Перша ліга України: “Технологія-Агросвіт” мінімально поступається в Черкасах+огляд матчу

«Технологи», в рамках чемпіонату України з футзалу в Першій лізі, на виїзді зіграли свій перший поєдинок 1/4 плей-офф проти Черкасиобленерго. Господарі, більш активно почали зустріч, і поки підопічні Максима Мисловського входили в гру, відкрили рахунок. Лобов,пробив у ближній кут воріт до якого виявився не готовий Антон Гуменюк. Проте варто віддати належне гостям, адже ближче до завершення тайму, вони зуміли не лише вирівняти становище, а і вийти вперед. Спочатку Ілля Пустовойт, наважився на удар з середньої дистанції, з яким не впорався голкіпер суперника, а через кілька миттєвостей, Костянтин Сорока, підкорегував удар Євгенія Петракова, та вивів свою команду у лідери. Здавалося б, все йде за планом саме підопічних Мисловського, але десь необачна гра голкіперів, а десь і не надто вдалі загальні захисні дії, все це у купі призвело до того, що на початку другого тайму, «технологи», вже горіли у два м’ячі. Хотілося б сказати, що гірше вже і вигадати не можна, але в середині другого тайму, гравці Технології-Агросвіт, припустилися чергової результативної помилки, чим суттєво погіршили своє становище у двоматчевому протистоянні. Проте, на щастя, хвилинна перерва, що була взята одразу ж після пропущенного п’ятого голу, пішла на користь колективу, і Максим Мисловський, зумів достукатися до своїх підопічних. «Технологи», провели чудову кінцівку, в якій не лише не припускалися помилок у захисті, а і завдяки голам Петракова та Пустовойта, встигли скоротити рахунок до мінімуму. В підсумку, Технологія-Агросвіт, зазнає поразки 5:4, яка в цілому залишає непогані шанси на прохід до півфіналу. Головне, виправити недоліки перед матчу відповіддю, та вже в домашніх стінах, добитися перемоги!