Підсумки другого туру Срібного плей-офф Другої ліги Чемпіонату Сумської області

Фортуна – Валедіанс 2:1

/30 хв. – 1:0 Зякун А.; 39 хв. – 2:0 Пархоменко В.; 45 хв. – 2:1 Бондаренко В./

Фортуна своєю «вікторією» над Валедіансом наблизила себе до перемоги у срібному плей-офф. Як і очікувалося команди продемонстрували прагматичний футзал, сконцентрувавшись на захисті власних воріт. Від того досить важко згадати якісь гольові нагоди з боку обох колективів у першому таймі. Судді відправили гравців на відпочинок за сухої нічиї. Друга частина матчу дещо пожвавила темп гри, проте сказати, що це вплинуло на велику кількість моментів не можна. За такого поєдинку, будь-яка перевага може стати ключовою. Саме тридцяту хвилину можна вважати найбільш значимою, адже господарям зусиллями Андрія Зякуна вдалося відкрити рахунок у зустрічі.  Андрій першим був на підбиранні після удару з ауту і з другої спроби таки пробив голкіпера гостей. Цей гол змусив активніше ходити вперед підопічних Леоніда Сеня, що дозволяло Фортуні знаходити вільні зони у захисті Валедіанса. Саме в одній із таких контратак Пархоменко Владислав на пару Олегом Заєцем втікли на рандеву з Дмитром Верхоглядом, який реалізував Владислав – 2:0 і це вагома заявка на загальну перемогу у матчі. Кінцівка гри пройшла у намаганнях Валедіанса відігратися, проте захист Фортуни продемонстрував чому являється одним із найкращих у лізі, вдало нівелюючи усі старання атаки гостей. Та навіть надійна оборона господарів нічого не змогла протидіяти чудовому удару Бондаренка Вадима, який змістившись у центр завдав потужний постріл по воротам Фортуни. Та все ж на більше Валедіанс не висталчило, тож констатуємо мінімальну перемогу підопічних Владислава Лавруся, котра наближає їх до загальної «вікторії» в срібному плей-офф.

BingoPeroff – ІМК Слобожанщина 3:2

/31 хв. – 1:0 Гльоза В.; 35 хв. – 1:1 Воронцов М.; 38 хв. – 1:2 Будник О.; 40 хв. – 2:2 Фесюн А.; 41 хв. – 3:2 Скриннік О./

Два прямопротележні тайми зіграли між собою Bingo-Peroff та ІМК Слобожанщина. Вслід за обережним та прагматичним першим таймом, в якому команди на двох фактично нічого не створили, послідував тайм другий в якому футзалісти обох колективів діяли більш розкуто, а від того й зуміли порадувати глядачів цікавою грою.

Першими, як і належить за справу взялися господарі – Володимир Папетаобігрався з партнером в центрі майданчику та протягнувши його до чужих воріт викатив на Вадима Гльозу, потужний удар якого поцілив у верхній ближній кут воріт гостей. Ще через кілька хвилин все той же Гльоза мав шанс подвоїти перевагу, проте цього разу удар Вадима вдалося зупинити першому номеру «агрономів». Рахунок зобов’язував Слобожанщину йти вперед, адже поразка означала недосяжність для команди три найвищі сходинки срібного плей-офф. І в середині другого тайму гості таки досягли свого. Необережність захисту Peroff призводить до порушення правил поблизу власних воріт, яким чудово скористався Микита Воронцов, потужно пробивши в шпарину, що утворилася у стінці з гравців господарів. Поки підопічні Дмитра Ігумнова приходили до тями, «агрономи» зуміли вийти вперед. Олександр Будник завершив атаку партнерів точним ударом в один дотик. Та не встигли гості як слід насолодитися перевагою, як Peroff після розіграшу стандарту зрівнює рахунок – Вадим Гльоза прострілом знайшов Андрія Фесюна, який вдало підставив ногу переправивши сферу у сітку воріт. Після пропущеного голу, ІМК Слобожанщині варто було б заспокоїти гру, але чи то шок чи то надмірне бажання швидко забити у відповідь призвели до перехоплення і після кількох пасів Гльоза робить ще один асист знайшовши в карному майданчику «агрономів» Олега Скринніка, який на мить випереджає свого опонента та робить рахунок 3:2 на користь господарів. Цей гол і став останнім у зустрічі та допоміг Bingo-Рeroff святкувати важливу перемогу.

Колос – Антифутбол 2:1

/26 хв. – Сметаненко І.; 28 хв. – Зеленський С.; 46 хв. – 2:1 Чернишов А./

Не багатою на події вийшов останній поєдинок ігрового дня між Колосом та Антифутболом. Команди вперше в цьому сезоні зустрічалися один з одним, а від того дуже довго знадобилося часу колективам на вивчення здібностей кожної. Не бажання гравців поступатися супернику у цьому поєдинку призвело до шести жовтих та однієї червоної картки. У першому таймі, Сергій Балінський склопотав два гірчичники за необережні порушення, та достроково пішов відпочивати на трибуни, що і було єдиним цікавим епізодом до перерви. Після відпочинку, на якусь мить здалося, що команди розігралися і зможуть більше показати попереду. В дебюті тайму Сметаненко опинившись перед воротами з другої спроби таки пробив голкіпера гостей. Але Антифутбол з відповіддю не забарився і через дві хвилини Сергій Зеленський після закидання у виконанні Шпака пробив над руками Карімова та зрівняв рахунок. Проте на цьому звичний запал команд знову кудись зник, і більшість часу гравці діяли досить пасивно, наче перебіг подій повністю влаштовував обидва колективи. Мабуть все б так і завершилося, якби на сорок шостій хвилині Підліснівці не провели чудову атаку, наконечником якої став Чернишов, який першим був на підбиранні та влучно поцілив у верхній кут воріт. Тож у підсумку мінімальна перемога Колосу, який продовжує переслідування Фортуни.