Підсумки 4-го туру Другої ліги Чемпіонату України. Група 6.

Вчора на паркеті спорткомплексу СДПУ були зіграні два матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги Групи 6.

З перших хвилин Тріумф почав атаку, яка б мала відкрити рахунок, але на останньому рубежі забракло точності. На що технологія відповіла не менш гостро – Стрибак влучив у хрестовину. Гарну можливість відкрити рахунок мав Колесник, але голкіпера підстрахував Козолуп. А вже в наступній атаці Технологія відкрила рахунок, відзначився Бєліба. З другої ж спроби Стрибаку вдалося вписати своє ім’я в протокол. Після цього команди збавили оберти, що і вплинуло на кількість а головне і якість атак.

Початок другої половини відзнаменувався третім голом технологів, на цей раз воротаря суперника засмутив Окопний. Через десять хвилин Руслан оформлює дубль. Фінальну крапку у матчі поставив Смоляк. Станіслав вчасно підставив ногу на дальній штанзі. 5:0 не важка перемога Технології, що дозволяє їй очолити турнірну таблицю.

Тріумф-Sigma – Технологія 0:5 (0:2).Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87).  Кількість глядачів: 60.

Голи: Бєліба (7), Стрибак (12), Окопний (21, 32), Смоляк(36).

Тріумф-Sigma: Дяченко – Козолуп, Гурба, Шульженко Саєнко Р. –Киян, Юрченко, Саєнко В.

Технологія: Костюченко – Стрибак, Смоляк, Колеснік, Довгополов – Петраков, Головльов, Загорулько, Окопний, Береговий, Бєліба, Бєлодєд – Нагорний.

Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я. Хронометрист: Новіков М. Наглядач арбітражу: Кірієвський С.

З перших хвилин команди задали неймовірний темп. Кілька моментів команди змарнували, а ось розіграш кутового приніс бажаний результат Агросвіту і Таранченко пострілом із-за штрафного майданчика відкриває рахунок. Після цього Вєлієв мав подвоювати перевагу, але Агіл не влучив у площину воріт. На атаки Агросвіту, під диктовку якого пройшов майже весь перший тайм, «прокурори» відповіли близькими до цілі, але невлучними ударами Торби та Пархоменка.

Перерва явно пішла на користь підопічним Шепіля, і Lex VSK перехопив ініціативу. На першій же хвилині мав змогу відзначитись Атаманюк, але його удар пройшов над поперечкою. Після цього прицільного удару завдав Ханюков, але в останній момент Синіцин виставив ногу і відбив постріл опонента. Агросвіт теж мав змогу відзначитись, але удар Вєлієва, а згодом і Калашніка був неточним. Партнери вивели Півненка на рандеву з голкіпером Агросвіту, але Вадим не зміг переграти Єгора. Гарний момент мав Гученко, але знову на лінії виручив Синіцин. Агресивність в атаці і захисті за 8 хвилин до завершення зустрічі накопичила Лексу 5 фолів і команді не залишалось як грати більш обережно, і для отримання позитивного результату довелось розігрувати п’ятого польового. При розіграші з першого разу Гученко пробив вище воріт, а вже з другої спроби Віталію вдалося зрівняти рахунок. Після цього команди не змінили картину гри, Лекс рідше, але продовжив грати з зайвим польовим, на що підопічні Катериніна відповідали разючими контратаками, натомість результат, такий як і першій зустрічі між командами, змінити не вдалось.

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Lex-VSK-СумБуд 1:1 (1:0). Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87). Кількість глядачів 100.

Голи: Таранченко (6) – Гученко (35).

Попередження: Таранченко – Атаманюк.

Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2: Сініцин – Сорока, Грибачов, Ковтанюк, Таранченко – Калашник, Вєлієв, Бублик, Літній, Наровенко, Ткаченко, Петровський, Білошніченко – Сітнер.

Lex-VSK-СумБуд: Абдулаєв – Гученко, Сайко, Ханюков, Атаманюк – Захарченко, Пархоменко, Півненко, Шелест, Танчик, Луценко І., Торба, Борищик – Дерев’янко.

Арбітри: Савєльєв А., Тюрін О. Хронометрист: Новіков М. Наглядач арбітражу: Лабєнок В.

Після 4-го туру на вершину турнірної таблиці піднялася Технологія з 9 очками.  Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 з 8-ма очками йде на другому місці.  Lex-VSK-СумБуд з 5 балами на передостанньому місці. На дні турнірки вже традиційно розташувався Тріумф-Sigma з показником 0 очок.