Перша ліга України: “Технологія-Агросвіт” здобуває 3 очки з 6 можливих на виїзді + огляд матчу

У суботу, 13 січня, підопічні Максима Мисловського зустрічалися з дніпровським “AM-Estate” в рамках Першої ліги України з футзалу.

Цікавим був той факт, що команди також догравали матч 2-го туру між собою, який був перерваний через повітряну тривогу.

Календарна зустріч 7-го туру цих команд закічилась мінімальною перемогою господарів з рахунком 2:1. Голом у складі “технологів” відзначився новачок команди Юрій Бойко.

Вже після першої гри команди мали провести другий тайм матчу, який був перерваний, а отже за регламентом склади зберігаються саме з тієї зустрічі. Місце у воротах “Технології-Агросвіт” зайняв Агіл Велієв, також Роман Прощенко, Андрій Расторгуєв та Радіон Голибін, які змінили клубну прописку в трансферний період, не могли допомогти підопічним Максима Мисловського.
Перемогу сумчанам принесли два влучні постріли Євгенія Петракова та гол Сергія Літнього. У підсумку 3:2, та “Технологія-Агросвіт” виходить на підсумкове 2-ге місце у турнірній таблиці після зіграних семи матчів.