Перша ліга України: мінімальна поразка підопічних Мисловського від лідера групи

Технологія-Агросвіт – Athletic Fursal 3:4

/2 хв. – 0:1 Васильєв В.; 3 хв. – 0:2 Галич М.; 14 хв. – 0:3 Іванов О.; 16 хв. – 1:3 Сорока К.; 17 хв. – 2:3 Пустовойт І.; 17 хв. – 2:4 Дзюба В.; 22 хв. -3:4 Бойко Ю. /

В суботу 03.02 свій матч восьмого туру чемпіонату України з футзалу в Першій лізі проводила Технологія-Агросвіт. В суперниках цього дня був лідер групи «Б», Athletic Futsal. Як і подобає лідеру, вони краще розпочали зустріч і ще до середини першого тайму ошелешили господарів трьома забити м’ячами. Лише після цього, підопічні Максима Мисловського згадали, що саме вони є господарями матчу та увімкнулися у гру. Як наслідок, швидка відповідь у вигляді двох голів. Спочатку, капітан команди Костянтин Сорока, чудовим обвідним ударом зі штрафного скоротив рахунок, а потім Ілля Пустовойт зігравши на добиванні довів відставання до мінімуму. І як же важливо було в такій ситуації не наробити помилок поблизу власних воріт, проте нажаль для «технологів», це був не найкращий їх день у плані надійності. Обрізка в центрі майданчику призводить до блискавично-швидко розіграної контратаки, яку підсумував точний удар Віталія Дзюби. Знову перевага у два голи для Дніпрян за якої вони йдуть на відпочинок.

Але всі ми прекрасно знаємо, яким характером володіють гравці Технології-Агросвіт, і безсумнівно чекали від них камбеку. І хочеться лише поаплодувати «технологам» за проведений другий тайм. Підопічні Максима Мисловського віддали всі сили на порятунок даного матчу. Вже на старті другої двадцяти хвилинки, Юрій Бойко, обікрав на чужій половині Іванова, та не чекаючи партнерів, самотужки вирішив долю епізоду – 3:4, і фактично весь тайм у розпорядженні. Господарі, за рахунок активного пресингу, змусили надовго забути про атаки суперників, проте нажаль і самі не зуміли втікти від поразки. Близькими до того, щоб зрівняти рахунок були Ілля Пустовойт та Євгеній Петраков, але все ж таки переваги, що гравці Athletic Fusal здобули у першому таймі вистачило для підсумкової перемоги. Ну а для команди Технологія-Агросвіт тепер вкрай важливими стають останні два поєдинки регулярного чемпіонату, де обов’язково важливо здобувати результат.