Підсумки 5 туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської област з футзалу +відео

“Технологія-Агросвіт” йде у відрив, перші перемоги “Lex VSK” і “Явіра”, продовження невдач “КомпСервіса”, та нічия в центральному матчі.

Громада “Попівська сільська рада” – “Технологія-Агросвіт”  0:2 (0:1)

Голи: Довгополов (13), Стрибак (47)

Попередження: Бабенко (43) – Головльов (8)

“Технологія-Агросвіт” продовжує перемагати, цього разу жертвою “технологів” стала команда із Попівки. Забивши м’яч на 13 хвилині з награної комбінації, закрити питання про переможця вдалося лише на 47, коли Стрибак подвоїв перевагу “аграріїв”. Забити Громаді “Попівська сільська рада” не вдалося, та й не будемо ми їх сварити за це, адже вони грали з найкращою обороною ліги, враховуючи цю гру лише п’ять пропущених м’ячів, у найближчих конкурентів в цьому аспекті гри, в два раза більше, й на гру менше. Тож поки, що результат дає надійна гра в обороні, а в цьму плані очевидно  “Технології-Агросвіт” випереджає своїх суперників і заслужено займає першу сходинку турнірної таблиці.

“Lex VSK” – “Сумихімпром-СДПУ” 4:0 (3:0)

Голи: Торба (10), Кисіль (12,21,34)

Є перша перемога “Lex VSK”, при чому прийшла вона досить несподівано, але дуже впевнено. З’явившись на гру з шістьма польовими гравцями проти повністю укомплектованого складу суперників, шансів на перемогу було не так і багато. Але так лише здалося, спочатку груба помилка голкіпера СДПУ, потім сольний прохід Кисіля, і тайм-аут від Ігора Кравченка. Та зібратися в цій грі молодий колектив педуніверситету так і не зміг, ще один пропущений м’яч у першому тайму. Перерва команді також не допомогла, Кисіль зробив хет-трик, установивши на табло кінцеві 4:0! Справжній холодний душ для “Сумихімпром-СДПУ”.

“Україна” Токарі – “Сумигаз” 3:3 (2:2)

Голи: Суходуб (2), Чеглов (8), Зрібняк (45) – Бабинін (18,22), Хомич (30)

Попередження: Смоляк (45), Суходуб (50)

Центральний матч туру повністю виправдав свої очікування. Напруга до кінця гри, зміна лідера по ходу матчу, безкомпромісна боротьба, і що найголовніше голи. “Сумигаз” можливо ще не встиг вийти з роздягальні, як уже програвав 2:0, швидкі голи забили Суходуб та Чеглов. Та віддамо належне “газовикам” вони не тільки витримали цей удар, а ще й добряче відповіли. Лідер колективу в особі Сергія Бабиніна, ще до перерви відновив нічийний результат. А на початку другої половини гри Хомич взагалі виводить  вперед свою команду. Явно не на такий перебіг подій сподівалися Токарі після забитих швидких м’ячів. Та тут вже гравцям “Ураїни” довелося показувати свої бійцівські якості і Зрібняк зрівняв рахунок, який до кінця гри не змінився, нічия 3:3!

“Сумиобленерго” – “Явір” Краснопілля 2:10 (1:5)

Голи: Ігумнов (12,26) – Бушля (8,25,25,38), Мигаль(14,50), Береговий (24), Гроенко (37,47), Шаврин (42)

Попередження: Сердюченко(35), Макошенець (38) – Коваленко (42)

Після перемоги “Lex VSK” декількома матчами раніше, “Явір” залишався останньою командою, яка не знала смаку перемог, в цьому амплуа колектив не хотів перебувати, і просто знищив “Сумиобленерго”, встановивши при цьому декілька рекордів цього сезону. По перше ця гра стала найрезультативнішою – 12 голів на двох, по друге найбільша кількість голів забита одною командою – 10 м’ячів, наврядчи кому вдасться хоча б повторити цей результат. І ще ми стали свідками першого “покеру” в цьому чемпіонаті, він на рахунку Бушлі Антона, який схоже беріг свої голи саме на цю гру. Завдяки цій перемозі “Явір” підіймається вже на шосту сходинку, маючи при цьому гру в запасі.

“Третій тайм” – “CompService” 5:3 (1:1)

Голи: Курило (10,39), Боріщик (30,35,40) – Пархоменко (19), Маценко (40), Тюрін (43)

Закривало програму п’ятого туру вже класичне протистояння Сумського футзалу, “КомпСервіс” грав проти “Третього тайму”. В напруженій боротьбі перемогу святкували останні. “Компютерники” традиційно для себе віддали ініціативу супернику, який нею скористався, підключивши до атаки Костянтина Петухова на 10 хвилині Курило вивів свій колектив вперед. Та подальша гра з п’ятим в першому таймі девідендів не приносила, а навпаки Пархоменко Олексій вразив порожні ворота “Третього тайму”, і ще декілька разів підопічні Тюріна просто не влучили по порожніх воротах, так і закінчивши першу половина зустрічі 1:1. В перерві схоже обидва колективи акцентували на цьому увагу. Та краще це вдалося гравцям “Третього тайму”, вони знову забили з п’ятим. А з годом й зовсім довели свою перевагу до трьох м’ячів. Втримавши свою перемогу, яка дозволила їм вийти на третю сходинку турнірної таблиці!