Підсумки четвертого туру Першої ліги Чемпіонату області(+огляд матчів)

Розпочинали ігровий день команди Спартак та СумДУ . З перших хвилин команди напором почали занадто активно – тактика дрібного фолу. Десь до середини зустрічі гра заспокоїлась, але кількість гострих моментів не зменшувалась. Після відпочинку команди продовжили позиційну атакуючу гру, і віддати комусь перевагу було важко. Один єдиний, нестандартний, момент визначив результат зустрічі. Голкіпер Спартака, якого ніхто не опікав, протащив м’яч до чужої половини поля і віддав в «дальню» передачу Неліну Андрію, якому просто залишалось завершити гольову атаку.

Спартак – СумДУ  1:0 (0:0).
Голи: Нелін А. (40).
Попередження: Нелін, Тихоненко – Ямпольський.

Наступна зустріч була між командами ЗіКоНі та Натон. Гра проходила під досить високим градусом напруги. Навіть при рахунку 2:0 на користь Натону було зарано вірити в кінцевий успіх. Так і сталося. Ще до перерви гравці ЗіКоНі скоротили відставання до мінімуму. Після відпочинку накал не спадав. І Зіконі вдалося зрівняти рахунок.  Гра підходила до логічного завершення нічийним рахунком, але гравці ЗіКоНі забили гол, який для них не став переможним. Буквально в першій же атаці Натон зрівнює рахунок. Чудовий шанс мали ЗіКоНі здобути 3 залікові бали, отримавши право на пробиття двох даб-пенальті, але без результативно.

ЗіКоНі –Натон  3:3 (1:2).
Голи: Мироненко О. (6, 48), Акімов Р. (14) – Приходько Д. (15), Руденко С. (27 пен., 47).
Попередження: Мурашкін Дм., Ігнатенко (ЗіКоНі)

• На 50-й хвилині Приходько Д. та Швидченко Ю. (ЗіКоНі) не реалізували 2 дабл-пенальті.

Два швидких голи ще в дебюті зустрічі визначили подальший результат зустрічі. Поступово гравці Лікарського, маючи ігрову ініціативу забили і третій гол. А ось кінцівку першої половини юні Динамівці можуть записати собі в актив. Чудовий гол, а також шанс скоротити відставання до мінімуму, пробивши 10-ти метровий удар, мали переломити хід гри, але нажаль дабл-пенальті не було реалізовано. А у другий тайм проходив повністю під диктовку команди Лікарське. Та і 9 сухих голів лише підтвердили домінування команди з Лікарського.

Likarske  ДФК «Динамо» (Білопілля) 12:1 (3:1).

Голи: Рудняк Я. (1, 18, 45), Брухно Ю. (2, 38), Клочко Б. (26,50), Євпьятьєв М. (28), Синявський А. (31, 47), Тимченко І. (41,43) – Полубінський Д. (25).
Попередження:Брухно – Семишкур.

• На 50-й хвилині Полубінський Д. не реалізував дабл-пенальті.

Не дивлячись на розгромний рахунок минулої зустрічі гра проходила занадто емоційно. Не винятком стала і ця зустріч. Форза вийшла на гру налаштованою, і гравцям вдалось гідно протистояти чисельним атакам Брокару. Влучний постріл зі штрафного лише єдиний гол у виконанні підопічних Станіслава Котенко.  В дебюті другої половини гравці Брокару подвоїли свою перевагу, на що Форза теж відповіла голом. Надалі малюнок гри не змінився. Брокар системно атакував, Форза вибігала в стрімкі контратаки. Лише під завісу зустрічі рахунок на табло змінився – Брокар реалізував дабл-пенальті.

Forza – Brocar  1:3 (0:1).
Голи: П’ятаченко В. (31) – Пархоменко Б. (10, 27), Нікіфдоров Д. (48 дабл-пен).
Попередження: Котенко С.

На завершення цього ігрового дня центральний матч туру, адже за його результатами розподілялись місця призової трійки на наступний тиждень. Грануму, для того щоб залишитись на вершині турнірної таблиці, необхідно було тільки перемагати Динамо. В першому таймі команди демонстрували рівну гру, але двічі відзначитись вдалось гравцям Динамо, хоча ще до перерви гравцям Грануму вдалося скоротити відставання до мінімуму. В другому таймі гра йшла на зустрічних курсах. Проте на забиті м’ячі Гранум відповідав разючими атаками, але «круглий» вперто не хотів потрапляти у сітку воріт суперника. Лише під завісу другої половини підопічні Олександра Даценко зуміли забити один гол.

Динамо – Гранум  5:2 (2:1).
Голи: Турченко С. (13), Стародубець Д. (17,30,35), Захаров П. (34) – Пугач А. (20), Бокач О. (50).
Попередження: Турченко – Іващенко, Лічман.