Перша ліга України: “Технологія-Агросвіт” переграє на виїзді “ZP Group” та виходить в плей-офф з другого місця + огляд матчу

ZP Group – Технологія-Агросвіт 2:3
/ 4 хв. – 0:1 Лемеш Є. (аг); 9 хв. – 0:2 Бойко Ю.; 16 хв. – 0:3 Петраков Є.; 26 хв. – 1:3 Макшанов М.; 31 хв. – 2:3 Дубовик С./

Трохи з часом, коли емоції від результату вже вщухли, можна і перейти до огляду матчу 10-го туру чемпіонату України з футзалу у Першій лізі. Без перебільшення, колективу Максима Мисловського, вдалося досягти неймовірного результату, адже не багато команд, можуть подолати близько 500 км. А потім повністю закрити амбіційних суперників в першій частині матчу. До слова, господарям майданчику, ZP Group, для потрапляння у плей-офф, потрібна була лише перемога. Тож сумніватися в їх налаштованості, думаю не варто. Проте Технологія-Агросвіт, вже привчила своїх вболівальників до того, що колективу, в цьому сезоні, досить комфортно грати у виїздних поєдинках. «Технологи», як то кажуть: «прямо з автобусу» видали феєричну першу частину гри, де не дозволили створити гравцям ZP Group, абсолютно нічого поблизу воріт Антона Гуменюка. Натомість, самі були дуже болючими у своїх контратаках та використанні стандартів. Перший тай стандарт і завершився взяттям воріт для команди Максима Мисловського. У фірмовому стилі, Євгеній Мороз намагався прострелити на дальню, куди відкривався Ілля Пустовойт, але нападника гостей, трохи випередив суперник та зрізав м’яч у власні ворота – 0:1. Чудовий початок Технології-Агросвіт міг увінчатися ще одним голом, але Сергій Літній не зумів реалізувати супер шанс, пробивши повз ворота з вигідної позиції. Проте навіть, це ніяк не знітило «технологів», і вони в середині тайму організували другий гол. Знову на допомогу прийшов розіграш зі стандарту. Сорока, класною передачею з глибини знаходить вбігаючого за спини Юрія Бойко, і молоде даровання гостей, подвоює перевагу. Здавалося б, після такого можна зосередитися і на обороні, але неначе відчували гравці Технології-Агросвіт, що може їх не вистачити на другу половину матчу, тож організували ще одну контратаку. Петраков, перехопив невдалу передачу суперників, та після перепасовки з Шевкуновим відправив м’яча вже у порожній кут воріт – 0:3, і за більш ніж комфортної переваги, підопічні Мисловського йдуть на перерву.
Можна лише здогадуватися про, що домовлялися «технологи» під час відпочинку, але вони точно мали пам’ятати про перший поєдинок, де у схожій ситуації перебували саме вони, тож головне було не втрачати концентрацію та довести справу до логічного завершення. І чесно кажучи, стартові хвилини другого тайму були дуже тривожними, адже господарі, дуже швиденько скоротили рахунок до мінімуму. Проте на щастя для нас, досвід певних виконавців Технології-Агросвіт, відіграв важливу роль і команда, зуміла уважно допрацювати до завершення матчу. Вітаємо підопічних Максима Мисловського, які вкотре показали, що являються дуже вагомою силою на всеукраїнському рівні!