Підсумки десятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

Непереможна “Технологія-Агросвіт”, два вилучення у грі “CompService” – “Сумигаз” і третя поспіль перемога “Явіра”. До Вашої уваги підсумок 10 туру.

“Сумихімпром-СДПУ” – “Україна” Токарі 2:2 (1:1)

Голи: Яцюк (3), Бугай (48) – Чеглов (23), Пімоненко (40)

Попередження: Власенко (12), Шпирьонок (40) – Смоляк (25)

Нічия на користь конкурентів, саме так можно охарактеризувати підсумок цього поєдинку. Адже це дозволило “Технології-Агросвіт” піти ще в більший відрив, а основним переслідувачам  дещо скоротити відставання. Щодо гри то досить бойовою вона вийшла з чималою кількістю фолів, де все вирішила індивідуальна майстерність гравців. Вже на 3 хвилині Яцюк непогано розвернувся в штрафній Токарів і вивів свою команду вперед. “Україна” активізувалася, це призвело до п’яти фолів студентів СДПУ, що змушувало їх грати дещо обережніше, можливо це й завадило тому ж таки Яцюку фолити проти Чеглова коли той його розвернув й пробив в ближній кут воріт Булухти. Друга половина зустрічі не сильно відрізнялася від першої, боротьба на кожному клаптику паркета. Обидві команди розуміли важливість вийти вперед першими й більш досвідчені гравці “України” відібравши м’яча в центрі поля, вивили на ударну позицію Пімоненка, який робить рахунок 2:1. Підопічні Ігора Кравченко створюють після цього декілька небезпечних моментів та забити не вдається. Тож вони підключають п’ятого польового, і це спрацьовує, Бугай метрів з десяти зрінює рахунок, фіксуючи підсумкові 2:2.

“Сумигаз” – “CompService” 9:2 (4:0)

Голи: Бурдюг (6,18,50), Луценко (6), Бабинін (20), Козолуп (30,45), Будко (43),Расторгуєв (44) – Маценко (28,47 – з пенальті)

Вилучення : Бабинін (47) – Тюрін (49)

Цей матч виявився без будь-якої інтриги. Перша ж зміна четвірки “КомпСервіса” призводить до двох пропущених м’ячів протягом однієї хвилини. Після чого “Сумигаз” відчув неабияку впевненість і тримав гру під контролем, забивши ще два мячі в першому таймі, команди пішли на перерву за разунку 4:0. Пам’ятаючи минулу зустріч цих колективів такий рахунок ще нічого не гарантував. Й гол Маценка на старті другого тайму дав надію гравцям “КомпСервіса”, та буквально через декілька миттєвостей Козолуп дає зрозуміти, що сподіватися на камбек не варто. Подальша гра з п’ятим польовим дозволила “комп’ютерникам” створити декілька небезпечних моментів, але при цьому вони пропустили тричі. Тож командам залишалося спокійно дограти цю зустріч, та не вийшло… Лідери колективів отримали червоні картки, Бабинін за гру рукою в штрафному майданчику, Тюрін за “фол останньої надії”, обидва гравці були не згодні з рішенням арбітра, але так чи інакше наступні зустрічі вони пропустять.

“Технологія-Агросвіт” – “Третій тайм” 3:1 (1:1)

Голи: Прощенко (16,45,49) – Тесленко (4)

“Третій тайм” зумів нав’язати боротьбу “Технології-Агросвіт”, та вдруге відібрати очки у них не вийшло. Старт зустрічі виявився за номінальними гостями цього поєдинку, зимовий трансфер Тесленка з першолігового “Спартака” виправдав себе вже на 4 хвилині, коли Богдан злету піймавши м’яч відкрив рахунок у зустрічі. Не сказати, що далі “Технологія” сильно переважала суперника, але забивала тільки вона, точніше лише Роман Прощенко. Ще в першому таймі він зрівняв рахунок, а на 45 хвилині шедевральним ударом вивів свою команду вперед, та й на цьому він не зупинився, відібравши м’яча у Супруна при розіграші п’ятого польового, Роман закриває питання про переможця. Капітан “технологів” проявив себе у всій красі. Таким чином відрив “Технології-Агросвіт” становить вже 11 пунктів.

“Явір” Краснопілля – Громада “Попівська сільська рада” 5:1 (1:0)

Голи: Кодак (25), Мигаль (28,49), Бушля (44), Єлшанський (50) – Ожог (50)

Попередження:  Харченко (13), Хільгора (50)

Досить довго не могли забити команди в цій зустрічі. Хоча моментів біля обох воріт було більш чим достатньо. Тож забитий мяч був лише питанням часу. Й на останній хвилині першого тайму Шелест протянувши круглого с центра поля віддав на Кодака, який вразив порожній кут воріт Скотнікова. Як часто буває в таких матчах  виграє той хто забиває першим, а на початку другої половини зустрічі Мигаль взагалі подвоює перевагу. Ожог вирішує підключати свого голкіпера до атак, але створивши декілька сто відсоткових моментів забити не вдалося, навідміну від краснопільців, які двічі вразили порожні ворота Попівки. На останніх хвилинах “Явір” не забуває попрактикувати свого п’ятого, де команди обмінялися голами, зафіксувавши підсумкові 5:1. І це вже третя поспіль перемога “Явіра”, якщо команда продовжить збиратися на матчі таким складом, то це буде один з головних фаворитів на медалі Вищої ліги.