Асоціація футзалу Сумщини

Перша ліга України: “Технологія-Агросвіт” прийматиме гостей з Дніпра на домашньому паркеті

В суботу, 06.04 о 12:00 свій перший півфінальний поєдинок чемпіонату України з футзалу у Першій лізі, проведуть гравці Технології-Агросвіт.
Підопічні Максима Мисловського, вдома зустрінуться з добре знайомим Athletic Futsal з міста Дніпро. До цього обидва колективи вже встигли двічі зіграти впродовж регулярного чемпіонату, і тоді, в обох випадках, Дніпряни здобули мінімальні перемоги 2:1 та 4:3. Тож хочеться сподіватися, що «технологи» готові віддати боржок та нарешті здобути перемогу. Звісно, найбільшою проблемою колективу зараз являтиметься ігровий тонус, адже чемпіонат у місті Суми – давно завершився, а матч відповідь проти Черкасиобленерго не відбувся через відмову Черкаських «енергетиків» продовжувати боротьбу за трофей Першої ліги. Тож відсутність матчів в останні два тижні може накласти певний відбиток на гру. Та не зважаючи на це, всі ми прекрасно пам’ятаємо, як команда вміє зібратися на вирішальні поєдинки, та за рахунок досвіду досягати необхідного результату.
Тож, будемо сподіватися, що підопічним Максима Мисловського, вдасться підійти до гри з правильним настроєм та показати класну гру.

Коментарі закриті.