Перша ліга України: нічия у Сумах

Технологія-Агросвіт – Суха Балка 2:2
/32 хв. – 0:1 Ковальов В.; 32 хв. – 1:1 Петраков Є.; 34 хв. – 1:2 Мілінький А.; 40 хв. – 2:2 Сорока К. (пен.)/

Класним видався поєдинок 9-го туру чемпіонату України з футзалу, серед команд Першої ліги. Вдома, на паркеті палацу студентського спорту СумДУ, Технолгія-Агросвіт приймала Суху Балку із Жовтих Вод, Дніпропетровської області. Для обох команд, це був надважливий матч, з точки зору результату, адже невдача у цій грі, могла суттєво погіршувати ситуацію, як для «технологів», так і для гостей. Саме гравці Сухої Балки, активніше розпочали зустріч та протягом першого тайму, кілька разів справді небезпечно загрожували воротам Антона Гуменюка. Проте, досвідчений кіпер господарів, впевнено відпрацював у рамці своїх воріт, та залишив їх до перерви сухими. З боку підопічних Максима Мисловського, в першій двадцятихвилинці, якихось надзвичайно небезпечних моментів не було, але і завдання перед командою стояло зовсім інше.
В першу чергу, гравцям наголошувалося, що потрібно не пропустити, аби знову не довелося героїчно рятуватися по ходу зустрічі. І зі своїм завданням, господарі впоралися лише на половину. Адже після перерви, саме гості двічі виходили вперед. Хоча територіальну ініціативу захопили як раз таки підопічні Максима Мисловського, для яких вже притаманно додавати у своїх матчах після перерви.
Та на жаль, класно розіграна контратака, і Віктор Ковальов, не зустрівши гідного супротиву, ударом під поперечину, зумів пробити голкіпера господарів. Проте, радіти цьому взяттю воріт, гостям вдалося лічені секунди, адже вже в наступній атаці, Євгеній Мороз, чудовою передачею у карний майданчик, знайшов свого тезку Петракова, а досвідчений нападник Технології-Агросвіт, в таких епізодах не залишає шансів своїм суперникам – 1:1.
Так було аж до останньої хвилини, аж поки Євгеній Петраков, не змусив кіпера суперників, припуститися помилки, та привезти собі пенальті, зачепивши ногу п’ятнадцятого номера господарів. До точки підійшов капітан команди, Костянтин Сорока, і не залишив жодних шансів стражу воріт Сухої Балки. Костянтин, міг навіть принести перемогу господарям, проте його класному удару від власних воріт трішки забракло точності, і м’яч пройшов в кількох сантиметрах від стійки порожніх воріт гостей, котрі намагалися за рахунок п’ятого польового створити щось небезпечне біля володінь Гуменюка. У підсумку, арбітри зафіксували бойову нічию, тож тепер, для підопічних Максима Мисловського, все вирішиться в останньому турі у виїзному матчі проти ZP Group із Запоріжжя.