Перша ліга України: “Технологи” мінімально поступилися в першому матчі півфіналу

Технологія-Агросвіт – Athletic Futsal 4:5
/1:0 Фейдор А.(аг); 1:1 Фейдор А.; 1:2 Фейдор А.; 1:3 Васильєв В.; 2:3 Мороз Є.; 3:3 Петраков Є.; 4:3 Літній С.; 4:4 Сорока К. (аг); 4:5 Ніжник В./

Підопічним Максима Мисловського досі не вдається переграти «атлетиків». Втретє в цьому сезоні, «технологи» зазнають мінімальної поразки. А враховуючи те, що команди зустрічаються на стадії плей-офф, вона стає вдвічі прикрішою. Тим паче, що господарі показали дійсно хороший футзал і явно заслуговували на більше. Гравці Технології-Агросвіт, активніше розпочали зустріч та за допомогою рикошету відкрили рахунок у матчі. Проте, гості зуміли витримати цей удар, та ще до перерви відповіли трьома голами. Артем Фейдор, двічі на дальній переправляв м’яч у порожні ворота, а Владислав Васильєв, скористався обрізкою при розіграші п’ятого польового та поцілив у незахищені володіння Дмитра Зікратого. 1:3, і підопічні Олександра Кабаненка йдуть на перерву за комфортної переваги. Та «технологи» всіх нас вже привчили до того, що підопічним Максима Мисловського, краще вдається гра у другій частині матчу. Майже одразу після відновлення гри, господарі вистрілили дуплетом та відновили статус кво. Герой двох епізодів – Євгеній Мороз, котрий спочатку класно пробив у кут Андрія Мельника, скоротивши рахунок, а через кілька миттєвостей, виконав перехоплення та вивів на ударну позицію Євгенія Петракова, котрий встановив паритет. Такий перебіг подій, явно вплинув на гостей . І поки вони приходили до тями, «технологи», провели ще одну розмашисту атаку, наконечником якої виступив Сергій Літній, який відправив м’яч у порожні ворота – 4:3. З кожною хвилиною, пристрасті на паркеті лише збільшувалися, адже результат вимагав як від одних так і інших вдалого старту перед матчем відповіддю. Саме це і наклало певний відбиток на кінцівку зустрічі. Господарі, не впоралися з емоціями, через що не зуміли сконцентровано відпрацювати в захисті. Чим неодмінно скористалися футзалісти Athletic Futsal. Спочатку Владислав Ніжник, прострілив на дальню, де волею долі, було повернуто боржок за перший гол Технології-Агросвіт – м’яч рикошетом від Костянтина Сорока влетів у сітку воріт Дмитра Зікратого. На жаль, цей нещасний випадок став психологічним ударом для господарів, що дозволило все тому ж Ніжник скористатися можливістю і за хвилину до завершення поєдинку,вивести свою команду вперед. За залишений час, підопічні Максима Мисловського не встигли нічого зробити. Тож тепер все вирішуватиметься у матчі відповіді у Дніпрі, котрий відбудеться за тиждень.