Перша ліга України: Athletic Futsal – Технологія-Агросвіт 1:1 + огляд матчу та коментарі тренерів

Сумська Технологія-Агросвіт, зіграла матч відповідь 1/2 фіналу чемпіонату України з футзалу у Першій лізі. Не зважаючи на мінімальну поразку, підопічними Максима Мисловського у рідних стінах, шанси на вихід до фіналу, у обох команд, зберігалися фактично п’ятдесят на п’ятдесят. Тож перший тайм суперники почали досить обережно, пам’ятаючи про ціну помилки. І на відміну від поєдинку у Сумах, моментів на двох зібрали було обмаль. У господарів можна згадати хорошу нагоду у Делятінського, але Дмитро Зікратий зіграв надійно у рамці воріт, а у «технологів», був чудовий шанс відзначитися у Євгенія Петракова, котрий опинився на ударній позиції перед воротами суперника, але Андрій Мельник, зіграв не менш надійно. Тож такий перебіг подій, аби щось змінити, змушував йти на ризик підопічних Максима Мисловського. І за хвилину до кінця першої двадцятихвилинки, такий крок себе виправдав. Штучна більшість від гостей, призвела до того, що Ігор Шевкунов, знайшов пасом Дениса Довгополова, котрий неочікувано для всіх, замість прострілу обрав інший розвиток атаки, та завдав удару в ближній кут воріт Мельника. Досвідчений кіпер Дніпрян, явно був не готовий до такого, та нічого не зумів зробити з хитрим ударом Дениса – 0:1, і за сумою двох матчів, паритет. У другій частині гри, звісно ж очікувалося,що господарі з перших хвилин спробують переломити хід подій. Гравці Athletic Futsal, активніше почали тайм, але «технологи» витримали стартовий натиск та відвели гру ло середини майданчику, де досить добре комбінували. І навіть прикре вилучення Костянтина Сороки, порушення якого, арбітрирозцінили, ні що інакше як позбавлення суперника очевидної можливості забити гол, не зламало захист та настрій Сумчан. Підопічні Максима Мисловського,впевнено працювали у захисті і нічого не дозволяли зробити суперникам. І жодних сумнівів, що все б так і завершилося, якби не одне але… М’яко кажучи, суперечливий пенальті у ворота Дмитра Зікратого, поставив хрест на шляху до фіналу. І як не сперечалися з цим рішенням гравці Технології-Агросвіт, вирок все ж було виконано Олександром Івановим, який і зрівняв рахунок, та тим самим вивів господарів до фіналу.