу. Це десь  вирівняло  гру, та переломити її не вдалося. Для цього потрібно було реалізовувати бодай один момент біля воріт Нагорного. А так суха перемога “Технології-Агросвіт”, яка закінчує перше коло без поразок, і вже з дев’яти очковим відривом від найближчого переслідувача.

“Сумихімпром-СДПУ” – Громада “Попівська сільська рада” 1:1 (0:0)

Голи: Яцюк (49) – Бабенко (45)

Попередження: Бугай (46) – Бондаренко (22), Гуц (50)

Чергова нічия в нашому чемпіонаті, зазначалося в анонсі, що Громада “Попівська сільська рада” була єдиною командою, яка ще не грала в нічию цього сезону. Та вони це швидко виправили в грі з “Сумихімпром-СДПУ”. Яка складалася для обох колективів дуже непросто. Десь схожий цей поєдинок був на суботню гру між “Сумиобленерго” та “КомпСервісом”. Та й розвивався він по схожому сценарію. Команди розуміли ціну помилки, тому концентрація була на найвищому рівні, а коли вдавалося зламувати оборони на допомогу приходили голкіпери команд. Все це продовжувалося до 45 хвилини, аж поки Бабенко не вивів Попівку вперед. Після чого “педагогам” доводиться змінювати Балухту на п’ятого польового, і це дає свій результат, Яцюк зрівнює рахунок за хвилину до кінця зустрічі. Підопічні Ігора Кравченка продовжили гру з п’ятим, та вирвати перемогу не вдалося.

“Явір” Краснопілля – “Lex VSK” 5:4 (2:3)

Голи: Єлшанський (20), Мигаль (25), Бушля (26), Шелест (42), Береговий (50) – Старченко (8), Кисіль (12), Лубашев (20), Торба (28)

Цю гру по праву можно назвати найяскравішою в турі. Дев’ять забитих м’ячів, безліч моментів, красиві голи і неймовірні камбеки. Та розпочнемо с початку, коли “Явір” вийшов на гру з голкіпером навідміну від попередніх матчів. Але схоже, що колектив з Краснопілля вже підзабув як це грати 4 на 4, тому що пропустив від “Lex VSK” три поспіль мячі. На щастя для команди Прилепи, на 20 хвилині Елшанський зумів розпечатати ворота Дерев’янка, а на останніх хвилинах “Явір” вдався до такого улюбленого для них п’ятого польового, і це спрацювало, 3:2 команди пішли на перерву. Та схоже не встигли гравці “Лекса” оговтатися від кінцівки першої половини гри, як уже пропустили на початку другої, і переваги в три м’ячі, як і не було. Зате був Торба, який повернув мінімальну перевагу своєї команди. Яка цього разу протрималася до 42 хвилини, краснопільці зусиллями Шелеста знову відновили рівновагу. Яку мав би порушити Антон Бушля за декілька хвилин до кінця гри, та якимось дивом не влучив в порожні ворота з шести метрів (вміє цей гравець відзначатися курйозними моментами). Та те що мав робити Антон, зробили його партнери, “Явір” вирішив ризикнути й на останній хвилині знову пішов з п’ятим, і ризик себе виправдав, Зеленський прострілив на Берегового, який головою забив переможний м’яч.