Перша ліга України: відбулось жеребкування півфінальних пар
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-2ce2ac8240ebd540128f9d0207adc0915cc6a8c6802c2380360402c8b09602c5_d699485361473be1.jpg)
У Будинку футболу сьогодні 25 березня відбулось жеребкування півфінальної стадії плей-оф чемпіонату України серед команд Першої ліги. Пропонуємо Вашій увазі її результати.
«Суха Балка» (Жовті Води) – «Любарт» (Луцьк)
«Технологія-Агросвіт» (Суми) / «Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Athletic Futsal» (Дніпро)
Базові дати поєдинків – 6 та 13 квітня.
Зазначимо, що представник Сумщини, “Технологія-Агросвіт” 31 березня зіграє матч відповідь 1/4 фіналу Першої ліги з “Черкасиобленерго” у неділю 31 березня в палаці студентського спорту СумДУ.