Асоціація футзалу Сумщини

Перша ліга України: “Технологія-Агросвіт” зустрічається з луцьким “Любартом” в матчах за третє місце

Цими вихідними, у суботу та неділю, Технологія-Агросвіт, проведе два спарені поєдинки за третє місце чемпіонату України з футзалу у Першій лізі.
У Луцьку, підопічні Максима Мисловського, позмагаються за це право проти місцевого Любарту. Обидва колективи зазнали невдачі у своїх півфінальних зустрічах, тож тепер мають можливість здобути втішне місце у вигляді бронзи чемпіонату, що також являтиметься серйозним досягненням. Команди вже мають досвід гри між собою, адже минулого сезону зустрічалися у фіналі чотирьох Першої ліги. Тоді фортуна посміхнулася більше господарям, і вони здобули мінімальну перемогу 1:0. Проте з того часу багато що змінилося і буде цікаво поспостерігати за протистоянням цих команд ще раз.
На жаль, у цих матчах «технологам» не зможе допомогти Сергій Літній, котрий вже оформив свій перехід до Київського «Агромату», а також Костянтин Сорока, котрий буде пропускати першу гру через отриману червону картку у півфінальному протистоянні з Athletic Futsal. Тож Максиму Мисловському доведеться поламати голову як компенсувати дані втрати. Будемо сподіватися, що успішна серія виїздних матчів у цьому сезоні додасть наснаги «технологам» у боротьбі за бронзові медалі розіграшу 2023-2024. Наразі шанси п’ятдесят на п’ятдесят, і від першої гри стане зрозуміло, на чию сторону колихнуться шальки терезів.
Тож побажаємо підопічним Максима Мисловського вдало стартувати та здобути перевагу на свою користь.

Коментарі закриті.