Перша ліга України – перший матч стадії плей-офф “технологи” проведуть у Черкасах + онлайн трансляція
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-d138b2e034758863de7bf6b2902dc70d6e72cbe596381cc28423cf2d51b75fda_f80ca276e4e17460-1024x1024.jpg)
В суботу, 16.03 о 16:00, Технологія-Агросвіт, зіграє свій перший матч 1/4 стадії плей-офф чемпіонату України з футзалу у Першій лізі. Підопічні Максима Мисловського, на виїзді поміряються силами з Черкасиобленерго. Це буде їх перша битва в плей-офф, і для «технологів», буде вкрай важливим спробувати здобути прийнятний результат перед матчу відповіддю. Тим паче, що пограти в «традиційний футзал», у гостей, навряд чи вийде. Адже скоріш за все, через обмежену кількість гравців у складі «енергетиків», нашому колективу, доведеться налаштовувати себе на постійну протидію штучній більшості у виконанні суперника. Звісно, у футзалістів Технології-Агросвіт, вистачає досвіду як діяти проти п‘яти польових, та все ж таки, діючи в такій манері, може трапитися все, що завгодно. Тож побажаємо «технологам» успіху, та продемонструвати гідну гру.