Підсумки чотирнадцятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

“Україна” Токарі здобуває важливу перемогу і комфортно почувається на другій сходинці, “Третій тайм” на останній хвилині перемагає в Сумському дербі, неймовірні “енергетики” продовжують дивувати, а боротьба за третє місце загострюється ще більше.

“Сумихімпром-СДПУ” – “Lex VSK”  8:3 (4:2)

Голи:  Кобцов (11), Шульга (12), Яцюк (18,26,30,34), Шпирьонок (24,45) – Окопний (2,31), Кисіль (20)

Попередження:  Лубашев (21)

Вилучення: Пирха (4)

Один з небагатьох матчів чотирнадцятого туру в якому був явний фаворит в особі “Сумихімпром-СДПУ”. Та розпочалася гра для них ох як не приємно. Вже на другій хвилині залишивши Окопного на самоті пропустили підопічні Ігора Кравченка, а далі вже був якийсь ефект дежавю, згадуючи зустріч цих команд в першому колі. Знову був відсутній Євген Балухта, а резервний голкіпер педагогів Віталій Пирха виступив не кращим чином. Отримавши червону картку вже на четвертій хвилині, через спійманий м’яч за межами штрафного майданчика. Та віддамо належне гравцям СДПУ, вони не розклеїлися, і почали працювати за себе і того хлопця. Антон Власенко став в рамку воріт, його команда відзахищалася в меншості, і почала нав’язавати свою гру. Високий пресинг дає свої результати і буквально за хвилину педагоги виходять вперед, а ще через миттєвість збільшують свою перевагу до двох м’ячів. “Lex VSK” зумів відповісти голом того ж таки Окопного. Але на наступні кроки студентів відповіді вже не було, ще один пропущений в першому таймі і на початку другого, зняв питання про переможця. Залишалося лише дізнатися з яким рахунком завершиться гра, 8:3 в підсумку на користь СДПУ, не можно не відмітити активні дії Богдана Яцюка, які вилилися для нього в чотири забиті м’ячі.

“Явір” Краснопілля – “Сумиобленерго” 2:4 (2:2)

Голи: Шаврін (24), Шелест (25) – Черток (11), Клименко (25), Ігумнов (26), Колісніченко (32)

Попередження: Шелест (39) – Скрипняк (19), Білоненко (23)

Це був один з тих поєдинків в якому вболівальник очікує побачити чимало забитих м’ячів. Та старт його таким не виявився, лише на 11 хвилині гол-красень від Андрія Чертка дещо розворушив команди, але подальші створювані моменти реалізовувати не вдавалося. Все це тривало до останніх хвилин першого тайму, які сто відсотків сподобалися глядачеві, буквально за дві хвилини ми стали свідками трьох голів. Спочатку Шаврін заштовхав круглого зрівнявши рахунок, “енергетики” відразу відповіли голом Клименка, але Ігор Шелест не хотів йти на перерву поступаючись в рахунку і класним дальнім ударом відновив паритет в грі. Другий тайм продовжив шалену кінцівку першого і Дмитро Ігумнов забив зі штрафного, таким чином втретє вивіши свою команду вперед. Далі колективи трішки збавили темп, і наступний гол ми побачили вже через сім хвилин, Колісніченко вперше в грі довів перевагу “рожевих” до двох м’ячів, відзначимо що три з чотирьох голів “енергетиків” прийшли зі стандартів. Краснопільці намагалися відповідати, та дальні удари Мигаля і компанії частіше за все були заблоковані, а коли захисники не встигали, на допомогу приходив кіпер. “Енергетики” намагалися ловити суперника на контратаках, що декілька разів непогано у них виходило, але забити ще в цій зустрічі бодай одній із команд не вдалося. Таким чином “Явір” відпускає  в турнірній таблиці Токарі вже на чотири бала, і наближає до себе цілу когорту команд, що ведуть боротьбу за медалі Вищої ліги. Ну а “Сумиобленерго” вчергове хочеться похвалити, колектив Євгена Хабовця здобуває третю перемогу поспіль, і до третьої сходинки залишається сім балів з грою в запасі.

“CompService” – “Третій тайм” 2:4 (1:2)

Голи: Маценко (20), Когулько (45) – Новіков (3,50), Боріщик (6), Горлач (50)

Попередження: Дейнека (24)

Ще одне чудове протистояння увійде в історію  зустрічей цих команд. Яку активніше розпочали гравці “Третього тайму”, ну можливо не активніше а результативніше. Вже на третій хвилині Новіков, не без допомоги рикошету відкриває рахунок в грі, а ще через три хвилини спіймавши “комп’ютерників” на контратаці Боріщик подвоїв перевагу своєї команди. Якісь зовсім невдалі початки зустрічей проводять останнім часом підопічні Олексія Тюріна. Але в цій грі варто відмітити, що після швидких пропущених м’ячів їм вдалося досить швидко зібратися, і почати створювати свої моменти. Ну а гол Маценка на 20 хвилині і зовсім повноцінно повернув “CompService” в гру. Догравши перший тайм, відповіді на всі питання залишалися на другу половину зустрічі. В якій ми стали свідками непоганого футзалу, з хорошими моментами від обох команд, найбільш памятними стали промах Журби на дальній стійці, і виходи на побачення з голкіперами від Короля та Горлача відповідно. За п’ять хвилин до кінця Тюрін вирішує підключити п’ятого польового, і це відразу дає результат, Когулько зрівнює рахунок. Обидві команди продовжують грати лише на перемогу, це можна побачити і в діях “КомпСервіса”, який продовжує високо накривати суперника, граючи без підстраховки, так і в діях “Третього тайму”, які підключають Петухова да атак, за які ледве не поплатилися,  але удар по порожнім воротам “червоних” від Олексія Тюріна пройшов рядом зі стійкою. Та все ж більш вдачливішими виявилися гравці “Третього тайму”, Горлач на останній хвилині реабілітувався за попередній свій нереалізований момент, і приніс своїй команді таку важливу перемогу.

“Сумигаз” – “Україна” Токарі 1:2 (0:1)

Голи: Колесник (30) – Чугай (20), Смоляк (40)

Попередження: Луценко (43)

Завершили суботній ігровий день Вищої ліги “Сумигаз” та “Україна” Токарі. Не сказати що матч був багатий на гольові моменти, але ніхто їх у великій кількості і не очікував. Матч пройшов в цілковитій боротьбі на кожному клаптику майданчика. Перший гол прийшов від знаного бомбардира чемпіонатів Сумщини – Сергія Чугая, який замкнув дальню стійку. “Газовикам” потрібно було діяти активніше, що вони і зробили зрівнявши рахунок на 30 хвилині. Подальша боротьба можливо б і закінчилася нічийним рахунком, якби не помилка голкіпера “Сумигазу”, все ж таки пропускати м’ячі з чужої половини не годиться воротарю Вищої ліги. Як виявилося цей м’яч виявився переможним, гра з п’ятим також не допомогла “газовикам”, декілька стійок від Бабиніна та не більше. Тож фіксуємо надважливу перемогу “України”, яка дозволяє відірватися їм на чотири бали від найближчого переслідувача.